PDA

View Full Version : pomognete mi!!



emanuil.demirev
12-11-2014, 20:32
Da zapo4nem s tova 4e ne znam v koq ot temite da vmukna tova taka 4e da zapo4vam...Na 14 godini sum mom4e... prez lqtoto mi se slu4i ne6to... i da be6e mi otkradnat purviq telefon koito ne be6e nikak evtin (s4 mini)... sega imam po skup telefon s5 no postoqnno sunuvam ko6mari kak idva nqkoi da mi go krade i nqkaksi nemoga da vikna pomo6t ili ne6to takova sled koeto se subujdam i nemoga da spa cqla nosht misleiki za tova... molq vi pomognete mi...

vesi_nesi
12-12-2014, 10:05
Прекалено много го мислиш през деня и затова сънуваш кошмари. Не го мисли толкова много, това е просто един телефон.

one
12-12-2014, 14:51
хахха това, ако не е ебавка, не знам накъде отива този свят..
спокойно бе душичко, това е само един телефон. чудя се обаче, на 14 години, за какво точно го използваш тоз смартфон?

emanuil.demirev
12-13-2014, 20:49
Abe men me interesuva toq put dali shte mi navredqt s neshto... a i da pritesnqvam se i za nego vse pak sa dadeni pari za nego ne e litnal ot nebeto...

RapExotic
12-24-2014, 13:59
Заключи го в шкафчето.

kaRamella
12-26-2014, 20:45
От небето няма как да литне,може само да падне , но и това е малко вероятно.
Не съобщихте ли в полицията за с4? Какво стана?

pacorabane78
12-30-2014, 23:11
като толкова се притесняваш за телефона си изтегли avast на телефона си + avast anti theft има много функции, и ако го загубиш, показва местоположението на телефона, можеш да го заключиш от интернет от компютъра си, дори може да с епусне сирена, че е изгубен телефона, а ако се смени сим картата може да направиш, да ти се праща смс със номера на новата карта като едновременно телефона да се задейства в режим на заключване и тем подобни, също, нали е samsung galaxy s5 сложи си отключване с отпечатък, всичко това с еоправлява от сайта на avast.com допълнително за функциите ще прочетеш като изтеглиш приложенията, има си такова приложение вградено и в телефона, като влезеш в сайта на самсунг, но повече функции има аваст

koko95
12-31-2014, 05:03
Сложи програма за гпс следене и като ти го откраднат пускаш в нета и ти показва къде е, ако не е махната гпс програмата.

bijou
01-01-2015, 14:44
хахха това, ако не е ебавка, не знам накъде отива този свят..
спокойно бе душичко, това е само един телефон. чудя се обаче, на 14 години, за какво точно го използваш тоз смартфон?

хахаха, на 14 е много, познавам 11 годишни с iPhone 5 .....

Иначе към автора, стегни се. Ако ще става нещо и ще ти го крадат пак, то ще стане със или без твойте мисли и притеснения. А пък ако ти е толкова нервно, вземи си една стара Нокия, та дори и да ти я откраднат да не я жалиш.

Ouroboros
01-01-2015, 16:30
Продавам кон.