PDA

View Full Version : Най-долното



s0b1esk1
12-15-2014, 22:50
Здравейте, съфорумници Искам малко истински емоции. Бъдете така добри и ми споделете най-долното нещо, което ваша половинка е правила за вас. Нещо, което ще пазите винаги в гадните си спомени за този човек.

bloodyF
12-15-2014, 23:08
Физическото насилие и още повече психическия тормоз, на който бях подложена. И всичките лъжи зад гърба ми. Това от бившият ми.

А пък от един друг-как реши да ме откаже от себе си? Гонейки ме от леглото си, докато бях вече по бельо. Доста кофти история с доста неподходящ и кофти човек. Shit happens though.

TROLLDADLOLCAKE
12-16-2014, 01:28
Чаках 3 часа под дъжда на Св.Валентин.Бях резервирал маса в заведение...а тя дори не прояви смелост да ми звънне.Вечерта ме скъса по скайп. :))

shmatarok
12-16-2014, 03:29
Абе хора, защо такава тема :) Малко ли неприятни неща се случват и без това, гледайте да помните положителните емоции, не се връщайте към отрицателните.

tori
12-16-2014, 05:19
Много мислих за нещо долно и излезе, че всъщност няма такова покрай мен или и да е имало, аз съм забравила вече. Единствено един човек, с когото се занимавах наскоро ми се е правилна интересен, пича просто не знаеше какво иска. Бившия ми пък леко се понамеси тогава в отношенията ни с незнаещия чий го дири. Тва е най-кофтито и долно нещо, което са ми въртяли някога. Обикновено за мен се правят супер мили неща.

marilyn
12-16-2014, 08:39
Опитвам се да се сетя за нещо толкова долно и гадно, ама не ми хрумва. Май нямам много такива случки. Имах една псевдовръзка преди време с едно момченце, което ми отказа да празнуваме заедно празници като 8-и декември, Нова година, което беше доста тъпо. Но и като цяло той беше тъп, доста даже.

bunny500
12-16-2014, 13:29
Аз лично не се сещам за такива случки , може и да има но явно не са били важни за да ги запомня :) .

NambyPamby
12-16-2014, 22:05
Имах една псевдовръзка преди време с едно момченце, което ми отказа да празнуваме заедно празници като 8-и декември

Ами, това си е студентски празник, идеята е да си с колегите си, гаджето е твое 364 дни в годината и не виждам смисъл от такова обсебване на празник, където той няма чий да го дири.

galaxy29
12-17-2014, 02:49
хубаво редите другите, ама вие самите признавате ли си вашите долни постъпки? ;д

marilyn
12-17-2014, 07:59
Ами, това си е студентски празник, идеята е да си с колегите си, гаджето е твое 364 дни в годината и не виждам смисъл от такова обсебване на празник, където той няма чий да го дири.

Защо пък? Сега си карам студентския празник с гаджето ми и това по никакъв начин не ми се струва странно или обсебващо.

galaxy, аз признавам, че съм правила по-гадни неща, отколкото на мен са ми правили. Даже доста гадни. :(

s0b1esk1
12-19-2014, 05:22
все пак аватара и името ти е на най-известната курва в света. лошо момиче такова

marilyn
12-19-2014, 08:44
Мда, много съм лоша, признавам си. :D

s0b1esk1
12-21-2014, 19:56
само ако са ти правили генг бенг 10 човека, докато си във връзка - тогава те признавам

Sirona
12-21-2014, 20:00
marilyn на мен не ми отказа, а направо си ме заряза и хукна нанякъде на нова година (и това при условие, че си бяхме направили планове да празнуваме заедно) :D

marilyn
12-21-2014, 20:10
само ако са ти правили генг бенг 10 човека, докато си във връзка - тогава те признавам
Е, чак до там не съм стигала. А и не съм имала особено сериозни връзки преди настоящата ми, пък сега си обичам човека и не искам да погледна друг.

Sirona, разбирам те напълно. Само дето ние нямахме планове, а още от начало ми каза, че не искал да празнува и куп глупости. Ама не съм му останала длъжна. :D

baby_baby
12-24-2014, 12:13
Физическото насилие заплахи че ако го оставя ще ме пребие и това че до него няма никой все едно съм невидима

draid
12-24-2014, 18:52
Мда, много съм лоша, признавам си. :D

То една гордост.

theflash
12-25-2014, 07:03
При мен най-гадно ми е станало когато бях разбрала че е излизал с друга какво са правили е мистерия единия казва едно другият друго ха . Глупавото е .... аз съм също излизала с други но никога докато всичко е било ок между нас то и той г.д е излязъл с тази докато бяхме леко скарани :Д но идеята е такава,че той доста ме нарани когато разбрах за тази а пък знам само за един път а аз съм се виждала с други сещам се за 4 но без нищо сериозно ! Но и в момента си пиша с едно момче от тези дето съм се виждала и това писане продължава вече 2 години ... със сигорност ако разбере ще е много наранен но не знам защо не се чувствам гузно и т.н защото чувствам ,че си го заслужава въпреки ше съм с него и сега :Д и т.н много объркано нали ....

girlwithblueeyes
12-25-2014, 07:12
Физическо насилие
Заплахи за заливане с киселина

marilyn
12-25-2014, 21:33
То една гордост.

Не е гордост, по-скоро самоирония. :)

draid
12-25-2014, 22:16
Физическо насилие
Заплахи за заливане с киселина

Виждаш ли, а можеше да те заплаши, че ще те залее с основа. Човека явно те е обичал.

shmatarok
12-26-2014, 00:00
При мен най-гадно ми е станало когато бях разбрала че е излизал с друга какво са правили е мистерия единия казва едно другият друго ха . Глупавото е .... аз съм също излизала с други но никога докато всичко е било ок между нас то и той г.д е излязъл с тази докато бяхме леко скарани :Д но идеята е такава,че той доста ме нарани когато разбрах за тази а пък знам само за един път а аз съм се виждала с други сещам се за 4 но без нищо сериозно ! Но и в момента си пиша с едно момче от тези дето съм се виждала и това писане продължава вече 2 години ... със сигорност ако разбере ще е много наранен но не знам защо не се чувствам гузно и т.н защото чувствам ,че си го заслужава въпреки ше съм с него и сега :Д и т.н много объркано нали ....

И объркано, и неграмотно....

s0b1esk1
01-05-2015, 21:03
аууу колко сте лаконични

oshte_edin_chovek
01-27-2015, 10:58
3 месеца ми изневеряваше докато бяхме заедно. Направо откачих

TheDeath
01-27-2015, 11:14
На долното , което на мен са ми правили? Не се сещам за нещо такова честно казано....
Най-долното, което аз съм направила е , че изневерих, макар нещата да не бяха съвсем прости аз все още бях във връзка, макар и от разстояние. Не се гордея, но и да искам не мога да променя фактите

fitnesspro.bg
01-27-2015, 12:12
3 месеца ми изневеряваше докато бяхме заедно. Направо откачих


лошо :(