PDA

View Full Version : Помощ..



Vluben do Ushi
12-09-2014, 07:33
Здравейте ! Тази събота бях на дискотека и реших да купя една роза за една именничка обаче след 3 часа чакане тя не дойде.. И аз вече трябваше да си тръгвам и реших да я подаря на някое момиче и така и стана ... На следващия ден тя беше писала в 1 страница да ме намери и аз и казах кой съм ;д в неделя си говорихме 9 часа по скайп и аз я поканих да изл тя прие вчера се видяхме забавлявахме се и изведнъж след като я изпратих някак си почна да пише по грубо не и беше на кеф а аз усетих и я попитах какво има? И тя от там аз не искам да тръгнем ... Аз не искам да я притискам но искам да сме заедно някакви съвети ? Да и купя ли роза ако се видим?

fanton1
12-09-2014, 07:45
доста объркващо си се изразил мой човек ...

Vluben do Ushi
12-09-2014, 08:34
Telefona mi popravq samo ...

TROLLDADLOLCAKE
12-11-2014, 00:19
Аз го наричам "Магията на Свети Валентин". Едно нормално момиче, което вероятно скоро време не е получавало достатъчно внимание,бива спряно от случаен човек, който прави адски мил жест за нея, а именно подарява и роза без дори да я познава.Моментно тя хлътва...тръпката е да те открие.По някакъв начин успява.Уговаряте си среща и тя тръпне в очакване, представя си възможно най - добрия сценарий.Излизате и тя вижда,че ти не си нещо повече от останалите момчета, които познава,а в някои случаи си дори по - зле.Разочарова се и те разкарва.Тъжно,но факт.Приеми го.


Другият малко вероятен сценарий е да си я притиснал на първата среща в опит да претупаш нещата за да станат по - бързо.Това би я отблъснало също.