PDA

View Full Version : Растеж, растеж...Кой как кара косата си да расте?



veselka97
12-14-2014, 17:54
Здравейте, знам че има тема с всичко за косата, но мен ме интересува главно растежа, а иначе не че няма теми за растеж ама са малко по старички, а продуктите се изменят и т.н. имам нужда от нещо сегашно и по-новичко.
Такам аз нямам много дълга коса (до раменете някъде) и мъчи се да расте душата, боядисвам я руса, но с боя без амоняк (не знам каква, оставям се изцяло в ръцете на фризьорката си) и си е добре, мека е не цъфти ама ама бавно расте. Аз съм така от както се помня дори като дете растеше бавно и няма особено голяма промяна уви.
Та бихте ли ми казали най-новаторските начини за растеж, било то от традиционно използваните маски и ампули (ако може споменете фирми) до някакви терапии и чудесии които се правят по 1~2 пъти месечно и струват колкото цяла кутия ампули :D дори искам предложения за професионални продукти. Кои са най-добри, независимо от цената и т.н искам информация и желая да попитам вас експерти! ✌

kitty02
12-14-2014, 18:39
Първо ще те посъветвам да спреш да я боядисваш, защото с или без амоняк, боята си е боя. За растежа на косата си използвам травитаминол, арганово и бадемово масло, 2 пъти седмично й правя маски и включвам кисело мляко, зехтин, яйце и малко ракия. Ампулите на Victoria Beauty са много хубави, мисля че около 1.80 струваше едната.

strawberry88
12-15-2014, 11:56
Пий по 2-3 литра вода на ден.

marilyn
12-15-2014, 14:22
Храни се пълноценно. Яж повече белтъчини и зеленчуци, плодове. Боята си уврежда, така че и аз бих те посъветвала да спреш да се боядисваш. Иначе бях чела добри отзиви за това, но аз лично не съм пробвала. http://www.zlatnaribka.com/hranitelni-dobavki-za-kosa/kapsuli-s-proteini-za-rastezh-na-kosata-philip-kingsley-pk4--120-br