PDA

View Full Version : Помощ??



elena.a.nacheva
12-07-2014, 18:54
Така , първо ще започна с това , че темата не е шега !!
А сега по същество: Аз съм почти на 15 (8-ми клас) и все още нямам цикъл. Имам болки в корема от 5/6 години. Майка ми ме е карала да отида на гинеколог няколко пъти (поне да ме прегледат) , но аз отказвам . Всички момичета от класа ми имат и когато споделя с някого , ме гледат като напушени!!В смисъл досега смятах , че няма за какво да се тревожа , но пък може би всички на които съм споделяла , имат право :)
Та искам да попитам :Нормално ли е още да нямам цикъл и има ли възможност да имам някакъв проблем?
Благодаря и без хейт моля
(Откровена съм , бъдете и вие)

_Baby_
12-07-2014, 19:19
Ми отиди на гинеколог, няма да те изяде!

Ivaaaaa
12-07-2014, 20:10
на мен ми дойде, когато бях на почти 15. няа страшно, очаквай го скоро. ако толкова ти е мерак, иди на лекар.

beyourselfbitch
12-08-2014, 07:11
Не смятам, че има място за притеснение с всеки организъм е различно и на мен ми дойде в 8 клас, най-вероятно скоро ще ти дойде и на теб, но, ако все пак се притесняваш посети гинеколог, няма нищо лошо в това. :)

baby_baby
12-08-2014, 10:05
Спокойно скоро ще ти дойде

kalpazanka
12-08-2014, 10:36
Хем темата ти е озаглавена Помощ, хем, ако ти предложим да идеш при специалист /както и майка ти е направила/, няма да ни послушаш.
Явно ще е достатъчно да прочетеш няколко поста, как всичко е наред и наоколо прехвъркват само розови понита и еднорози.

scioquoniamsuccedere
12-08-2014, 15:30
Най-късно до 16 трябва да ти дойде! Има два варианта да се развиваш по-бавно и скоро да ти дойде или да имаш някакъв проблем, поради който да имаш отсъствие на менструация. Ние няма как да знаем, нито пък ти, затова просто стисни зъби и посети гинеколог, нито е срамно, нито - страшно. Направи го заради здравето си и заради лично спокойствие. Толкова е просто...