PDA

View Full Version : Обезкосмяване проблем ..



pinkilinki123
12-16-2014, 09:31
Здравейте ! Извинявам се ако има вече такава тема не съм я намерила . ...
Та проблема ми е , че не мога да понасям обезкосмяването на интимните части с самобръсначка ... отнема много време и внимание и ефекта е краткотраен .Мина се добре гладко хубаво е има няма два дни и започва адски сърбеж който е доста неприятен и излизат пъпки трябва да чакам почти седмица за да поникнат пак за да мога да ги махна без раздразнения . Та ако имате някакъв друг вариант изпитан да речем ленти или някой продукт с по-голяма трайност . Разбира се не съм неграмотна знам и за кола маска при козметик но просто ми се струва доста болезнено живея в град с максимум 2 козметички който правят тази процедура познавам момичета които са пробвали и не са доволни от самия метод .

marilyn
12-16-2014, 10:26
Принципно бръсненето не е оферта, аз също се дразня на краткотрайния ефект. Кола маската е добра идея, но там пак ще трябва да ги чакаш да пораснат, за да може да ги хване кола маската. Не те съветвам да пробваш с кремове, защото ефектът е същият като бръсненето, по-скъпо излиза, а тия кремове дразнят кожата. Може сама да си правиш кола маска, ако си по-сръчна сигурно няма да ти е толкова трудно.

strawberry88
12-16-2014, 20:10
Тва пък толкова ли е трудно да си махнете едните косми, че всеки ден нови теми? Отиваш на козметик с кола маска да ги маха. Не е болка за умиране, търпи се. Иначе ще караш със самобръсначката. Твай.

_Baby_
12-21-2014, 22:17
Принципно бръсненето не е оферта, аз също се дразня на краткотрайния ефект. Кола маската е добра идея, но там пак ще трябва да ги чакаш да пораснат, за да може да ги хване кола маската. Не те съветвам да пробваш с кремове, защото ефектът е същият като бръсненето, по-скъпо излиза, а тия кремове дразнят кожата. Може сама да си правиш кола маска, ако си по-сръчна сигурно няма да ти е толкова трудно.

Не я карай да си прави, че може да си причини ужасни страдания. Тя на козметик не е ходила за да се запознае поне със самата процедура, та сама ще я направи. Я веднага при козметичките и не се лигави! ;)

baby_baby
12-22-2014, 16:36
Бръсненето е гадно по-добре отиди на кола маска по ефикасна е в началото ще те боли ама се свиква