PDA

View Full Version : НЕ искам да е така :/



Black SyM Bellamy
12-10-2014, 17:42
Привет хора,имам проблем.Ето го и него : На 15 съм и до сега съм имал 3/4
връзки но от 6/7месеца на сам съм много отегчен,не знам как но се затворих в себе си
и постоянно се упреквам и това ме доведе до 2та спорта в които си изхвърлям всекидневния гняв.
Спортовете са MMA/UFC и фитнес.
Само когато тренирам и се бия не съм гневен и всичко ми е ОК.
Преди мразех и 2та спорта.
Много бързо се паля вече,не контактувам почти с никой,явно защото "приятелите ме мислят за изрот.
Дайте ми съвет ако може,писна ми.

espada
12-10-2014, 18:03
Само не го казвай това, че UFC е спорт, защото ще се изложиш много. Съветът ми към теб е да не се вглъбяваш в собствените си провали и несполуки, сам виждаш, че си отслабваш психиката по тоя начин. Гледай да не се отдаваш на гнева си.

Black SyM Bellamy
12-10-2014, 18:09
MMA/UFC никъде не казвам че е спорт.Нещата стоят така: Ако не тренирам съм много гневен и ако не си изразходя гнева ще направя някоя глупост.Просто искам всичко да си е наред. :(

espada
12-10-2014, 18:12
"... това ме доведе до 2та спорта в които си изхвърлям всекидневния гняв.
Спортовете са MMA/UFC и фитнес."
Тренирай, щом ти се отразява добре. :) Дерзай.

Black SyM Bellamy
12-10-2014, 18:17
Но тренировките са 3/4часа после пак съм гневен и започвам да си мисля че съм един загубеняк и от мен нищо не става.Нервен съм и се скарвам бързо с тези които явно искат да ми помогнат.....

Santa Cruz
12-10-2014, 18:23
Остави ги тези бойни спортове, започни да ходиш на йога и пилатес.

Black SyM Bellamy
12-10-2014, 18:26
Не ме интересува спорта просто той ме прави щастлив.Писна ми да гледам богати хлапета които си имат всичко,а аз,аз се мъча и постоянно се нервирам и постоянно разочаровам приятелите си,затова тренирам,само там съм добър и го показвам.

fanton1
12-10-2014, 19:47
Здравей :)
Добре явно тайш много гняв ,но замислял ли си се да не мислиш за нещата които те нервират/ядосват ? Иначе може винаги да си намериш друг отдушник на гнева който да дава по-добри резултати ,а не като сегашния .Ето аз на пример когато се ядосам отивам и се разхождам и си мисля ами ако постъпя така или иначе в тази ситуация и ми минава . Просто пробвай да не се ядосваш толкова :) ,а след като успеш да се справяш с гнева истинските ти приятели веднага ще се върнат при теб ,а на другите много им здраве :)

TROLLDADLOLCAKE
12-11-2014, 00:13
Абе тука всевъзможни изпаткаляци (нова дума) се появяват?!Да ти приличаме на психолози и психиатри?Като имаш проблеми с гнева ходи се лекувай.Да ти изписват хапове и чукай на дърво дано се оправиш.Като не се оправиш марш в клиниката.Аман от такива,като теб.Преди два дни бях на дело срещу един агресивен индивид като теб.Нямал къде да си сдържа агресията чичката и беше решил да нападне мен и приятелите ми с нож.Като виждаш,че си опасен за обществото марш в клиниката и не излизай от там животно.И аз тренирам Муай тай от 6 годишен,но с ръка на сърцето мога да ти кажа,че в мен няма капка агресия извън ринга и залата?!

NomNomNom
12-11-2014, 09:28
Абе тука всевъзможни изпаткаляци (нова дума) се появяват?!Да ти приличаме на психолози и психиатри?Като имаш проблеми с гнева ходи се лекувай.

Тва е вярно между другото.
Като нещо те дразни, или не работи, или се ядосваш, разбери какво е, и си го решавай. Потърси специализирана помощ, тука никой няма да ти вади с ченгел от устата защо се дразниш, кое те ядосва. Очевидно трябва да разбереш и да предприемеш мерки.