PDA

View Full Version : ВАЖНО! За всички, които си внушават(ПСИХИРАТ) и се самонавиват, че са болни.



radinanina
12-16-2014, 08:23
Какво им става на всички? ИЗТРЕЩЯХА. Имам една приятелка, която постоянно си внушава, че сърцето й прескача, че не може да си вземе въздух и в резултат на емоцията, то наистина започва да тупка и тя още повече се психира, почва да се задушава, а сърцето й аха-аха да изхфръкне някъде. Ама ако я стреснеш или й се скараш, веднага забравя, че прави инфаркт в момента.

Брат ми пък се самонави, че заеква и сега си е пълноценен пелтек. И то от простотия. Трети пък не можел да спи 3 вечери подред, щото си мислел еди какво си. Заболяла го главата и айде вече тумор. Имам чувстовото, че само аз съм наред и съм заобиколена от психари.

Успокойте се бе хора! Айде малко по-сериозно. Хора без работа се, чудят за какво да мислят направо.

Жалко, че това видео е на англ, но в момента не мога да намеря еквивалент на БГ. ---> https://www.youtube.com/watch?v=vkiEeEV0Sfs Дано успее да сподави малко някой друг психясъл мозък

galen_plamen
12-17-2014, 19:12
Проблеми се случват често разбира се,но някои хора наистина за дребни неща започват да се оплакват и да се вайкат на ляво и надясно. Ще дам пример с Петя Буюклиева, която 100 пъти спомена как си е порязала пръста и щяла да и изтече кръвта и да иска лекари.Ще припомня и за Къци Вапцаров, който по 1000 пъти си мереше кръвното и се чудеше за кое още да се притеснява от здравето си. Има такива хора , но е глупаво, защото това е нищо, в сравнение със страшните болести ,които се случват при други