PDA

View Full Version : Цирей или не?



AA2515
12-13-2014, 13:16
Добър ден, днес докато се къпах и си миех оная работа, усетих нещо като болка от докосването на узряла пъпка, когато погледнах надолу, видях точно това - сравнително малка и сравнително твърда пъпчица с размерите на песъчинка с бяло връхче, точно под главичката на пениса ми, съответно, като всеки тиинейджър опитах да я изтискам - много болеше, въпреки, че изтисках част от гнойта или там каквото и да е.. Остана нещо като малко топченце, което не мога да изтискам и сега се чудя дали е обикновена пъпка или е нещо по-различно, например, цирей? Моля някой, който знае какви са симптомите на цирей, да сподели. Пъпчицата или там каквото е не ме боли ако не я пипам, даже бях забравил за нея.Сега, след като я стисках упорито 5 минути, пак не ме боли като не я закачам. За първи път я видях преди около месец, когато отново се опитах да я изтискам-със същия резултат. Надявам се, че просто не съм я изчакал да узрее...

П.С. Преди около месец и една седмица бях опериран от варикоцеле, напълно успешно и без усложнения.
Ще съм много радостен някой да сподели личен опит :)

anonymous908491
12-13-2014, 14:07
Брадавица да не е, ако си си завирил пишката по мръсни места, ще трябва да отидеш да го изгорят, дано търпиш на болка, там упойки не слагат.

AA2515
12-13-2014, 14:17
Абе аз на болка търпя, въпроса е да не е гаден цирей и да се инфектира задето го стисках, болка не ме плаши.

anonymous908491
12-14-2014, 13:44
То е една болка от лопата в главата и съвсем друга от шут между краката.

draid
12-14-2014, 14:10
Ами отиди на лекар. Надали варикоцелето има нещо общо с това.