PDA

View Full Version : Как успявате ??



aleks_aleks
12-03-2014, 15:19
С моя приятел сме заедно от почти 2 години. Първоначално се виждахме всеки ден. После Той замина да учи в един град , а аз в друг и усещам вече, че тръпката се изгуби. Успяваме да се видим поне по ведньж в седмицата,но сякаш нямаме какво да си кажем, по- отдръпнати сме един от друг, виждам , че интересите ни са различни. Когато се видим едно от първите неща, които той иска да правим е секс и само тогава го виждам да се чувства малко съживен и успяваме да завържем разговор без никой да се дразни на другия. Имам чувството, че връзката ни се крепи само на секс. Говорила съм с него за този проблем и той ми е казвал милярд пъти, че това не е вярно и че държи на мен и ме обича. Поддържаме всекидневно връзка, но все за нещо спорим и се караме. Та моят върпос към вас е как успявате да поддърьжате отношенията си, как си разнообразявате връзката и как успявате да задържите сладостта от това да сте заедно. Някак си не мога да намеря начин да направя всичките тези неща, не зависи изцяло и от мен , но виждам ,че ако аз не намеря начин да поправя отношенията ни, те просто ще рухнат..

marilyn
12-03-2014, 16:36
И аз съм с моя приятел от почти 2 години, но при нас е различно, защото почти живеем заедно. Виждаме се всеки ден и прекарваме много време заедно. Вероятно това е проблемът при вас, че се виждате рядко. За съжаление, разстоянието е голям фактор. Не е невъзможно да се съхрани такава връзка, но понякога шансовете клонят към нула. Замисляла ли си се, че може да има друго момиче?

baby_baby
12-03-2014, 16:55
Проблема ви е както казаха по-нагоре че се виждате рядко намерете някак си повече време да сте заедно

NomNomNom
12-03-2014, 17:31
Разстоянието не е причина.
Замисли се на какво и кога се дразните, попитай го и него за мнение.
Решете дали гледате в една посока, или в различни ( т.е. дали искате едно и също ).
Преценете дали ще си решите проблемите или ще тръгнете всеки по пътя си.