PDA

View Full Version : Вече не издържам!! :(



IvAnIv
12-08-2014, 22:55
Здравейте пиша тук защото вече не издържам и незнам към кой да се обърна.. момче съм няма да кажа на колко години нито от къде съм падам си по едно момиче от известно време имам някъкви съмнения че и тя ме харесва но това не ми е достатъчно. Така нека ви запозная първо с историята ми : Запознахме се съвсем случайно и то на майтап покрай приятел който само да отбележа също не я познаваше това стна преди около година от малко повече от месец немога да си я избия от глвата ствам и лягам с мисълта за нея къде е какво прави с кой е дали мисли за мен още със ставането си отварям facebook и и пиша обиковенно тя вече ми е писала :) пишем си с часове виждаме се всеки ден но аз съм много срамежлив :( и незнам как да започна разговора и как да и кажа какво чувствам право в лицето дет се вика :D щото опитах вече във facebook но резултат нямаше не ме одрязала но и не е потвърдила че испитва нещо към мен проблема с разговора е че немога да остана на саме с нея тя винаги е с най-добрата си приятелка и нейният приятел и както вече казах аз съм много срамежливо момче незнам как да и кажа или просто да подметна че искам да останем на саме никога не ми се отдала възможност да я изпратя до тях. оставали сме на саме един единствен път за около 15 мин и тогава разговора тъкмо беше потръгнал в правилна посока кога се появи най-добрата и приятелка :@ та сега идва и момента на истината както вече казах пишем си с часове всеки ден за всякакви работи някой път на майтап ме обижда :D може това да ви звучи смешно но да на майтап е на 100% сигорен ако закаснея малко веднага ми звани и разпитва къде съм защо се бавя няма ли да идвам по бързо когато се видим си говорим майтапим се всичко си е ок докато не настъпи момента на раздялата никога не ме е прегърнала за чао или пък за здрасти винаги ми подава ръка дори и след като и признах че я харесвам и кога ми подаде ръка за здрасти или пъ за довиждане се чувствам все едно съм получил шамар в лицето да мисля че така и го казах :( единствената прегръдка която съм получил от нея беше хмм как да го кажа ами да изпросена :D кажете ми мамка му как да остана на саме с нея дайте някой съвет от там всичко ще си дойде на мястото но немога така пред хора и незнам как да и кажа пред тях че искам да сотанем на саме вече ви казах че съм и признал във facebook но темета беше сменена.... а както ви казах имам съмнения че и тя ме харесва незнам имам някъкво такова чувство :X например когато някои приятел или приятелка ни базикне нещо единственото което тя прави е да ме погледне с лека усмивка и не обръща внимание на коментарите незнам вече кво да правя вчера ми мина мисълта да я прегърна и целуна като си стоим и си говорим там навън пред всички наши приятели но се отказах не събрах смелост ако не получа отговор до днес 15:00 направо катоя видя действам и това е не издържам ви казах от 2 седмици дори немога да спя като хората въртя се в леглото по 2-3 часа докато заспа и все мисля за нея събуждам се в 7 часа сутринта и отварям fb да проверя дали е на линия за да си пишем ако я няма лягам и заспивам пак и като стана малко по късно тя вече ми еписала :( :( и така чакам отговори до 15:00 давайте идеи че да не взема да се изложа и ако все пак не събера смелост да го направя съм решил утре иска не иска тръгвам с нея като се прибираме за да я изпратя а както може би се сещата тогава ще си останем сами иии ще действам........... е както виждате аз съм измислил вече 2 варианта но като по опитни дайте някои друг съвет на младия влюбен глупак че да не стана за смях както виждате няма смисъл да чакам да разбера харесва ли ме или не аз си знам че отговора е да просто и тя е леко срамежлива и нито тя предприема нещо нито аз но аз пък съм 100 пъти по срамежлив и от най срамежливия който познавате без майтап. :) сега ми остава само надеждата че тя не чете този форум :D :D

tireheb
12-09-2014, 00:24
Така нека ви запозная първо с историята ми : Запознахме се съвсем случайно и то на майтап покрай приятел който само да отбележа също не я познаваше това стна преди около година от малко повече от месец немога да си я избия от глвата ствам и лягам с мисълта за нея къде е какво прави с кой е дали мисли за мен още със ставането си отварям facebook и и пиша обиковенно тя вече ми е писала :) пишем си с часове виждаме се всеки ден но аз съм много срамежлив :( и незнам как да започна разговора и как да и кажа какво чувствам право в лицето дет се вика :D щото опитах вече във facebook но резултат нямаше не ме одрязала но и не е потвърдила че испитва нещо към мен проблема с разговора е че немога да остана на саме с нея тя винаги е с най-добрата си приятелка и нейният приятел и както вече казах аз съм много срамежливо момче незнам как да и кажа или просто да подметна че искам да останем на саме никога не ми се отдала възможност да я изпратя до тях. оставали сме на саме един единствен път за около 15 мин и тогава разговора тъкмо беше потръгнал в правилна посока кога се появи най-добрата и приятелка :@ та сега идва и момента на истината както вече казах пишем си с часове всеки ден за всякакви работи някой път на майтап ме обижда :D може това да ви звучи смешно но да на майтап е на 100% сигорен ако закаснея малко веднага ми звани и разпитва къде съм защо се бавя няма ли да идвам по бързо когато се видим си говорим майтапим се всичко си е ок докато не настъпи момента на раздялата никога не ме е прегърнала за чао или пък за здрасти винаги ми подава ръка дори и след като и признах че я харесвам и кога ми подаде ръка за здрасти или пъ за довиждане се чувствам все едно съм получил шамар в лицето да мисля че така и го казах :( единствената прегръдка която съм получил от нея беше хмм как да го кажа ами да изпросена :D кажете ми мамка му как да остана на саме с нея дайте някой съвет от там всичко ще си дойде на мястото но немога така пред хора и незнам как да и кажа пред тях че искам да сотанем на саме вече ви казах че съм и признал във facebook но темета беше сменена.... а както ви казах имам съмнения че и тя ме харесва незнам имам някъкво такова чувство :X например когато някои приятел или приятелка ни базикне нещо единственото което тя прави е да ме погледне с лека усмивка и не обръща внимание на коментарите незнам вече кво да правя вчера ми мина мисълта да я прегърна и целуна като си стоим и си говорим там навън пред всички наши приятели но се отказах не събрах смелост ако не получа отговор до днес 15:00 направо катоя видя действам и това е не издържам ви казах от 2 седмици дори немога да спя като хората въртя се в леглото по 2-3 часа докато заспа и все мисля за нея събуждам се в 7 часа сутринта и отварям fb да проверя дали е на линия за да си пишем ако я няма лягам и заспивам пак и като стана малко по късно тя вече ми еписала :( :( и така чакам отговори до 15:00 давайте идеи че да не взема да се изложа и ако все пак не събера смелост да го направя съм решил утре иска не иска тръгвам с нея като се прибираме за да я изпратя а както може би се сещата тогава ще си останем сами иии ще действам........... е както виждате аз съм измислил вече 2 варианта но като по опитни дайте някои друг съвет на младия влюбен глупак че да не стана за смях както виждате няма смисъл да чакам да разбера харесва ли ме или не аз си знам че отговора е да просто и тя е леко срамежлива и нито тя предприема нещо нито аз но аз пък съм 100 пъти по срамежлив и от най срамежливия който познавате без майтап.

със сигурност най-дългото изречение, което съм чел

IvAnIv
12-09-2014, 00:28
и най трудното за писане си беше :D спи ми се и просто сипиша ей така марзеливата

fanton1
12-09-2014, 05:06
Предполагам ,че ако я поканиш на кафе или нещо такова ще останете сами и съм сигорен ,че ще успеш да я спечелиш. Щом си пишете толкова време не се тревожи не си и безразличен може просто и тя да е срамежлива като теб и заради това не те е прегръщала .

Tancuvam
12-09-2014, 11:05
Колкото и изтъркано да звучи, покани я на кино. После ще останете сами и ще има за какво да си говорите. :)