PDA

View Full Version : Помощ! Как да разбера, че техните ме харесват???



beyourselfbitch
12-07-2014, 17:57
Здравейте, искам да ви запитам, дали можете да ми дадете някакви признаци, от които ще си проличи дали родителите на приятелят ми ме харесват или не ме харесват. Много е важно! Благодаря предварително. :)

NomNomNom
12-07-2014, 18:45
Ако си примерно, кротичко, спретнато и умно момиче, ще те харесат.

mgdream
12-07-2014, 19:07
^Това е общо взето. А дори да не си, в такава ситуация човек просто се опитва да се придържа към такова държание, дори и несъзнателно. Със сигурност няма да оставиш лошо мнение относно поведение и обноски, за външен вид не биха те съдили, а интелектът едва ли ще ти го измерят от една среща.
Иначе, естествено, няма как да разбереш дали те харесват. Дори да не те, ясно е, че ще се държат мило, най-малкото от уважение към сина им. Просто, както казах, вероятността да не те е наистина малка.

beyourselfbitch
12-08-2014, 06:59
Не мисля, че съм олицетворение на лошото ;дд Винаги съм себе си, не се държа лошо или невъзпитано, дано наистина сте прави и те ме харесват. :)

xXxPETYAxXx
12-08-2014, 09:32
Ако те харесат, може и да не разбереш, но ако не те харесат, то ще си проличи.

RapExotic
12-12-2014, 05:35
Ако ги познаваше достатъчно не би задавала този въпрос. Вероятно мнението им за теб е все още в процес на изграждане, така че от теб зависи какво ще е то.

marilyn
12-12-2014, 09:57
Ако се държиш прилично, обличаш се нормално, проявяваш уважение, не мрънкаш и не си по-висока от Него, ще те харесат.

А и както казаха по-горе, ако не те харесват ще си проличи 100% :D

Niakoitam
12-12-2014, 10:07
Зависи си от това как общувате.Дали ще им хареса как се обличаш,характера ти и т.н.
Пробвай да си възпитана и очтива с тях.Да показваш близост със сина им и да си скромна.Тези неща биха харесали например на моите родители.На неговите не знам.Зависи си от тях.
Ако те кани в тях и в един момент спре и си се виждате само насаме,е...ясно е колко ти се кефят техните. :)

lamattitude
12-12-2014, 12:48
Не забравяй и грамотността... Колкото и да си Очтива, ако така я пишеш думата, няма да се възприеме добре :)

Niakoitam
12-12-2014, 13:10
Не забравяй и грамотността... Колкото и да си Очтива, ако така я пишеш думата, няма да се възприеме добре :)

Господин професоре...друга забележка по текста ми имате ли или ме пускате с петица в следващият клас? :)

А да, и господин професоре, ако сте пропуснали този урок, грамотните хора накрая на всяко изречение слагат точка, удивителна, въпросителна и т.н.(каквото е нужно,но на вас това би трябвало да ви е ясно), а след това се изтъкват колко невероятно грамотни са. :)

lamattitude
12-12-2014, 13:14
Господин професоре...друга забележка по текста ми имате ли или ме пускате с петица в следващият клас? :)

А да, и господин професоре, ако сте пропуснали този урок, грамотните хора накрая на всяко изречение слагат точка, удивителна, въпросителна и т.н.(каквото е нужно,но на вас това би трябвало да ви е ясно), а след това се изтъкват колко невероятно грамотни са. :)

...в следващиЯ клас / кратък член /

Само това ми е забележката.

Предпочитам да ме обвиняват за пропусната пунктуация, отколкото за груби грешки като твоите. :)

Niakoitam
12-12-2014, 13:28
...в следващиЯ клас / кратък член /

Само това ми е забележката.

Предпочитам да ме обвиняват за пропусната пунктуация, отколкото за груби грешки като твоите. :)

Да,направо си пиши по цели изречения без никакви пунктуационни знаци или направо на маймуница,но важното е буквите да са точни и членa да го има или няма. :D Всъщност това е форум и ама грам не ми се задълбава за членове и разни такива неща.Думата се позачудих как е и очевидно не съм успял да я нацеля.Ако ти се занимава с поправяне на правописни грешки ходи я във фейсбук,там често се пише на маймуница или изреченията започват с малка буква.Или пък направо ходи в OLX да видиш колко грамотно пишат там.Е,има опасност ако тръгнеш да се правиш на даскал там да те направят на гъз,но сега пък...риск на професията. Давай и рискувай...:D

lamattitude
12-12-2014, 13:30
Да,направо си пиши по цели изречения без никакви пунктуационни знаци или направо на маймуница,но важното е буквите да са точни и членa да го има или няма. :D Всъщност това е форум и ама грам не ми се задълбава за членове и разни такива неща.Думата се позачудих как е и очевидно не съм успял да я нацеля.Ако ти се занимава с поправяне на правописни грешки ходи я във фейсбук,там често се пише на маймуница или изреченията започват с малка буква.Или пък направо ходи в OLX да видиш колко грамотно пишат там.Е,има опасност ако тръгнеш да се правиш на даскал там да те направят на гъз,но сега пък...риск на професията. Давай и рискувай...:D

Благодаря ти за предложението, но ще откажа. :) По-приятно ми е да поправям теб. :D