PDA

View Full Version : Отминали подаръци и спомени, а всъщност?



AnarchyBoy
12-08-2014, 13:58
Днес в обедната ми почивка беше първият so called "зверски скандал", с мойто булка... Което ме разтревожи мъничко, но ме накара да се замисля за остатъка от деня, сега все още съм на работа и го мисля та е така реших да пльосна една темичка у умрелиоТ форон...

Та тя е "болна" и си седи вкъщи и днес докато чистела намерила "скрити" подаръци и спомени от бивши приятелки... в кашон в горната част на гардероба, с надпис... БУЛШИТ.. И естествено отворила и разгледала, много се "обидила", "разтревожила" и още един милион женски филмарщини... Веднага ми звънна да ме разпитва отначало тактично, после си беше открита война на думи (добре, че поне бе само по телефона) Див ме направи... Едва я кротнах, сега даже не ми се прибира много много.. (Все пак се сдобрихме, ама.. ми е тъпо)
Та отворила нашата кашона и видяла.. най-различни неща... от книга с любовния стихотворения до бижута, чаши, стъклени ангели, плюшки (да смятай, подарявали са ми плюшки..), тениски, книги, снимки, писма, дискове и прочие...
Притеснила се, че това го пазя, защото имам нещо към някоя бивша.. пазел съм го бил, защото съм се надявал на нещо и прочие лайна... А аз просто ги пазя като спомен от дадена мадама (към никоя нямам лоши чувства, щото просто не ми пука за тях на такова ниво вече, те са просто хора.. приятели, ако щете, а с приятелите има и спомени..)
Та нали аз може и да ги имам тия неща, но те са там с цел да ми напомнят, какво искам и какво НЕ.. и просто заради хубавите спомени с разните мадами.. През ебателното устройство ми е, дали тия хора съществуват вече... пазя ги за да помня какъв съм бил и от къде идвам.. не влагам смисъл в нито едно от нещата.. всъщност една от най-любимите ми чаши за кафе е именно подарък от бивша (булчицата не знае).. Не влагам абсолютно никакъв смисъл докато си пия кафето или я ползвам, просто ме кефи самата чаша.. Ама не, видиш ли ти, ако разбере, ще ме побърка.. А аз съм на принципа - нещата, които мога да ползвам.. (тениски, дискове, чаши, книги и прочие) които мога да ползвам когато ми хрумне са отвън, а нещата, които не мога да ползвам.. писма, стихове, снимки, разни ангели и тъпотии всичко т'ва е в кашона, не защото не ми харесва като подарък или няма/има смисъл за мен, а просто защото не мога да му намеря реално приложение, иначе този кашон нямаше да съществува и всичко щеше да бъде пръснато из апартаментО.. 8-)
Както и да е, с ревността се справих, но цял ден мисля.. Дали наистина тези неща имат някаква по-специална стойност за мен.. и мисля, че не, но все пак ме яде нещо..
Пазя ги за спомена и щото ме кефят и ги ползвам.. нищо повече.. Нищо любовно, нищо чувствено не влагам в тях.. или към тях... Просто предмети от миналото ми, които ползвам..

Та ми е интересно вие как ще реагирате, ако намерите подобно нещо на половинката си?
А всъщност пазите ли неща от бившите ви??
Ако да, то влагате ли някакъв смисъл в тях или просто като мен си ги ползвате по предназначение?
Аз ли не съм в ред, или мойто ревниво зверче го тресе хормона? :D

DarkTemplar
12-08-2014, 14:04
Обясни й, че мъжете имаме принципи и уважение към жестовете, които са ни правили важни за нас хора в миналото (предполагам заради това ги пазиш, въпреки надписа на кашона).

И още нещо - жените са върли егоцентрици (поне докато не станат майки), свиквай с това. Добре е да се научиш да им пресяваш информацията, защото имат навика да са твърде мнителни и да интерпретират погрешно фактите. Колкото повече лични неща знаят, толкова по-голям е шансът да ти се качат на грешната глава (щото като се качват на правилната и на двамата ви е хубаво). :wink:

AnarchyBoy
12-08-2014, 14:09
Аз й го обясних.. точно т'ва.. просто е като уважение да ги пазя, а и си ги ползвам...
И тя кротна.. пък и пазя нейните от преди години като бяхме детска лИбоф.. та не виждам к'во се цупи... След 20 минути се прибирам към вкъщи и ще я видя.. ама няма да си изхвърля нещата пък.. малко напук, малко защото все пак си ги искам, а и защото си ги ползвам.. :D

tireheb
12-08-2014, 14:12
епа, като й е толко зор на нея, бих ги фърлил тея неща, ако не друго, то щото да избегна конфронтации и виканици, щото ми е нисък прагът на търпимост към високи децибели
ма като цяло не мисля, че е права
кво са, да си фърла пепелничето ли
ми ползвам си го, деба

DarkTemplar
12-08-2014, 14:15
Е, тя 100% се е зарадвала като е видяла нейните, обаче "как може да имаш такива и от други жени?!?!"

Жените са супер добри в това да си създават грандиозни драми, дори когато няма никакъв реален повод/смисъл/причина за това. Имам чувството, че го правят нарочно, за да не им е скучно и винаги да са под напрежение. :wink:

Много ясно, че няма да ги изхвърляш. Бъди мъж и не тръгвай да й играеш по свирката отсега, защото после ще те побърка. Още повече, доколкото разбрах тя ти е в къщата, не ти в нейната, така че ще трябва да се съобразява.

AnarchyBoy
12-08-2014, 14:15
ма като цяло не мисля, че е права
кво са, да си фърла пепелничето ли
ми ползвам си го, деба

EXACTLY!!!

AnarchyBoy
12-08-2014, 14:17
Е, тя 100% се е зарадвала като е видяла нейните, обаче "как може да имаш такива и от други жени?!?!"

Жените са супер добри в това да си създават грандиозни драми, дори когато няма никакъв реален повод/смисъл/причина за това. Имам чувството, че го правят нарочно, за да не им е скучно и винаги да са под напрежение. :wink:

Много ясно, че няма да ги изхвърляш. Бъди мъж и не тръгвай да й играеш по свирката отсега, защото после ще те побърка.

:lol: Като тръгнахме отново, се опита да ми стъпи на врата, ама й посочих вратата и се кротна.. ;д много ясно, че няма да омекна и да ги изхвърля, просто ме човърка, какъв смисъл намира в тези неща и какви драми си набива в красивата главица... та се тормози 8-)
Иначе, това за драмата и аз съм го мислил и после такива най-нагло те обвиняват, че ти си започнал целия скандал и драма.. :lol:"
Жени.. go figure.. :D

Ivaaaaa
12-08-2014, 14:19
да, ние сме егоцентрични филмарки, в чиято ДНК има заложена хронична нужда от стрес, скандали, драми и прочие

AnarchyBoy
12-08-2014, 14:21
Ей я пък тая феминистика.. Добре ти как би реагирала ако си в тази ситуация? Що трябва да е такава драма, че пазя 5 книги, две тениски, 5 диска, 3 снимки, 2 чаши и един кирлив ангел... (примерно, щото даже не знам какво точно има в кашона.. 8-) ) :D Просто цитирам виканиците от телефона.. ;д

DarkTemplar
12-08-2014, 14:21
да, ние сме егоцентрични филмарки, в чиято ДНК има заложена хронична нужда от стрес, скандали, драми и прочие
Е, не е лъжа. :lol:

DarkTemplar
12-08-2014, 14:22
Ей я пък тая феминистика.. Добре ти как би реагирала ако си в тази ситуация? Що трябва да е такава драма, че пазя 5 книги, две тениски, 5 диска, 3 снимки, 2 чаши и един кирлив ангел... (примерно, щото даже не знам какво точно има в кашона.. 8-) ) :D
Ето видя ли, ЗАБРАВИЛ СИ КАКВО ТИ Е ПОДАРИЛА!!!

Край, Апокалипсис, Армагедон!

:lol: :lol: :lol:

kalpazanka
12-08-2014, 14:26
Ти поне си тактичен и си ги покрил в кашон, пък ей на, аз с една ватирана сива зимна блуза Pepe Jeans от негова бивша се боря вече 8 години. Желязна излезе, не избеля, не се раздра в центрофугата начи...
В сравнение с твоята кокона явно имам железни нерви. :D :D :D

Ivaaaaa
12-08-2014, 14:26
Добре ти как би реагирала ако си в тази ситуация?

бих обяснила спокойно на четири очи какво е положението и какво реално чувствам към предметите и нея. ако не може да те разбере... е, кофти.
не казвам, че няма такива хора, които хиперболизират всичко и буквално те побъркват, но не винаги са от женски пол.
/просто мразя да се обобщава/

AnarchyBoy
12-08-2014, 14:29
Ти поне си тактичен и си ги покрил в кашон, пък ей на, аз с една ватирана сива зимна блуза Pepe Jeans от негова бивша се боря вече 8 години. Желязна излезе, не избеля, не се раздра в центрофугата начи...
В сравнение с твоята кокона явно имам железни нерви. :D :D :D

:lol: Разсмя ме.. :razz:
Тя мойта по принцип нито е кокона нито е ревнива, ама нещо е болна и може и днес да й е дошло, та на това го отдавам, целия рейдж... Ама деазнам, ся си тръгвам пък ще видя като се прибера.. 8-)

LadyDi
12-08-2014, 14:29
Аз нямам проблем с това. Не да се правя на дръж ми шапката, но наистина не ми пречи. И за себе си, и за него знам, че бившите са си в миналото, но са хора, с които сме споделяли нещо някога и това не се изтрива с вълшебна гумичка. Няма смисъл да правя драми, защото се е привързал към някоя чаша. Друг е въпросът, че моят не се привързва така към вещите, но едно от бившите ми гаджета пазеше под дивана кутия с писма от предната приятелка. Изпитвала съм диво любопитство към тях, но не ми е било проблем, че ги пази.

DarkTemplar
12-08-2014, 14:29
Ти поне си тактичен и си ги покрил в кашон, пък ей на, аз с една ватирана сива зимна блуза Pepe Jeans от негова бивша се боря вече 8 години. Желязна излезе, не избеля, не се раздра в центрофугата начи...
В сравнение с твоята кокона явно имам железни нерви. :D :D :D
Като знам ти нрава, се чудя се как все още не си го удушила с нея. :D :D

kalpazanka
12-08-2014, 14:30
Много добра идея ми даваш, да знаеш :D

DarkTemplar
12-08-2014, 14:31
Много добра идея ми даваш, да знаеш :D
Тихо, че ще ме съдят за съучастничество. :D

kalpazanka
12-08-2014, 14:33
На майтап съм му казвала, че ще го удуша. :D Но не ми е минавало през ум с какво точно да е :lol:


едно от бившите ми гаджета пазеше под дивана кутия с писма от предната приятелка. Изпитвала съм диво любопитство към тях, но не ми е било проблем, че ги пази.
Доколкото се познавам, нямаше да ги оставя непрочетени. Не че ми прави чест и че говори добре за възпитанието ми... ама на, пусто любопитство.

LadyDi
12-08-2014, 14:34
Е, и аз ги прочетох. Не си мисли, че съм ги подминала ей така.

kalpazanka
12-08-2014, 14:34
Тва сигурно е от зодията.

DarkTemplar
12-08-2014, 14:38
Тва сигурно е от зодията.
Или от пола. :>

Айде стига толкова сексистки бъзици и спам, оставям ви с пожелания за приятна вечер. ;]

anonymous708973
12-08-2014, 15:33
Ти поне си тактичен и си ги покрил в кашон, пък ей на, аз с една ватирана сива зимна блуза Pepe Jeans от негова бивша се боря вече 8 години. Желязна излезе, не избеля, не се раздра в центрофугата начи...
В сравнение с твоята кокона явно имам железни нерви. :D :D :D

ХАХАХАХАХА, не мога, честно! Досега превеждах какво си написала 8-)


На майтап съм му казвала, че ще го удуша. :D Но не ми е минавало през ум с какво точно да е :lol:
Доколкото се познавам, нямаше да ги оставя непрочетени. Не че ми прави чест и че говори добре за възпитанието ми... ама на, пусто любопитство.

Океееей, тъкмо започвах да се чувствам зле, че това беше първото, което ми дойде наум като прочетох за кутията :D

Анархи, може би е добра идея да кажеш на приятелката си, че предпочиташ да спорите лично. Верно, че като е по телефона, имаш време да се подготвиш психически; но от опит ти казвам - при директна комуникация и искрено желание за разрешаване на проблема шансът да възникне неразбиране е минимален :)

Аз няма как да намеря такова нещо, все се получава, че съм първа сериозна половинка. :д
Но доколкото се познавам, ако няма други фактори, които да ме навеждат на мисълта, че иска да се събира с бивша, няма да се впечатля особено. Естествено, ще искам да разгледам и да чуя истории, свързани с тях 8-)


Още повече, доколкото разбрах тя ти е в къщата, не ти в нейната, така че ще трябва да се съобразява.

E, от тебе това не го очаквах, честно. Какви са тия сексистки глупости? Ако живеят сами и няма родители, с които да се съобразяват, няма никакво значение дали са на квартира (което лично аз бих предпочела като вариант именно заради това, което каза) или са в апартамент, който се води на едното семейство.
Докато има "твое" и "мое", що се касае до вещи, далеч не говорим за връзка между пораснали индивиди.

Aeternal
12-08-2014, 16:01
Хубаво, че не съм в твоята ситуация, но ако бях по-скоро щях да я накарам тя да дава обяснения. Кво ти рови в личните работи?

AnarchyBoy
12-08-2014, 16:17
Хубаво, че не съм в твоята ситуация, но ако бях по-скоро щях да я накарам тя да дава обяснения. Кво ти рови в личните работи?

Е няма как живеем заедно, тя е подреждала нещо, чистела а-у.. пък той тоя кашон не е скрит (щото аз не виждам смисъл да крия нещо от нея, а пък такава простотия още повече).. Кашона си беше в гардероба, тя просто го е видяла и го е отворила от любопитство.. ;д никога няма да тръгне да ми рови в нещата или в компа.. ;д

mayaaa
12-08-2014, 17:39
При условие, че аз съм нещо като склад за спомени и си пазя всичко възможно от хора, които са ми минали през живота (било то просто приятели или нещо повече), някак си не би било честно да се сърдя за нещо такова, но признавам, че ще ми е странно ако намеря такъв кашон и ще поразпитам (може би, повече от любопитство, отколкото от ревност). :cool:

tori
12-08-2014, 17:59
Абе, честно-казано, както каза пантерата, досега все съм била или първата (сериозна), или не се е стигнало чак до бивши, та не съм успяла да мина през тая цедка. Вероятно ще му кажа, че съм му открила кашончето и ще приключа темата. Ревнувам ама не от бивши, щото ако е била стока и/или ако нещата са вървели добре, е нямало в живота му да се появя аз.
Верно нали, че често си разпитвам за първи целувки, сексове, бивши и нам-ко ама обикновено по тоя начин доопознавам човека срещу ми. Някак си изследвайки реакциите на даден индивид в миналото, се подготвям малко или много за подобни работи и при мен. Пък и обикновено това са забавни истории.
Иначе аз си пазя моите си неща от бившия, както и от не-стигнали-до-гаджета-бивши, обикновени аверчета, семейство и други. Ако някой ме накара да си изхвърля плюшките и другите работи от бившия, ще му покажа вратата.

NomNomNom
12-08-2014, 20:22
Явно порадид други причини се чувства несигурна в бившите ти и в желанието ти да бъдеш с нея, и кутията е била просто доооста мощен повод.

Иначе, и аз пазя полезни подаръци, толкова и помня кое ми е подарък..
Но кутия със сантименталности не държа, миналото ми е твъъърде минало. Излишен емоционален товар щеше да ми е.

Едит: Един от сериозните бивши ( и в момента най-добрият ми приятел ) до последно даже си държеше дрехи на бившата му на рафт в гардероба, защото не искаше да се вижда с нея за да й ги връща :D Тя е няк'ва кобра. И май кутия със сантименталности имаше, ма хич и не съм проявявала интерес.

Баща ми имаше някакви писма от негова много близка приятелка, от преди 25 - 30г.., поетични леко ( а баща ми е нихилистичен, антисоциален, сарказтичен и умен старчо ) - е.. не събрах сила да се опитам да ги прочета. Просто не искам да ровя в такива неща, защото разбирам повече, от колкото искам да знам, започвам да изпитвам емоции - съчувствие, съпричатност, присмех, дразга - та същото важи и за мъжете. Не обичам да ровя и не съм любопитна, освен ако не я споменава по 5 пъти в годината, тогава всеки един път ще запомня и ще проверя. :D

Amateur
12-08-2014, 20:57
Не трябва да се сърди за такива неща,камоли да ти вдига скандали ама те жените са такива....

102
12-09-2014, 09:44
темата е хубава
щях да кажа че не мога да си представя как някоя ше ми отваря кутията е така ама се сетих че аз лично съм чел дневник на майка ми от тийн годините и некси не върви да го кажа
ама що пък не
как неква ше ми отваря кутията уее
ако иска да види кво има там ок ама да се ровиш е най-малкото неуважително
аз лично си нося дрехи ползвам си чаши и други работи които са ми подарявали /ако са ми харесали/
/не питайте ако не искате да знаете
тапи женски ;д

Ewok
12-09-2014, 10:03
Аз лично не мога да говоря много много за бивши (мои или негови), но имам една приятелка, която беше с приятелия си около година и нещо. Беше някаква бурна любов, много бързо се сближиха, тя беше в тях почти постоянно и адски мнго ревнуваше от бившата му (според мен е напълно обяснимо, бяха скъсали непосредствено преди новата връзка :Д). Накара го да изхвърли абсолютно всичко нейно, май само с едни чаши от Лондон не можа да се пребори, но много ѝ бъркаха в здравето :Д
Та, имаше един такъв ден на почистване (той беше ок с това, понеже не му бяха някакви сантиментални повечето, а и много я обичаше). Но да, има всякакви, няколко месеца след това се разделиха :Д

102
12-09-2014, 10:05
Накара го

е това никога няма да го разбера

DarkTemplar
12-09-2014, 13:41
E, от тебе това не го очаквах, честно. Какви са тия сексистки глупости? Ако живеят сами и няма родители, с които да се съобразяват, няма никакво значение дали са на квартира (което лично аз бих предпочела като вариант именно заради това, което каза) или са в апартамент, който се води на едното семейство.
Докато има "твое" и "мое", що се касае до вещи, далеч не говорим за връзка между пораснали индивиди.
Най-вероятно живеят при родителите му. Това ми беше идеята за съобразяването.

Не ги познавам лично, та не мога да твърдя дали и доколко са пораснали.

Според мен е недопустимо да се ровиш в нечие лично пространство с тактичността на слон в стъкларски магазин и после да наглееш и да държиш сметка/да вдигаш скандали за това, което си намерил (особено нещо толкова незначително). Изисква се малко възпитание и съобразителност, за да се сетиш кое е уместно и кое не.

lamattitude
12-09-2014, 13:53
Добре че бившата/бившите не са ти оставили херпес или трипер...

ТОГАВА какъв скандал щеше да ти вдигне-е-е-е-е-е... :D

anonymous708973
12-09-2014, 13:56
Най-вероятно живеят при родителите му. Това ми беше идеята за съобразяването.

Не ги познавам лично, та не мога да твърдя дали и доколко са пораснали.

Според мен е недопустимо да се ровиш в нечие лично пространство с тактичността на слон в стъкларски магазин и после да наглееш и да държиш сметка/да вдигаш скандали за това, което си намерил (особено нещо толкова незначително). Изисква се малко възпитание и съобразителност, за да се сетиш кое е уместно и кое не.

Е, за нея пък може да не е тактично тия неща да му стоят в общото жилище, едва ли не пред очите й.

Гадая само, вече казах, че аз не бих го взела навътре.

DarkTemplar
12-09-2014, 14:25
Никак не е сигурно, че жилището им е общо.

Измисляш си аргументи, колкото да участваш в спора. Както сама каза - гадаеш. ;]

pandabear
12-09-2014, 15:02
не мисля, че е моя работа коя какво му е подарявала и дали го пази, къде го пази, защо го пази (въпреки че е логично, че щом го пази, то значи или му влиза в употреба, или просто има сантиментална стойност за него, и не би го изхвърлил). това са неща, които въобще не ми пречат и в никакъв случай не бих му държала сметка за каквото и да е било. същото очаквам и от негова страна. няма да реагирам добре, ако случайно си позволи да ми рови из нещата (без мое позволение) или пък да ми казва, какво да правя с тях, ако 'ще не да живеем заедно, а да сме и женени даже.

therichbitch
12-09-2014, 15:11
ама няма да си изхвърля нещата пък.. малко напук,

замисли се дали е толкова "малко"

не бих се издразнила на нещо практично, за ползване, ама снимки и писма- тц

baby_baby
12-09-2014, 16:08
Та ми е интересно вие как ще реагирате, ако намерите подобно нещо на половинката си? - Бих питала защо ги пази но не да се караме това са работи от миналото а мен миналото не ме интересува

А всъщност пазите ли неща от бившите ви?? - Пазя много работи

Ако да, то влагате ли някакъв смисъл в тях или просто като мен си ги ползвате по предназначение? - Не влагам нищо в тях просто ми харесват

Аз ли не съм в ред, или мойто ревниво зверче го тресе хормона? - Просто твойто зверче :д е много ревниво

AnarchyBoy
12-09-2014, 17:30
Ина, Илия.. :D Живеем сами в по принцип мой апартамент (купен от нашите). Но като я поканих да живее с мен й казах да не се притеснява, а и ще се женим, та моето ще стане нейно и обратното, в тоя ред на мисли въобще не ми е хрумвало да й кажа това е моят апартамент съобразявай се... Пък и ние имаме история от ученическите години (ходихме 3 години, познаваме се от малки, щото нашите са много близки приятелски семейства, първи сме си в абсолютно всичко..) буквално няма място за неразбирателство и неведение относно навиците,нещата и прочие на другия..
Това е едно от малкото неща за които се спречкахме...просто щот нея я удря факса 8-)

anonymous708973
12-09-2014, 17:36
Именно това имах предвид. Живеят сами, няма значение в чий апартамент, подобни сметки са много грозни, как би се споменало това в спор "Ми, няма да ги хвърля, съжалявам, това е моят апартамент и аз решавам"? Супераргумент. Поне за мен, де. Даже като гледахме "Приятели", го коментирахме с моя приятел, че Чандлър се нанесе в апартамента на Моника и тя не пропускаше да му натрие в носа как нещата си имат определен ритъм, място, начин на правене, дрън-дрън.

Както и да е, това ми е личното мнение. Постигнахте ли съгласие?

AnarchyBoy
12-09-2014, 17:39
mhm

102
12-09-2014, 17:47
кво общо има за апартамента
щом съм решил да останат ще останат
по-скоро аз ще си тръгна
кво съгласие
като съм казал че легените ше са там може да се обсъди ако има по-мъдро решение но да ми казва кво къде
от коя планета сте

Lilanda
12-09-2014, 22:22
от коя планета сте
Венера.

tireheb
12-09-2014, 23:35
мноо жалко брадми
мислех че не си толко кофти, колкото изглеждаш

ако не щем даси фърлиим спомените, нема си ги фърлим
ша ако мичито тръгне да си го връща "тъпкано претъпкано" ... еми, тъпо, деба, явно немада се разберем
както и да е са сеъм пеан
САМО САТАНЗЪМ
1488

Ivaaaaa
12-10-2014, 13:47
така, сега ще избухна:
WHO CARES, BE, SELCHO
точно пък на нея да кажеш, че е гнусна, която е на светлинни години от теб и точно пък ти да го кажеш, е пародийно. стига си си ръсила негативизма, никой не се стреми да ти се хареса. не си придавай толкова важност. върни се в дупката, от която си изпълзяла и досаждай на друг. не му завиждам на тоя, дето му се налага да те търпи, макар че едва ли съществува чак такъв мазохист. престани да ни товариш с отрицателната си виртуална аура. влизам да разтоварвам, а попадам на простакеси. гъмжи от комплексари и хейтъри. тука е заприличало на кенеф от столична чалготека след участие на jiki storaro. лейди, банни ме, моля. /макар, че и селското чедо за обиди, заяждане и спам (което е масова практика при нея) подлежи на същото.
/колко е кофти, че в софия няма сняг )))) :

Ewok
12-10-2014, 15:09
Аз не разбрах за номном или за тори го казва

Andjyy
12-10-2014, 17:12
аллл какъв език ...

tori
12-10-2014, 18:54
Аз не разбрах за номном или за тори го казва
Едва ли е за Тори, защото Тори всички я обичат. :д

Dagichka
12-10-2014, 19:31
никой да не ми закача и обижда Галаксина, че ще се ядосам
// по темата не знам, никой не ми е подарявал нищо.. а аз глупачката за първия месец с първото ми гаджИ му подарих водно пистолетче (неговото едни идиоти го счупиха на морето, а там редовно го пълнехме с алкохол и пиехме като си пръскаме в устите.. гнусна работа като се замисля ;д) ии една картичка, която гласеше "you are the dub to my step", защото и двамата бяхме луди по дъбстеп и това ни събра дефакто, защото общата ни компания не искаше да слуша дъбстеп и ни изгониха нас двамата на плажа да си слушаме ;д мда както и да е, надали той ги пази

galaxy29
12-10-2014, 19:33
аз ще ти подаря вибратор :oops:

tori
12-10-2014, 19:43
Ма аз казах, ве - Тори всички я обичат.

galaxy29
12-10-2014, 19:44
чак пък да те обичам ;/

Dagichka
12-10-2014, 19:49
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10339570_458053027682865_8438079216250183502_n.jpg ?oh=6ad55a5de90c50276859c89364d10cb3&oe=551265D4&__gda__=1427496638_a4b37ad7056e469e72e3e9587ead6f7 f Пав искам това да ми подариш и да се гушкаме на тях ;*

tori
12-10-2014, 19:50
чак пък да те обичам ;/
Тихо ся, не ми подронвай авторитета.
Дъгичке, завивката е мега яката просто. :3

LadyDi
12-10-2014, 20:01
лейди, банни ме, моля

направо не мога да разбера какво толкова делите, че все сте се сдъвкали една друга...

galaxy29
12-10-2014, 20:01
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10339570_458053027682865_8438079216250183502_n.jpg ?oh=6ad55a5de90c50276859c89364d10cb3&oe=551265D4&__gda__=1427496638_a4b37ad7056e469e72e3e9587ead6f7 f Пав искам това да ми подариш и да се гушкаме на тях ;*
да ще те отведа на галактика еуфоричен път

anonymous908491
12-10-2014, 20:04
хахахаха, много забавно как един преразказ на филм, ще ви накара всички да дрънката тъпотии.
Трябва да се забрани на филмарите да пускат теми, трябва и да ги лекуват, с някви лекарства, или с тояга, може и с камъни, на анархито може и да му хареса,

bloodyF
12-11-2014, 08:34
направо не мога да разбера какво толкова делите, че все сте се сдъвкали една друга...

То все някой се дъвка с галакси или ива...
ако не е с тях двете ще е с мен хахаха :lol:


по темата
на бившият ми му бях горе-долу първата, но когато се разделихме той ми върна снимките и разни такива щуротии дето съм му подарявала, дрехите си ги запази
ми писмата хвърлих, снимката я подарих на скъп за мен човек, магнитчето е на хладилника
подаръците от него си ги ползвам, разни дрехи, обувки, преси, няма как и защо да ги връщам 8-)
приятелят ми не знае откъде са, защото не сме го коментирали, но надали ще се разсърди ,ако разбере


виж ,аз съм правила скандал, за това че ме пита ''тоя чорап твой ли е'' ,аз казах-не, и се оказа,че е на бившата му с която не ходят от поне 3 месеца преди ние да тръгнем

или за четка за коса, която си седи на тоалетката
или за четка за зъби ,която най-безцеремонно изхвърлих

други такива любовни сувенирчета няма, а и да има не знам от кого са,а и не ми пука
има много снимки на бивши
(имаше) на компютъра си
ама той изгоря и вече ги няма няня

Lilanda
12-11-2014, 08:51
има много снимки на бивши
(имаше) на компютъра си
ама той изгоря и вече ги няма няня
Сигурна съм, че и ти имаш пръст в това. 8-)

Хайде и аз ще се разпиша сериозно в темата.
Подаръци от бивши не пазя с изключение на едно парфюмче, просто защото го обожавам. Друго, което пазя, е от човек, който не е точно бивш. Сувенирче е, не смятам и да го изхвърлям в скоро време. Приятелят ми, още преди да тръгнем, беше доста против това да го пазя, милиони пъти сме водили този разговор, просто сърце не ми дава да го изхвърля. Не мисля, че има причина да се сърди, той също. На него съм му кажи-речи първата сериозна /??/ приятелка, но доколкото го познавам и да не бях, пак щеше да си е изхръвлил всичко. 8-) Не си пада много вехтошар. И все пак, дори и да разбера, че пази нещо, смисълът да се сърдя и да вдигам скандали е абсолютно никакъв. Щом иска, да си го пази, не е моя работа да го карам да ги изхвърля, пък ако ще и женени да сме.

marilyn
12-12-2014, 10:12
Повечето жени имат проблеми с подаръците от бивши, чувстват се изместени, зле и нз си какво... Опитвам се да се сетя за нещо от бившата, което приятелят ми пази, но не мога да се сетя. Аз май имам някаква гривна останала от един, ама не знам даже къде е. Иначе няма толкова голяма драма в това да ползва примерно чаша, подарък от бившата. Притеснително, ще е ако гушкаш плюшките. :D :D :D

Иначе разбирам тя как се чувства, макар аз да не съм такава. Просто опитай спокойно да ѝ обясниш, че за разлика от нас жените, вие мъжете по-малко натоварвате предметите със смисъл. Демек чаша от бившата е просто чаша и нищо повече.

DarkTemplar
12-12-2014, 12:36
някои потребителки имат нужда от опреснителен курс "първите 7 години"


Повечето жени имат проблеми с подаръците от бивши, чувстват се изместени, зле и нз си какво...
Казал съм го отдавна - всеки трябва да се оправя сам с комплексите си, не да ги прехвърля върху другите. :wink:

AnarchyBoy
12-12-2014, 13:25
Оправихме се вече, но мдам просто си е викала за спорта :D
С един приятел го обсъдихме въпроса и той ъъ ми каза, че пази порно с бивша , а Приятелката му не знае 8-) Как бихте реагирали вие?
Ето Аз например супер тактично преместих цялото порно на дискове и ги скрих в къщата на село, в деня в който разбрах, че ще делим един покрив :lol:
Нье уе аз не съм такъв човек :oops: ибаам сЪ

Niakoitam
12-12-2014, 13:40
Да си знаеш...жените порно не гледат Н-И-К-О-Г-А.
Те даже и 99% от тях секс не са правили. :D
Не чак толкова отдавна една приятелка едвали не ми се кълнеше,че не знае какво е това порно,а като я напоркаха здраво преди това издемонстрира с участието на още две свои аверки пози дето рядко и аз съм виждал в порното (с дрехите разбира се де) Били имали въображение просто. :D

А по твоя въпрос.Твоята е търсила под вола теле и е глупаво това.Стига ти по някакъв начин да не си и дал причина или причини да го търси това теле под тоя вол. :)

anonymous908491
12-12-2014, 16:36
[b]Оправихме се вече, но мдам просто си е викала за спорта :D
С един приятел го обсъдихме въпроса и той ъъ ми каза, че пази порно с бивша , а Приятелката му не знае 8-) Как бихте реагирали вие?


Всеки ден нов филм разказваш, намери си приятели, които биха те слушали.

tori
12-12-2014, 22:35
Порно с бивша вече ми мирише на изхвърлян през терасата.

liliie
12-13-2014, 05:50
Аз я разбирам перфектно, не ми се е случвало но се поставям на нейно място и е наистина си е гадничко, ние жените го разбираме по друг начин... ако съм на твое място може би щях да изхвърля по-ненужните неща (снимките,писмата,плюшките. ..) и да си оставя някои от нещата които ползвам, така хем приятелката ти ще е по-спокойна, хем няма да има за какво да се карате ;) и относно за това че ти рови в личните работи, просто може би без да иска ги е намерила и е решила да види , няма лошо :)

Colouring
12-14-2014, 09:46
Той моят по принцип не е сантиментален, не знам какво пази и какво не, не съм се замисляла, нито съм намирала нещо, обаче едва ли има такива работи. Първо, защото, както казах, не влага много емоции в предмети и т.н., второ - защото бившата му (единствената му сериозна приятелка, от която може да има подобни подаръци) и всичко свързано с нея е тотално блокирано от съзнанието му. И да е имал нещо, то отдавна е в някой контейнер.
Аз вкъщи имам кутия за обувки с нещa от бившия. :Д Ние се разделихме в прекрасни отношения, сърце не ми дава да ги изхвърля тия неща, пък и защо? Имам някаква тениска, рамка със снимка, още няколко снимки, писма, които си писахме, когато бяхме разделени от разстоянието, малки предмети, които значат/значеха тогава нещо за мен, билети от автобуси, влакове, абе... всякакви неща.

xXxPETYAxXx
12-14-2014, 13:31
След като аз си пазя почти всички вещи от бивши, няма как да изисквам от някого да си ги изхвърли... Честно казано, ако някой иска от мен аз да си изхвърля моите неща по-скоро него ще изхвърля. И не защото още обичам бившите си, а защото наистина си харесвам доста от нещата, които са ми подарявали, ползвам си ги, нося си ги или просто си седят прибрани, зависи колко са функционални.

girlwithblueeyes
12-20-2014, 05:19
Хубаво е че ще се изяснили все пак явно за теб тези подаръци имат някаква сантиментална стойност която приятелката ти трябва да приеме.Очевидно щом се ги запазил значат нещо за теб и ти носят спомени които нямат нищо общо със сегашните ти чувства към нея.
Иначе с моя приятел нямаме такива неща защото не сме особено сантиментални и възприемаме подобни неща като боклуци нямащи никаква стойност .