PDA

View Full Version : Малко притеснена!



Anonimka_99
12-10-2014, 18:04
Здравейте. По принцип не ми е голям проблем(нз защо), че досега не е имало момче, което да се интересува от мен, но ми е малко гадно. Виждам понякога, че момчетата ме заглеждат(рядко, но има), но те не са този тип момчета, които харесвам, с които бих имала нещо. Нещо не ми е наред или пък не се вписвам в идеала на някакво перфектно момиче ли какво? Не мисля, че съм грозна, леко съм срамежлива, но ставам отворена към човека след като го опозная и той мен. Не знам какво ми има, но напоследък започвам да си мисля, че просто момчетата не ме харесват.... Не съм дебела, напротив 47 кг., 1.74 см. Ще кажете, че съм много слаба. Ами не изглеждам да съм като клечка, пък и гена не ми позволява да надебелявам(просто не мога, а майка ми също е слаба както и баща ми).

LoadRunner
12-10-2014, 18:19
Аз лично не те разбирам кво точно питаш, ако изобщо нещо питаш. Според мен само се оплакваш. Хората не те харесват пък всичко ти е перфектно, ние пък как да знаем защо?

Anonimka_99
12-10-2014, 19:22
Извинявай ако не съм се изразила правилно. Не ме харесват и не знам защо. имам в предвид, че съм хубава пък досега няма момче, което да е направило нещо(да иска да се запознаем, да сме гаджета и такива работи) не е въпрос, а само споделям моите мисли. И не казвам, че всичко ми е перфектно защото няма перфектни хора на този свят. А тези, които си мислят, че са перфектни се лъжат и то доста...

fanton1
12-10-2014, 19:31
Надявам се ,че знаеш (по мой наблюдения ) повечето момчета харесват предимно 2 неща в дадено момиче и по това си избират коя да харесават и коя не ,а тези 2 неща са задник и гърди .Не искам да те обидя ама за да намериш момче което да гледа момичето какво е от вътре ,а не от вън ще трябва доста да търсиш .:) Иначе предполагам ,че все има едно момче в класа ти което за него да си много специална . Просто погледни момчетата как се държът с теб и ще може да си направиш извод за кое каква си . :)

per-dead
12-10-2014, 20:15
Слънчице, красотата играе роля само в първите 2 минути.
Нищо не каза за възможностите ти да общуваш. Да се надяваме, че просто си пропуснала, а не отсъстват.
За следната ситуация ти говоря:
представи си мен: дълги крака, идеално прави, дълга черна коса (до средата на гърба), бяла кожа(сравнително) и красиво лице. Запознаваш се с мен, но е понеделник сутрин и аз съм супер кисела. Е, красотата ми има ли значение вече?
Помисли върху държанието си. Върху това, което показваш от себе си. Най-вероятно проблемът ти е там.

SHPAIdURmeN
12-10-2014, 20:33
Слънчице, красотата играе роля само в първите 2 минути.
Нищо не каза за възможностите ти да общуваш. Да се надяваме, че просто си пропуснала, а не отсъстват.
За следната ситуация ти говоря:
представи си мен: дълги крака, идеално прави, дълга черна коса (до средата на гърба), бяла кожа(сравнително) и красиво лице. Запознаваш се с мен, но е понеделник сутрин и аз съм супер кисела. Е, красотата ми има ли значение вече?
Помисли върху държанието си. Върху това, което показваш от себе си. Най-вероятно проблемът ти е там.
+

LoadRunner
12-10-2014, 21:25
Това дали си красива момчетата ще кажат, но явно определено не си грозна понеже се определяш за красива.
А пък ако си супер красива това да не те заговаря никой е напълно нормално, от страх (обаче предполагам че ти не си такава). Друг фактор държанието- вярно е, друго обкръжението ти също е важно (с кой движиш, поне в даскало горе- долу е така). Прекалено да се смееш и усмихваш за щяло и неяло също не е готино (мое мнение). Някой каза задник-цици, вярно аз първо само задници гледам }
В крайна сметка ако си що годе прилична що ти не пробваш да си забиеш някой фърфалак?