PDA

View Full Version : Как се обличате през зимата?



Stoian3s3
12-11-2014, 18:30
Ще споделя как се обличам през зимата. Моля без да се подигравате. Студено ми е много през зимата. Нося пуловер и дънки. Под дънките обувам чорапогащник, защото ако не обуя чорапогащник ще ми замръзнат краката. Нося и боди което ми пази кръста от замръзване. Под бодито съм със слипове. Споделете как се обличата през зимата?

per-dead
12-11-2014, 19:47
Сам споделяш с какво ходиш и си мислиш, че ще отбегнеш подигравки?
https://www.audiotl.com/api/track/ha_gayyy/cover/512.jpg

AlliToOoO^^
12-11-2014, 20:21
Ще споделя как се обличам през зимата. Моля без да се подигравате. Студено ми е много през зимата. Нося пуловер и дънки. Под дънките обувам чорапогащник, защото ако не обуя чорапогащник ще ми замръзнат краката. Нося и боди което ми пази кръста от замръзване. Под бодито съм със слипове. Споделете как се обличата през зимата?
Звучиш като майка ми xD

Hayashi
12-12-2014, 00:16
Аз също ходя с дебели чоропогащници и пуловери, а тук температурите почти не падат под нулата. Но пък ми е супер удобно. А вкъщи се размотавам с един пуловер на Frozen размер мъжко XL, при все, че аз нося дамско XXS. Обичам да ми е топличко! ^^

mlakniwe
12-12-2014, 05:49
Дънки или панталон, маратонки/други обувки не съм носил в последните 7-години с изключение на бала/, няква дебела блуза, потник/или риза отдолу блузата + яке и шапка/+качулка ако е много студено/ и ръкавици ако е много студено, понякога съм само с риза и панталон и яке и шапка ако ще ходя някъде по-официално -не ми пука кое е модерно и кое не, ходя си както ми е удобно и да се навлека като ескимос не ми пука кво мислят другите, важното е да ми е топло

yakuza_
12-12-2014, 08:50
Тениска и дънки, колкото повече се навлича човек, толкова по-студено му е. Да не говорим и за начина на живот на повечето.

chupachups
12-12-2014, 11:07
А вкъщи се размотавам с един пуловер на Frozen размер мъжко XL, при все, че аз нося дамско XXS. Обичам да ми е топличко! ^^
Същата съм :D
Иначе понасям много на студ и не са ми такъв проблем температурите. Ходя с дънки/подплатен клин, маратонки, тениска, суитчер или поло под което, боди заради кръста и яке. Нищо специално.

tori
12-12-2014, 11:26
Аз си мислех, че аз съм зиморничава... :д До предната седмица пуловер не бях обличала поне две-три години, а всичките ми блузки с дълъг ръкав са за четене на вестник просто.

one
12-12-2014, 13:47
обличай се, но не прекалявай. хубаво се пазиш, ама да не стане обратния ефект, прекалено изнежване.
но, да, пази кръста и ходилата, студът се събира с годините и по някое време ще те накаже неочаквано.

strawberry88
12-12-2014, 21:48
Мерси че сподели, че носиш боди и чоропогащник под панталоните си. Вече ще спя спокойно.

MACbrown
12-23-2014, 14:46
Защо се заяждате като лапета ? Човека споделя как се облича, и това е хубаво ,че се пази. Много ви е смешно на всичко ,но явно не знаете какво е да си настинал от студ.

baby_baby
12-27-2014, 19:36
Нося и дънки и само по клин и не ми е студено отгоре или пуловер или няква блуза не много дебела