PDA

View Full Version : Има нужда от внимание според мен ,според вас



apple8
12-16-2014, 07:02
Здравейте ,няма да ви бавя много с обяснения и прочие , ще ви обясня на кратко как седи моя случай , харесвам си едно момиче , не знам какви са нейните чувства към мен , мисля че откликва по някакъв начин, но макар и леко и предпазливо да искам да се приближа към нея тя ме отблъсква.Друг път отвръща макар и с невинни жестове и погледи , не става въпрос за някакво натискане и т.н. Но ето го момента ,който изключително ме дразни и чертата ,която преоткрих в себе си " РЕВНОСТ" . С нея сме най-близки ,не знам по какъв начин ,но е така , казваше ми някои неща за определени хора ,че няма как да се получат и така и така,но ето ,че се отпуска с тях ,всякаш търси внимание от всички ,само не от мен , макар да се държа НАЙ–ДОБРЕ с нея и ми пука , другите изполват някой епитети за нея ,тя знае за това,базикат се с това ,но всякаш ги издига в нейните очи. Дразна се на мен защо съм толкова добър ,виждам че някой път ме гледа по-друг начин,но откъде да знам дали няма да гледа и друг по този начин.Момичето просто ме дъжи в шах!
Ще се радвам на съвети,благодаря!

xXxPETYAxXx
12-16-2014, 08:31
А поради какви причини си мислиш, че откликва на чувствата ти? Може би не те харесва и те има само за приятел.

KristaY
12-16-2014, 20:40
ми пука ти, тя вижда, че си и в кърпа вързан и така.. момичетата сме идиоти

blue-baby
12-17-2014, 07:33
Ревността е много кофти съветник. Ти си мислиш, че тя се закача там с тези други хора, но може би само ти си го мислиш. Опитай се да й имаш малко повече доверие.

apple8
12-17-2014, 09:09
Как да процедирам ?

Wednesday666
12-17-2014, 10:39
Отдръпни се малко от нея.
Остави я тя да те търси и да инициира виждания, излизания и срещи.
Ако наистина й пука за теб, както казваш, то тогава ще те търси теб и ще иска да сте повече време заедно.
Ако ли не.. Можеш и сам да го прецениш.

apple8
12-18-2014, 06:47
Така и мисля да направя,сега идват празници всеки се прибира ,ще видя дали има някакъв интерес, писна ми само аз да бъда инициатора..