PDA

View Full Version : Кое е най-силното приспивателно? СПЕШНО Е!



FemaleEyes
12-06-2014, 05:25
Планирам да си купувам приспивателни и да стоя буден колкото се може по-малко. Да спя по 12 часа и като се събудя единственото нещо което ще правя е да хапна нещо и да пия още приспивателно и така да спя постоянно. Алкохола може да ми отнесе главата за 3-4 часа макс.. и после като легна ще спя само няколко часа при това като се събудя ще ме боли главата.. за това мисля да пробвам с приспивателни. Можете ли да ми препоръчате някакви евтини и безопасни?

an7raks
12-06-2014, 08:59
Калиев цианид. :)

FemaleEyes
12-07-2014, 07:32
Калиев цианид. :)

Като казах че искам да стоя буден колкото се може по-малко исках да кажа да напусна този свят за една седмица и да си поживея малко в сънищата си и после да се върна обратно. Не да се самоубивам .... там пише че от приемане на 40-50mg може да последва смърт.

dieselpower
12-07-2014, 13:17
Изпуши един джойнт час преди лягане и си готов/а ;)

draid
12-07-2014, 14:23
Оооо ти си зле.

georgi12
12-07-2014, 16:09
Отиди в болница , там да те приспят в медикаментозна кома .

haritov
12-07-2014, 17:53
знаеш ли какво става като се събудиш?

FemaleEyes
12-07-2014, 20:15
знаеш ли какво става като се събудиш?

Предполагам че яко ще ме боли главата но ще пия и един аналгин заедно със следващото приспивателно и всичко е ок.

haritov
12-07-2014, 20:39
Предполагам че яко ще ме боли главата но ще пия и един аналгин заедно със следващото приспивателно и всичко е ок.
ако доживееш до следващия път

това не е играчка

защо ти е да спиш толкова? живота си заслужава да се изживее дори от любопитство

FemaleEyes
12-07-2014, 22:22
ако доживееш до следващия път

това не е играчка

защо ти е да спиш толкова? живота си заслужава да се изживее дори от любопитство

Ако това не беше опасно бих спал цял месец, но точно защото е опасно ще го направя само за една седмица. Които мисли позитивно си мисли че живота си струва, той е прав. Които мисли негативно си мисли че живота не си струва, той също е прав. Всеки си има причина да живее, хората които не искат да живеят значи нямат причина нали така? Аз съм стигнал до тази логика когато съм мислел негативно и позитивно.

HollyGolightly
12-07-2014, 23:20
Помоли някой твой познат да те халоса с нещо по кухата кратуна, не ми се вярва да ти откаже и ще заспиш, може и да си забравил всичките си проблеми като/ако се събудиш

FemaleEyes
12-07-2014, 23:29
Защо все ми пишеш в темите като не обръщам внимание на излишните ти коментари?

HollyGolightly
12-08-2014, 03:50
Защо все ми пишеш в темите като не обръщам внимание на излишните ти коментари?
Аз като не обръщам внимание на някого, не му отговарям.

haritov
12-08-2014, 04:52
Ако това не беше опасно бих спал цял месец, но точно защото е опасно ще го направя само за една седмица. Които мисли позитивно си мисли че живота си струва, той е прав. Които мисли негативно си мисли че живота не си струва, той също е прав. Всеки си има причина да живее, хората които не искат да живеят значи нямат причина нали така? Аз съм стигнал до тази логика когато съм мислел негативно и позитивно.

тогава ти е време да научиш че не всеки път се мисли позитивно и живота има горчива страна след която идва и сладката

FemaleEyes
12-08-2014, 05:19
тогава ти е време да научиш че не всеки път се мисли позитивно и живота има горчива страна след която идва и сладката

Питай Holly за това какъв е живота ми и тогава ми го кажи пак.

FemaleEyes
12-08-2014, 05:21
Аз като не обръщам внимание на някого, не му отговарям.

Ти да нямаш дислексия? Не съм те питал какво правиш като не обръщаш внимание на някого. Питах те защо продължаваш да пишеш в темите ми като не ти обръщам внимание?

haritov
12-08-2014, 08:11
Питай Holly за това какъв е живота ми и тогава ми го кажи пак.
Няма нищо непреодолимо на този свят

Може да не е лесно но всичко си има край

Кое е момичето от снимката?

AngelBelchev
12-08-2014, 11:57
Изпуши един джойнт час преди лягане и си готов/а ;)

Чиста работа.

FemaleEyes
12-08-2014, 19:15
Няма нищо непреодолимо на този свят

Може да не е лесно но всичко си има край

Кое е момичето от снимката?

Това е първото момиче което сънувах.

haritov
12-08-2014, 19:17
Това е първото момиче което сънувах.

явно не само си я сънувал

можеш ли да разкриеш още освен ако ти неудобно разбира се

FemaleEyes
12-08-2014, 21:18
явно не само си я сънувал

можеш ли да разкриеш още освен ако ти неудобно разбира се

Снимката я търсих месеци... аз когато сънувах момичето бях 7-8 годишен а може дори и по малък. Аз я бях виждал само веднъж в живота си, и тогава мозъкът ми я запамети и един ден я сънувах. Минаха толкова много години че изцяло забравих този сън. Сега след толкова много време аз си спомних за този сън и в момента в които си спомних за него аз нямах ток, стоях самичък в тъмната ми стая и бях дръпнал малко пердето и луната светеше точно в сърцето ми и щом си спомних за този сън аз не спрях да мисля за красиви неща и преливах от позитивни чувства и напразни надежди. Аз нито знаех как се казва това момиче нито съм я виждал 2-ри път, знаех само къде живее. Не знам как но в съня ми аз знаех тя къде живее, и се оказа че тя наистина живее там! Също разбрах че тя има сестра, а със сестра и съм говорил няколко пъти. Не знаех дори на колко години е въпросното момиче аз дори си мислех че е някъде 35 годишна вече защото толкова време мина... когато ми дойде тока първото нещо което се надявах да направя беше да и намеря фейсбука но така и така не го намерих. Оказа се че някога бях говорил с бившия на сестра и, и аз го попитах как се казва сестра и. Той ми каза името и, и аз я намерих в фейсбук. Надявах се че като намеря сестра и аз ще намеря и нея, но не стана така. В фейсбука и аз намерих снимка на нея и сестра и снимани заедно(снимката на профила ми) също така видях че сестра и не е тагната на снимката предполагам защото няма феисбук ... И това е единствената снимка която намерих на това момиче и дори не знам името и. Шансовете да говоря с нея са минимални, а да сме заедно направо никога. Тя сигурно е много по голяма от мен аз те първа станах на 17 на 5ти ноември.. ето разказах ти всичко. Знам че звучи като приказка но ти искаше да ти разкажа и ето.

haritov
12-08-2014, 21:56
Снимката я търсих месеци... аз когато сънувах момичето бях 7-8 годишен а може дори и по малък. Аз я бях виждал само веднъж в живота си, и тогава мозъкът ми я запамети и един ден я сънувах. Минаха толкова много години че изцяло забравих този сън. Сега след толкова много време аз си спомних за този сън и в момента в които си спомних за него аз нямах ток, стоях самичък в тъмната ми стая и бях дръпнал малко пердето и луната светеше точно в сърцето ми и щом си спомних за този сън аз не спрях да мисля за красиви неща и преливах от позитивни чувства и напразни надежди. Аз нито знаех как се казва това момиче нито съм я виждал 2-ри път, знаех само къде живее. Не знам как но в съня ми аз знаех тя къде живее, и се оказа че тя наистина живее там! Също разбрах че тя има сестра, а със сестра и съм говорил няколко пъти. Не знаех дори на колко години е въпросното момиче аз дори си мислех че е някъде 35 годишна вече защото толкова време мина... когато ми дойде тока първото нещо което се надявах да направя беше да и намеря фейсбука но така и така не го намерих. Оказа се че някога бях говорил с бившия на сестра и, и аз го попитах как се казва сестра и. Той ми каза името и, и аз я намерих в фейсбук. Надявах се че като намеря сестра и аз ще намеря и нея, но не стана така. В фейсбука и аз намерих снимка на нея и сестра и снимани заедно(снимката на профила ми) също така видях че сестра и не е тагната на снимката предполагам защото няма феисбук ... И това е единствената снимка която намерих на това момиче и дори не знам името и. Шансовете да говоря с нея са минимални, а да сме заедно направо никога. Тя сигурно е много по голяма от мен аз те първа станах на 17 на 5ти ноември.. ето разказах ти всичко. Знам че звучи като приказка но ти искаше да ти разкажа и ето.
значи ставали чудеса понякога а ти искаш да проспиш всичко

не си ли любопитен какво става после?

сега разбираш ли какво исках да кажа ''живота си струва да се изживее дори и от любопитство''

аз лично не мисля че е толкова голяма но това си е лично мое мнение

LoadRunner
12-08-2014, 21:57
аз лично не мисля че е толкова красива но това си е лично мое мнение.
Всеки с вкусът си все пак.
Поне сини очи ли има

FemaleEyes
12-08-2014, 22:12
аз лично не мисля че е толкова красива но това си е лично мое мнение.
Всеки с вкусът си все пак.
Поне сини очи ли има

На снимка може и да не изглежда чак толкова красива но ако я видиш на живо тя ще те замрази с поглед. Бих предположил че е на около 24.

FemaleEyes
12-08-2014, 22:14
значи ставали чудеса понякога а ти искаш да проспиш всичко

не си ли любопитен какво става после?

сега разбираш ли какво исках да кажа ''живота си струва да се изживее дори и от любопитство''

аз лично не мисля че е толкова голяма но това си е лично мое мнение

От тема за приспивателно до къде стигнахме...

haritov
12-08-2014, 22:15
На снимка може и да не изглежда чак толкова красива но ако я видиш на живо тя ще те замрази с поглед. Бих предположил че е на около 24.

вместо да се чудиш действай

едва ли би харесала някой който се самосъжалява в някакъв форум


и стигнахме до там че нямаш време да спиш

FemaleEyes
12-08-2014, 22:26
вместо да се чудиш действай

едва ли би харесала някой който се самосъжалява в някакъв форум


и стигнахме до там че нямаш време да спиш

Ти прочете ли какво написах? "Шансовете да говоря с нея са минимални, а да сме заедно направо никога." Преди всичко за да говоря с нея трябва някой да ми уреди среща или нещо такова, а аз няма нито 1 приятел. Единствения човек които го чувствам близо до приятел с него се виждаме веднъж в годината както се вика... тази година с него съм се виждал само около 7 пъти. Като цяло аз не излизам от у нас, спя през деня и съм във виртуалния ми свят през нощта. Ти как очакваш това момиче да ме хареса като преди всичко съм грозен и асоциален. Също така нямаме общи неща, аз по цели нощи си губя времето из форумите и игричките ми и не се интересувам от нищо друго. Не харесвам филми апък едвам намирам музика която да ми хареса. А колкото до това да сме заедно? Хмм, тя е красиво момиче и съм на 100% че си има приятел. Ако някой ден имам това момиче аз ще мисля че не съм го постигнал аз ами се е намесила всевиша сила.

haritov
12-08-2014, 22:32
Ти прочете ли какво написах? "Шансовете да говоря с нея са минимални, а да сме заедно направо никога." Преди всичко за да говоря с нея трябва някой да ми уреди среща или нещо такова, а аз няма нито 1 приятел. Единствения човек които го чувствам близо до приятел с него се виждаме веднъж в годината както се вика... тази година с него съм се виждал само около 7 пъти. Като цяло аз не излизам от у нас, спя през деня и съм във виртуалния ми свят през нощта. Ти как очакваш това момиче да ме хареса като преди всичко съм грозен и асоциален. Също така нямаме общи неща, аз по цели нощи си губя времето из форумите и игричките ми и не се интересувам от нищо друго. Не харесвам филми апък едвам намирам музика която да ми хареса. А колкото до това да сме заедно? Хмм, тя е красиво момиче и съм на 100% че си има приятел. Ако някой ден имам това момиче аз ще мисля че не съм го постигнал аз ами се е намесила всевиша сила.

до кога ще се самосъжаляваш?

и аз не съм красавец с изключение на ярко сините очи на фона на бялата кожа и кестенявата коса
тежа към 110кг а съм само 183см не съм някой от приказките НО

имам свое мнение имам нужния интелект и най-вече свой собствен стил който ме кара да изпъквам

забелязват се различните ако съм овца съм черна разбираш ли?

всеки човек е различен ти виждаш лошото виж и доброто в теб

иначе жените трудно ме забравят

FemaleEyes
12-08-2014, 22:50
до кога ще се самосъжаляваш?

и аз не съм красавец с изключение на ярко сините очи на фона на бялата кожа и кестенявата коса
тежа към 110кг а съм само 183см не съм някой от приказките НО

имам свое мнение имам нужния интелект и най-вече свой собствен стил който ме кара да изпъквам

забелязват се различните ако съм овца съм черна разбираш ли?

всеки човек е различен ти виждаш лошото виж и доброто в теб

иначе жените трудно ме забравят

Защо всички си мислят че се самосъжалявам? Аз съм приел това че не мога да имам такова момиче и за това избягвам да съм в трезвено състояние и така нататък. Тоест, купувам си алкохол, търся приспивателни и имам приятел които може да ми намери и наркотици. Опитвал съм много пъти да контактувам с момиче и само веднъж се получи но момичето не ми харесваше много и скъсах с нея. Мисля си че просто не съм създаден за тези неща и просто ще се отдам на алкохола. Пак ти казвам, НЕ СЕ САМОСЪЖАЛЯВАМ! Просто ми е малко кофти това е. Аиде аз ходя да ям и да погледам някой сериал. След около час може пак да мина понеже съм тук цяла нощ.

haritov
12-08-2014, 22:57
Защо всички си мислят че се самосъжалявам? Аз съм приел това че не мога да имам такова момиче и за това избягвам да съм в трезвено състояние и така нататък. Тоест, купувам си алкохол, търся приспивателни и имам приятел които може да ми намери и наркотици. Опитвал съм много пъти да контактувам с момиче и само веднъж се получи но момичето не ми харесваше много и скъсах с нея. Мисля си че просто не съм създаден за тези неща и просто ще се отдам на алкохола. Пак ти казвам, НЕ СЕ САМОСЪЖАЛЯВАМ! Просто ми е малко кофти това е. Аиде аз ходя да ям и да погледам някой сериал. След около час може пак да мина понеже съм тук цяла нощ.

мисля че сам знаеш кое да промениш

FemaleEyes
12-08-2014, 23:12
мисля че сам знаеш кое да промениш

Нямам никакво желание/воля да се променям. Мързи ме...

haritov
12-09-2014, 06:45
Нямам никакво желание/воля да се променям. Мързи ме...

тогава не се оплаквай

dieselpower
12-09-2014, 09:03
https://img.4plebs.org/boards/pol/image/1400/94/1400949590138.jpg

102
12-09-2014, 09:29
тежа към 110кг а съм само 183см
иначе жените трудно ме забравят

не се и съмнявам ;д

102
12-09-2014, 09:30
иначе по темата:
двама трима сексове

FemaleEyes
12-09-2014, 10:32
тогава не се оплаквай

Не се оплаквам, просто ти ме питаш и аз ти отговарям. Направих тази тема с цел да намеря някакво приспивателно а не за да получавам съвети какво да правя.

haritov
12-09-2014, 10:40
Не се оплаквам, просто ти ме питаш и аз ти отговарям. Направих тази тема с цел да намеря някакво приспивателно а не за да получавам съвети какво да правя.

иди в аптеката и питай толкова е просто

друг въпроса дали ще ти даде някой

galen_plamen
12-12-2014, 20:52
ами ти си объркан тинейджър, отдаден на внушения , и също нездраво мислещ, но това е ,защото си малък,
има такива много