PDA

View Full Version : Нова любов?



SummerMakesMeHappy
12-13-2014, 20:11
Искам да ви попитам, според вас, след като веднъж сте приключили връзка, която е значела много за вас, било то първа или не, но такава, че човекът до вас да е бил едва ли не всичко, възможно ли е да намерите някой, когото ще обичате повече, с който ще забравите всичко или "любовта е една" ?

strawberry88
12-14-2014, 01:09
Естествено че е възможно.

galaxy29
12-14-2014, 01:54
Естествено че е възможно.
ами ако я излъга? ако не се случи така, както ти самоуверено и категорично заяви?? не те ли е срам да пишеш такива небивалици... изключително потресенна съм, не мога да повярвам на очите си, че ти, да ТИ упълномощаваш така лекомислено, без да мислиш за последиците, до които това НЕОБМИСЛЕНО постче/мнение и дори ПРЕГРЕШЕНИЕ би довело
неведоми са пътищата божии, така трябваше да отговориш, ТАКА, а не по онзи твой начин, който ми стовари мигрена, за БОГА

Colouring
12-14-2014, 09:50
Според мен може да си с някого цял живот, да се обичате, да сте щастливи заедно, да е голяма любов и т.н., което е страхотно, но не значи, че някъде там няма някой, който също е подходящ за теб, дори и повече от другия. Това не значи, че първият е неподходящ за теб, нито че не е правилният човек, просто не може да си щастлив само с един човек, няма една любов и незаменими хора.

Dancho0o
12-14-2014, 19:18
Както казват "човек винаги си намира майстора", ако това е била връзката, която е оставила в теб най-съкровените спомени и чувства, надали ще намериш човек, с който да се чувстваш по-щастлив. Аз съм живият пример... имах връзка с момиче, с което съм изживял най-хубавите си, но и най-лошите си моменти.И все пак, въпреки че измина много време, не мога да почувствам същото към друга жена и надали това ще се случи. Според мен голямата любов идва един път в живота и въпроса е дали ще може да бъде съхранена такава каквато е.

lamattitude
12-15-2014, 06:47
Зависи какво си втълпиш - всичко е възможно :)

sofie
12-15-2014, 08:22
Въпросът е дали ти ще си готова да допуснеш някого до себе си. Според мен не можеш да обичаш всеки еднакво. Затова живота е шарен. Никога не можеш да знаеш какво ще последва след малко. Затова трябва да вярваш. Аз не знам дали голямата любов е една или две, но знам, че са малко :)

GuardianAngel
12-15-2014, 08:33
Всичко зависи от това до къде е стигнало разбирането ти за любовта,винаги има с какво да ни изненада и какво да научим за нея.Дали можеш да замениш единият човек с друг- да можеш.Но чувството което получаваш от единият и другият ще е винаги различно.Дали новото изживяване ще ти е достатъчно зависи от теб и нагласата ти.Нали знаеш ''Има много неща в живота, които ще привлекат погледа ти. Но много малко от тях ще пленят сърцето ти....''

tori
12-15-2014, 14:13
Никой не е незаменим и вярвам, че с много хора би ми било също толкова, че и по-приятно. Просто в момента съм намерила някого си и съм с него. Можеш да обичаш много хора, можеш и да циклиш в чувствата към един, да сравняваш и да претегляш нещата. Лично според мен най-добрият вариант е да си оставиш миналото в миналото, защото то е минало. (Ей, че съм умна!) Да ровиш, да циклиш на едно място, да мислиш и да се самонавиваш, не е вариант ако искаш да си щастлива. Щастието е тук и сега, в момента, в най-малките или най-големите неща. Вярвам, че след дълга и тежка връзка със силно-любим човек, трябва да си дадеш време, за да излекуваш всичко и после да започнеш да градиш нещо наново. Никога няма да обичаш по същия начин, но ще обичаш не по-малко и не по-некачествено.

pipilotka1
12-17-2014, 10:44
Всичко е възможно в този живот :)

kate_rima
12-18-2014, 10:24
Всяка една любов си има своето очарование. Някоя е по-силна друга не. Времето лекува и чувствата отслабват.

marilyn
12-18-2014, 19:11
Вероятно е възможно, но зависи от това ти как мислиш. Ако вярваш, че ще срещнеш по-голяма любов, сигурно ще ти е по-лесно. Ако се отчаеш и мислиш негативно, ще вземеш да я пропуснеш, докато се самосъжаляваш.

BeTheOne
12-19-2014, 15:15
Любовта е една, но не е задължително да е с един човек. Любовта е една, но може да се обича по различни начини.


Поздрави!



BeTheOne

NomNomNom
12-19-2014, 19:50
Зависи какво си втълпиш - всичко е възможно :)

не мога да повярвам, че ще те цитирам.

WhereIsMyCrown
12-20-2014, 19:29
ами ако я излъга? ако не се случи така, както ти самоуверено и категорично заяви?? не те ли е срам да пишеш такива небивалици... изключително потресенна съм, не мога да повярвам на очите си, че ти, да ТИ упълномощаваш така лекомислено, без да мислиш за последиците, до които това НЕОБМИСЛЕНО постче/мнение и дори ПРЕГРЕШЕНИЕ би довело
неведоми са пътищата божии, така трябваше да отговориш, ТАКА, а не по онзи твой начин, който ми стовари мигрена, за БОГА

дишай

ValLoveYa
12-21-2014, 17:35
Всичко зависи от това до къде е стигнало разбирането ти за любовта,винаги има с какво да ни изненада и какво да научим за нея.Дали можеш да замениш единият човек с друг- да можеш.Но чувството което получаваш от единият и другият ще е винаги различно.Дали новото изживяване ще ти е достатъчно зависи от теб и нагласата ти.Нали знаеш ''Има много неща в живота, които ще привлекат погледа ти. Но много малко от тях ще пленят сърцето ти....''

+

RapExotic
12-27-2014, 21:53
възможно ли е да намерите някой, когото ще обичате повече, с който ще забравите всичко или "любовта е една" ?

Че е една - една е, но кой е казал, че е първата? Няма как да разбереш преди да си пробвала.