PDA

View Full Version : трябва ми помощ !! проблем с съученици



IllusionLife
12-11-2014, 17:05
Здравеите . Значи ... От тази година почнах да ходя с една приятелска група , организирана от съученичка в съседния клас .
Чак тогава разбрах , че имаме тези сходни интереси и т.н. Вече си пътуваме заедно за училище , говореики за тези интереси . Но проблема е , че всички от училището ми си мислят , че сме гаджета . Вече когато пътувам с тролея , виждам как ми се присмиват другите ... Аз вече съм на ръба на лудостта . Моля ви да ми дадете съвет как да постъпя .

puprleunicorn
12-11-2014, 17:51
Аз бих ти казала да не ги слушаш .. нека си говорят хич да не ти пука .. може пък да завиждат за нещо или не знам ..

prosto_chovek
12-11-2014, 19:38
В профила ти пише, че си на 16. Би трябвало да си преминал вече през възрастта, в която да те е срам, че си имаш гадже, а ако наборите ти се смеят на това, било то защото имаш или защото ти казват, че имаш, това говори за тях, че са претърпели групово забавяне в своето умствено развитие. Ще ти кажа това - ако си харесваш някого от групата, по - скоро давай и им докажи, че сте си гаджета и наистина бъдете. Ако не - излез с това - да, защото мога, а вие като сте обратни, говорете си. След време ще ревете за гаджета. :)

IllusionLife
12-11-2014, 21:59
prosto_chovek - не мисля , че възрастта има общо с това , но както и да е . Аз не я харесвам , а всички мислят че я харесвам и се подиграват . проблема не е че не мога да кажа на някое момиче , че го харесвам , а че вече не издържам да ми се смеят зад гърба като че ли незнам че го правят . Искам просто да ми дадете предложение как да ги накарам да спрат . Благодаря все пак

failista
12-13-2014, 17:03
"Не сме гаджета, имам интерес към други момичета. Ама вие сигурно сте обратни или си нямате живот, та да се занимавате с мен и приятелите ми."

просто човек се опитваше да каже, че нормално малките деца се присмиват и подиграват на тия, които имат гадже. Примерно, 8-9 годишните. Щом си на 16, значи и съучениците ти трябва да са на толкова. Защо се държат като 9 годишни??

Light_Dreamer
12-14-2014, 12:25
Аз вече съм на ръба на лудостта.

Еее, чак пък толкова...

Не разбирам само едно аз имам същия "проблем" като твоя, а не ми пука, както и на момчето с което се прибирам.
Човек, няма смисъл да се обясняваш на другите как тя ти е само приятелка. Рано или късно ще им писне и ще те оставят.