PDA

View Full Version : Иска да ме зареже понеже ще си взимам мотор??



Life1
12-05-2014, 04:25
Здравейте драги съфорумници,от 4 години сигурно не бях писал тук и при поредната малко по сериозна дилема реших да ви видя какво правите :D Накратко ,както си личи от заглавието,приятелката ми като разбра че ще си купувам мотор и пощуря.Водил съм разговор след разговор с нея да и обяснявам колко обожавам това което правя,как ми е мечта от малък но не,нея явно я е страх от това мое хоби и дори ме заплаши че ще скъсаме(знам че ще го направи).Как се постига компромис в такава ситуация,кой трябва да го направи и как по дяволите бих могъл да я убедя да си смени мнението.Общо взето ми трябва странична гледна точка че приятелите ми са леко пристрастни :D Поздрави

Auriss
12-05-2014, 05:06
изманипулирай я

купи й нещо лигаво или някаква малка плюшка - все тая. Излезте някъде и от дума на дума го подкарай към някаква сантименталности - колко държиш на нея, какви планове имаш за бъдещето СИ там учене, пътувания, професия блабла - идеята е да види, че не летиш в облаците и не си безотговорен -- демек не са ти само мотори и адреналин в главата. Което може и да е вярно но ... нали искаш съвет. Аз така бих процедирал.

veli.nevi
12-05-2014, 09:24
Явно си търси повод да те зареже. Честно.. не е нормално да иска да те зарязва заради такова нещо.

anonymous708973
12-05-2014, 12:29
изманипулирай я

купи й нещо лигаво или някаква малка плюшка - все тая. Излезте някъде и от дума на дума го подкарай към някаква сантименталности - колко държиш на нея, какви планове имаш за бъдещето СИ там учене, пътувания, професия блабла - идеята е да види, че не летиш в облаците и не си безотговорен -- демек не са ти само мотори и адреналин в главата. Което може и да е вярно но ... нали искаш съвет. Аз така бих процедирал.

Евала :)

DarkTemplar
12-05-2014, 16:03
Ако моторът е по-мощен, по-добре първо си направи застраховка живот, а после мисли за приятелката.

d-r.Zob
12-05-2014, 21:34
Не се подлъгвай от такива манипулации! Ако сега се огънеш на такъв натиск жената ще ти се качи на главата. Има друг въпрос: мотоциклетът не евтино удоволствие. Моят съвет като човек, влюбен в моторите е, все пак да не бързаш с такава покупка, ако имаш някъде финансови затруднения. Това е защото в последствие ще ти изникнат още ред други разходи, свързани с него. Ако си паралия взимай си мотора и ти гарантирам, че приятелката ти ще седне с теб да се повози :)

Life1
12-06-2014, 22:32
Ся като се замисля май наистина си търси причина да ме разкара без да се чувства виновна.Все по рядко ме търси,все по рядко обичам те,ще видим,това е друга тема вече.Иначе мерси на всички за съветите,мотора няма да е прекалено мощен,600 кубиков CBR че не ми се умира още.Иначе покупката ще я правя сигурно лятото когато съм сигурен че съм в добро банково състояние :D Живи и здрави и очаквайте сигурно ново включване от мен :D

SpiritInBlack
12-07-2014, 10:11
Поговори сериозно с нея. Никакви подаръци, просто разговор. Обясняваш и внимателно какво мислиш и защо искаш мотор и ако наистина ти пука за нея и сте близки, вземате решение заедно. Заради подобно съобразяване, бях спрял покера заради едно момиче за дълъг период от време.

Това колко често ти казва "обичам те", е лош критерий за състоянието на връзката ви. Далеч по-важно е да го показва.

Amateur
12-07-2014, 10:33
Взимай мотор и си прави кефа,но внимавай!Ти ако се съобразяваш със всичко....

Life1
12-07-2014, 15:04
Братле говорил съм ама срещам стена отсреща.Тя попринцип си е малко егоистка но в момента направо се улива, каквото и да кажа следва реакция-не не не ти ще направиш компромис или късаме точка.Има някакво вярване че живота е перфектен и че ако не е мотора аз ще живея вечно разбираш ли.А иначе имам доста други критерии ,просто не са за тази тема и реших да ги спестя повечето :D

love_love.
12-08-2014, 07:56
Хаха я си купувай мотора и му се радвай, това момиче щом не може да сподели с теб подобно нещо и да се кефи с теб... явно не сте един за друг.

alexkata
12-08-2014, 11:18
Иска да те зареже, защото ..така иска, затова ти трябва да си вземеш возилото час по-скоро :)

scioquoniamsuccedere
12-08-2014, 16:42
Един мотор няма да ви раздели ако се обичате! Кажи й, че това ти е мечтата и ще си я сбъднеш, кажи й че държиш на нея и ти е много гадно, че реагира така, обещай й, че ще си внимателен и кажи, че ако те остави след като си купиш мотор, значи не те обича истински (защото наистина ще е така) и просто като мъж и заяви, ще си купя мотор, обичам те оставаш с мен или не?

anonymous708973
12-08-2014, 17:11
и просто като мъж и заяви, ще си купя мотор, обичам те оставаш с мен или не?

7625 eпизод на испанската драма "Истинска любов" очаквайте отново в понеделник от 20ч по БТВ.

Ivanchobe
12-08-2014, 18:31
Купи си е30-ка... и пак си вдигай адреналина :D

NomNomNom
12-08-2014, 20:10
7625 eпизод на испанската драма "Истинска любов" очаквайте отново в понеделник от 20ч по БТВ.

Аржентинска или бразилска ( пф които и да са латиното ) , моля :D :D

Amateur
12-08-2014, 21:02
Ся като се замисля май наистина си търси причина да ме разкара без да се чувства виновна.Все по рядко ме търси,все по рядко обичам те,ще видим,това е друга тема вече.Иначе мерси на всички за съветите,мотора няма да е прекалено мощен,600 кубиков CBR че не ми се умира още.Иначе покупката ще я правя сигурно лятото когато съм сигурен че съм в добро банково състояние :D Живи и здрави и очаквайте сигурно ново включване от мен :D

Не си мисли че като е 600 кубикова Honda CBR няма да върви аз имах F3 рамка олекотена а двигателя беше от F4 и пълнеше километража.Помисли си хубаво преди да взимаш,скоростта увлича.Карал ли си досега пистов мотор тия кубици или по-малък?Имаш ли А категория?

Life1
12-09-2014, 01:25
Имам А и съм карал различни кубици,като че ли 600 кубика ми пасна най-добре.Вий се бъзикате ама с това момиче през кви филми и истории съм минал,направя ли сапунка няма да можете да махнете бабите си от телевизорите.

Пп.Като гледам няма да е мотора тва което ще ни раздели...

kaRamella
12-09-2014, 14:16
И аз мисля, че проблема не е в мотора. Намери му хубави страни , заяви ги пред нея и ако не изплюе камъчето си я питай направо какво мисли за връзката ви и защо те заплашва с раздяла.