PDA

View Full Version : ФУТБОЛ <3



classyf
12-03-2014, 19:00
Здравейте,
ще започна първо с това, че съм момиче.
Имам голяма страст към футбола (не да играя, а да го гледам и коментирам). Много бих искала за в бъдеще да се занимавам с нещо, което е свързано с футбола. Мислила съм за спортна журналистика или спортен комемнтатор, но някак не ми допадат особено. Някой има ли идея за някаква професия във футболен клуб?
Благодаря предварително. :)

AggerYNWA
12-04-2014, 15:15
Не прави това,което не ти харесва,за да се харесаш на момчетата..това е много жалко
Иначе.. https://pbs.twimg.com/media/BzNEYd1CYAElkfW.jpg

Rakshy
12-04-2014, 20:11
Тая на снимката е лекар, а не коментатор/журналист.


Каквото и да мислиш да правиш в тази насока трябва да знаеш, че ще срещнеш доста негативни мнения. В смисъл, че никой не уважава женското мнение за футбол, както и за доста други спортове. Не знам дали видя на световното какви тъпотии говореха жените в студиото. Имай си 1 на ум .

TIFOSO
12-04-2014, 21:09
Сервитьорка във футболен клуб или просто момичето на момчетата
Момичето дето ги забавлява след победи
Стюардеса в частния самолет на собственика на клуба - в БГ само на Домусата
Продавачка на тиквено семе и фен артикули пред стадиона
В краен случай може да си тази дето нахлува гола на терена и я гонят десетина стюарда - добра тактика за бавене на време при негативен резултат за противника

classyf
12-05-2014, 15:42
Не правя нищо, което да не ми харесва, особено за да се харесам на момчетата :) Не писах тук за да чета някакви простотии а помолих за обективно мнение.. но както и да е, видяло се е че в тези форуми 80% от мненията са подигравателни.

TIFOSO
12-05-2014, 15:47
обективно темата ти е простотия

prosto_chovek
12-05-2014, 19:35
Не правя нищо, което да не ми харесва, особено за да се харесам на момчетата :) Не писах тук за да чета някакви простотии а помолих за обективно мнение.. но както и да е, видяло се е че в тези форуми 80% от мненията са подигравателни.

Обективно можеш да станеш спортен журналист, има даже жени - съдийки. В първия случай, обаче, самите телевизии и радиа няма да ти позволят да бъдеш повече от ели-гиговица и да подпираш сценария на мъжа - коментатор и е силно вероятно да те пренасочат към художествена гимнастика, където ти не искаш да бъдеш. За втория случай се съмнявам, че искаш да станеш и ще станеш.