PDA

View Full Version : Имам неказани оценки вкъщи.



helper4ee
12-16-2014, 12:36
Здравейте имам 4 двойки и не съм казала на никой вкъщи търся начин как да кажа като ни събраха и въртаха бележнизите вече и утре има родителска дреща. Трябва да ви спомена и, че 3 от тях оправих с 5,6,6 а една от тях още не. Трябва ми помощ как да им кажа. Нашите са от хората който много ми се карат и вкъщи е истински ад заради нова не им казах по рано, а най- лошото е, че ме наказват с три наказания 1-без таблет,телевизор и телефон, 2-без хубави дрехи, а само домашни грозни дрипи както ги наричам и 3-подстригват ме сато момче. А после ме питат, защо не съм казала при гези обстоятелства и вие нямаше да споменете нищо у вас предполагам. Ще се радвам ако някой от вас ми помогне.

kyka1
12-16-2014, 16:14
Аууу баба ти навремето само хубави дрехи е носила, няма какво да коментирам повече....

helper4ee
12-16-2014, 18:22
Да ама сега не е ерата ня баба ми

LoadRunner
12-16-2014, 18:36
с такива смотани дечица които се раждат вече нищо хубаво не ни чака.
Слушай си чалгата там и преписвай за 4ка поне, че да може да гледаш планета пайнер на таблета.
Ми те ваще да не са от 21ви век те са от бай Тошово време- ми кажи им, ми мамо тате то в днешно време не е тъй, да не е ерата на баба ми, ми купете ми хендсфрии мааму, то тъй тройка лесно не се вади!

Ouroboros
12-16-2014, 19:06
Сигурно ще ти сложат и четвърто наказание - буквар, и то не някой дизайнерски, хубав, с твърди корици, а някой грозен стар домашен и обикновен.

Пу дееба тез родители глупави, то тя тройката е престиж, те за тройка са взели да те стрижат като момче.

teenems
12-17-2014, 09:36
Ами казвай по-добре навреме,защото няма смисъл да криеш оценки.Аз едно време си криех 4ките,ама нищо хубаво от това не излизаше.Пак ми се ядосваха и така,пък учеееете ,бе деца....сега ви е най-леко :D

helper4ee
12-17-2014, 12:18
Впрочем за някой от по горния линк да кажа само не съм смотана нито пък двойкаджиика получих тези оценки в началото на годината по немски и съм ги оправила с 4 5 6 и 6 , а за една от двойките по английски с 4 въпроса е как да им обесня, че съм се оправила и са ,0били от преди.

Lourenço
12-17-2014, 14:18
Грешката ти е, че не си им казала на време. И аз съм криела оценки, разбирам те. Някои родители реагират прекалено грубо в такива ситуации.
Просто си признай, и им обясни защо не си им казал/а....ииии се опитай да не го повтаряш.

prosto_chovek
12-17-2014, 14:22
Казвай си винаги, оценките накрая ще ти ги разберат така или иначе, а като им кажеш не би трябвало да има проблем, ако показваш, че после ще ги оправиш оценките. По - важно е какво знаеш, а не колко ти е писано в бележника, освен за дипломата. Обаче никога не лъжи колко си изкарала.

mlakniwe
12-17-2014, 15:21
Като имах 2-ка наще много се радваха и даже викат ай да се напием от мъка и се смеят, пък и доста рядко имах 2-ки де беше им писнало да изкарвам 6-ци

VikkyNirvana
12-17-2014, 18:21
Айде,пак чалгата ви е виновна...То чалгата е виновна,че няма пари..виновна е,че градският транспорт е от времето на динозаврите..виновна е,че днешното поколение е неграмотно..Бе я...

marilyn
12-17-2014, 19:10
Опитай се да им покажеш, че имаш вече по-добри оценки. Вероятно няма да имаш 3 за срока, така че не е толкова важно, че си имала двойки. Или се постарай вашите да не отидат на родителската.

LoadRunner
12-17-2014, 19:30
ийй-хууу
https://www.youtube.com/watch?v=aXJf7dTQT5c
(пиша си от таблета- пу да та е яд с тея двойки :д )

sladuranka.anka
12-19-2014, 09:27
Ако си казваш нещата навреме, няма да имаш тези проблеми. Така и така ще разберат за тези оценки.