PDA

View Full Version : Първа среща



kik4o123321
12-12-2014, 17:44
Знам, че темата е банална, но не намерих подобни теми.Предстои ми първа среща с момче по-голямо от мен..и преди съм била но не е същото беше в 7 клас.Накратко как би трябвало да протече ? ако не го харесам толкова / само сме си писали засега / ? неща които да избягвам да казвам и т.н. ? всяко мнение ще ми е от полза ! мерси предварително :) да допълня с няколко въпроса - къде е подходящо да отидем, защото още не сме решили ? момчето ли трябва да плаща ? притеснено ми е извинявам се за многото питанки. ;дд

Evanescense
12-12-2014, 18:45
Плащането на сметката зависи, кой иска да го направи, ако иска ше я плати ако ли не- всеки по отделно. Можете да отидете, на разходка, ако времето е хубаво, в зоопарка. Дръж се нормално и естествено, бъди себе си, ако го харесаш ще излезете отново. Избягвай теми като политика, пари и гледай да не се заяждаш или да спорите.

liliie
12-13-2014, 06:03
Плащането на сметката зависи, кой иска да го направи, ако иска ше я плати ако ли не- всеки по отделно. Можете да отидете, на разходка, ако времето е хубаво, в зоопарка. Дръж се нормално и естествено, бъди себе си, ако го харесаш ще излезете отново. Избягвай теми като политика, пари и гледай да не се заяждаш или да спорите.

Подкрепям :)

RapExotic
12-26-2014, 18:05
Първо ще започна отзад напред..
Сметката при първа среща е желателно всеки да се я плати сам, освен ако той не настоява да я плати. След време, ако нещата потръгнат ще има да ти плаща сметки колкото си искаш. За предпочитане е да изберете място, където да има хора, но да не е твърде претъпкано или досадно. Може в някое заведение в центъра на града или в някой мол. Избягвай да говориш лоши неща. Гледай темите на разговора да са приятни и интересни. Също така не се чувствай като на разпит - не си длъжна да му отговаряш изчерпателно на всеки въпрос. Не говори по адрес на други хора (колкото и глупаво да звучи някой момичета не се осъзнават как започват да се държат с момчето като с приятелка. Преди някакво време излизах с момиче, което непрекъснато злословеше по адрес на някакви хора, които аз дори не познавам, говореше ми постоянно за гримове, чанти, преси за коса и още какви ли не неща... с една дума отегчението беше абсолютно :D ). Гледай разговора да е жизнерадостен и приятен и за двамата. Не се притеснявай и не се опитвай да отгатнеш той какво си мисли за теб в момента. Това е почти невъзможна мисия и води до недоразумения.
Ако ти хареса момчето и предцениш, че си заслужава му покажи по съответния начин, че имаш интерес към него накрая на срещата. Ако пък не - не му давай напразни надежди и не се чувствай длъжна да правиш каквото и да било.

OGCJ
12-30-2014, 17:47
Аз не бих избрала твърде оживено място. По-добре да сте си сами, но пък тогава паузите между разговорите стават по-досадни