PDA

View Full Version : Може ли малко помощ ? :)



fanton1
12-11-2014, 17:16
Здравейте
Предполагам ,че не е важно на колко години съм и от къде . Така и проблема значи всеки ден когато отивам на училище минавам през една градинка ( не знам какво точно се води ). Всеки ден се разминавам с децата от първата смяна ,но през последната 1-2 седмици се разминавам с две момичета по-малки от мен .Почти всеки път когато се размина с тях (ако се засечем де ) едната прави някакви маниери само и само да не ме погледне в лицето ( не е това ,че ме смятат за грозен защото след като направя 10тина стъпки ги чувам или просто се обръщам и виждам как приятелката на въпросното момиче все ме гледа ) . И ето моя въпрос какво да направя от далече си личи ,че ме харесва предпоследния път минах с слушалките и чух как въпросното момиче ме поздравява ама не знам защо не я поздравих . Малко се отплеснах ,а как да я заговоря и какво трябва да направя така ,че да не я отблъсна защото е много красива ....
Ще съм много благодарен на добри отговори . :)

anonymous908491
12-11-2014, 17:29
Като се разминавате я ритни, да видим дали пак няма да ти обърне внимание.

RapExotic
12-12-2014, 05:54
Започни да я зяпаш и ти.. Ироничо..

BeTheOne
12-12-2014, 17:43
По принцип няма нищо лошо в това да поздравиш някого на улицата, особено когато се срещате всеки ден. Започни от това. Следващият път когато се разминавате намали и ги поздрави (здрасти, как е, с леко намигване или ей много е як дракона на фанелката ти или нещо от сорта). Това е достатъчно да им дадеш повод да си приказвате. Ако искат да те заговорят те ще го направят.


Поздрави!


BeTheOne

SHPAIdURmeN
12-12-2014, 20:12
По принцип няма нищо лошо в това да поздравиш някого на улицата, особено когато се срещате всеки ден. Започни от това. Следващият път когато се разминавате намали и ги поздрави (здрасти, как е, с леко намигване или ей много е як дракона на фанелката ти или нещо от сорта). Това е достатъчно да им дадеш повод да си приказвате. Ако искат да те заговорят те ще го направят.

Подкрепям.

liliie
12-13-2014, 06:01
Първото което е не трябва да се притесняваш и да те е срам, мисли позитивно...
Като я видиш я поздрави,заговори я .. и ако видиш ,че има желание да си приказвате, искай и телефона или фейса, за да се опознаете по-добре :)
Успех