PDA

View Full Version : География или



lacosti96
12-13-2014, 14:00
Трябва ми вашата помощ! Тази година ще имам матура и 2рата съм си избрала да е география,но може ли да ми предложите в Лесотехническия/София/ кои специалности приемат с география? Другият ми въпрос е в Свищов отново с география в коя специалност се влиза? А за изучаването на маркетинг в университет какво те задължават да знаеш? :)

prosto_chovek
12-13-2014, 15:11
В Лесото, както и в повечето останали университети, приемат с кандиндат-студентски изпит. Може би има специалности, в които оценката от матурата ти се умножава по нещо си, но за лту мисля, че само с изпит приемаха. Какво искаш да учиш като специалност, от това трябва да изхождаш, а не да не знаеш специалността, просто да искаш да учиш нещо с нещо, защото в последствие може да останеш разочарована. :)

chernatakotka
12-13-2014, 17:06
Аз също искам в лесото като лайнфлаш,но не знам с какво се влиза. Бтв и аз се чудя кои са специалностите с география в лесото? А някой учи ли в НХА?

chernatakotka
12-13-2014, 17:34
Някой?

golemiq_korab_minava
12-13-2014, 20:15
Има си сайт, група и форум лесото. Влизате и четете. Приемат с матура. Само ландшафта иска допълнителен изпит по рисуване.

hAwk_eye
12-15-2014, 17:29
С География и един хубав език предполагам английски можете да учите много по-доходоносни специалности от Ландшафт и разни там други "растителни" специалности.Визирам Туризъм,Маркетинг и реклама и т.н.