PDA

View Full Version : Болки в тестисите



SKYISBLUE1
12-11-2014, 14:39
Здравейте! На 17 години съм и от доста дълъг период от време(мисля, че е над 1 година) почти след всяко изпразване ме болчт тестисите по около 20 минути преди да отмине болката. Ако след изпразването примерно си седна на лаптопа или на кревата не ме болят, но ако ми се наложи веднага след свършвънето да излязна на някъде ме болят 20-30 минути и е адски неприятно. Ходих по лекари (хирурзи и уролози), преглеждаха ме на ехограф, пипаха ми топките и всичките ми казаха, че всичко си ми е на 6 и съм напълно здрав. Не мога да си го обясня просто.. Не съм от тези, които свършват по 3 пъти на ден. В седмицата общо свършвам към 4-5 пъти максимум.. Пробвал съм да си взема почивка от седмица, даже 2 седмици и няма резултат. Странното е, че понякога болката притихва за по 1 седмица и после се връща.. Реших да видя тук дали някой се е сблъсквал с нещо подбно и, ако е как се е справил с това..

draid
12-12-2014, 22:31
Блъскай по-леко и може и да не те болят.

102
12-12-2014, 22:33
пикай преди да се пипаш

radinanina
12-16-2014, 08:29
Сигурен ли си, че болката е в тестисите? Локализираш ли я правилно. Ако стоиш дълго седнал, може болката да е някъде около ануса, или на място близо до тестисите и ако е някаква тъпа болка, която се "разпръсква", може да не локализираш правилно източника на болката.

Не знам дали се изразявам правилно. Много често си мислиш, че те боли едно, а всъшност те боли друго