PDA

View Full Version : Нужда от съвет . за момчето ми



obicham gomnogo
12-03-2014, 17:21
Имам нужда от съвет .Здравейте на 18 години съм аз а той е на 20 от друг град но е на квартира и учи в колежа тук и сме заедно от 4 месеца ,обичаме се но понякога той ме наранява знам че не иска да го прави но така се чувствам примерно той си е много срамежлив но аз такъв го харесвам .И да си дойдем на причината заради която пиша тази тема наранява ме не нарочно като не ми се обажда всеки ден не ми прави подаръци липсват тези малки неща който са супер важни за мен но не знам явно си е такъв аз го харесвам и го приемам но понякога ми се иска да бъде по мил и да бъде по съпричастен с мен не знам хора случвало ли ви се е да го обичате но и да ви разплака някой път заради някоя глупост....

ronika.veroni
12-04-2014, 08:05
Щом се разбирате и нещата са нормални, не виждам някаква причина да не му кажеш какво ти липсва. С разговори нещата винаги се оправят.

kalpazanka
12-04-2014, 08:26
Мамина глезла :)

marilyn
12-04-2014, 13:53
Кажи му. Тия неща са важни, ако гаджето не ми звъни всеки ден и на мен ще ми тъпо. Може да не го осъзнава и да мисли, че всичко е ок. Поговори си с него, вероятно може да се постарае повече.

draid
12-04-2014, 20:35
Трагедия, не се бил обаждал всеки ден. Ама остави това, подаръци не и прави хаха.

3oPuTy
12-04-2014, 20:50
Лигла ... :?
И един съвет: Вместо да се тревожиш за подаръците, които твоя не ти прави се замисли дали с този правопис и начин на изказване ще хванеш 3 на матурата по БЕЛ :?