PDA

View Full Version : Колебание за iPhone 4



Black SyM Bellamy
12-07-2014, 10:45
Ето го и проблема,взех си заключен Iphone 4 32gb момчето около 20пъти ми звъня след като го взех за да пита как е и дали съм доволен.Днес реших да го занеса в един неизвестен и не чак толкова добър сервиз. Всичко протече добре казаха ми че ще ми струва 45лв отключването,съгласих се на парите и го оставих да го отключи.На другия ден се върнах и човека ми каза че телефона е заключен към Icloud и е доста трудно за да го отключим.Веднага се обадих на момчето то пак беше така добронамерено и ми каза че телефона няма как да е заключен към Icloud,защото той го е занел при професионалист и той му е казал че е към оператор на Orange и му струва 130лв отключването и това е причината да ми го даде на мен. И ми каза ако има нещо веднага да му звъня и ще оправяме проблема.Та въпроса ми е има ли начин да разбера към какво е заключен,защото според мен момчето от което взех телефона е прекалено точно и не вижда връзка да ме лъже.Или просто техника не си разбира много от разкодирването ?
Вкарах си предишния iCloud в този iPhone и си дърпам игрички и приложение и си работят идеално.Това според мен показва че не е заключен към iCloud,НО при включването на телефона ми изписва: Поставете сим карта за да активирате iPhone.
??????

JDeel
12-07-2014, 23:04
Няма ли нормални, нови, свестни, незаключени и евтини телефони в днешно време, та този точно? :)