PDA

View Full Version : хммм....



mgdream
12-07-2014, 15:46
Здравейте. Няколко пъти се случва така, че да ходя зад момичето, в което съм влюбен, без да има други мой/нейни познати наоколо и постоянно се обръщаше като нинджа без да има обяснима причина. Та, аз естествено, макар и всеки да си интерпретира нещата по негов си начин, когато е в подобна ситуация, се надявах, че е от интерес дали я гледам. Не сме говорили много, разбирайте почти изобщо, и като възможен вариант ми се вижда и това да е намирала това за странно и едва ли не нещо от сорта "ил, тоя дали ме гледа". И все пак не смятам, че изглеждам като някой страшен изнасилвач или нещо подобно.
Случвало се е и обратното, аз да ходя пред нея, и просто се опитвам да не се обръщам изобщо, за да не изглежда странно. И ми е най-близко до ума, че така би реагирал всеки човек с чувства, и това по-горе е по друга причина.
Искаше ми се някой да сподели дали би поглеждал постоянно по същия начин в нейната ситуация, ако има пооне малък интерес към даден човек.

Kitty Bloom
12-07-2014, 16:34
В случай, че не си трол, 100% си мисли "Тоя пак ли върви по мен като куче?!"

mgdream
12-07-2014, 17:14
Не знам дали някой би се почувствал тролен от написаното, но както и да е.
Възможно е иначе и това да си мисли, но както казах, не сме контактували, и няколко пъти се е случвало да си тръгваме по едно и също време, и тъй като живеем в една посока ми се налага да ходя по същия път.

Kitty Bloom
12-07-2014, 18:48
Добре де, заговори я! Запознайте се, прибирайте се заедно... Аз ако бях на момичето на мястото щях да се стресна направо, някакъв да върви по мен непрекъснато и да не говори.

mgdream
12-07-2014, 19:01
Май се изразих зле и звуча като някакъв преследвач. :D
3-4 пъти се случва това за около година и половина. Познаваме се, както казах, просто сме общували твърде малко и нямаме общи теми на разговор. Нямам и желание да я заговарям за момента, понеже съм в такъв етап в живота си, че предпочитам да си чакам за сега пред това да ми се наложи да чуя не (най-вероятно) от нея.
Та не съм отчаян от любов, че да търся сближаване на всяка цена, дори напротив, но просто ми се стори странна описаната случка.

Kitty Bloom
12-08-2014, 06:45
Ти така разказваш, сякаш се случва 3-4 пъти на ден. :д Да се върнем на основния ти въпрос - нормално е да се обръща, малко вероятно е да го прави защото има интерес към теб. Не, че не може да има някога, но гледането на непознат не ми прилича на знак.

bunny500
12-08-2014, 18:01
Просто смени пътя по който вървиш :D . Шегувам се , щом не искаш да я заговаряш за сега , просто когато тя се обръща не гледай към нея , а и според мен може и да е забелязала , че живеете в една и съща посока и така :)

pinkblood
12-08-2014, 18:16
Веднъж се прибирах по тъмно сама и едно момче вървеше на два метра зад мен и аз имах чувството ,че си е забил погледа в задника ми или ,че чака само да няма хора ,за да ме награби :D обърнах се на два пъти и се замислях за трети и да го попитам защо върви зад мен и толкова близо при това ,обаче реших просто да се забавя и да го оставя да ме размине и когато това стана видях ,че е бил симпатяга :D дори не знам защо го написах това, но няма да си трия труда ;д Тааа... Аз ако бях щях да те помисля за изнасилвач , да .