PDA

View Full Version : Влюбен съм в нея, но ме е страх..



La.Francé
12-17-2014, 04:02
Здравейте.. От 2 месеца си харесвам едно момиче. На 14 съм и ще прозвучи филмирано, но съм влюбен в нея. Разсеян в час, с нея заспивам, като си мисля за нея и като я видя се разтрепервам цели.. Един път си писах с нея и после бях като все едно пушил марихуана, защото бях на 7-мото небе.. Не знам дали ако ѝ каажа че я харесвам и ще ме отблъсне.
А аз не се възприемам като грозен .. Стабилен съм и всичко в норма.. Точно с нея се усмихваме като се видим, кимаме си, а тя е направо уникална поне за мен ... Много ще се радвам да ми дадете съвет, че съм прекалено хлътнал да се откажа току-така :( .. Мерси. Извиняваите, ако има правописни грешки, но съм от телефон ..

galaxy29
12-17-2014, 04:58
:Д колко приятно сладко


заговори я де и я покани някъде да излезете на мач/разходка/кино/театър/кафе/чай/дюнери/сладолед/палачинки
и не и казвай, че я харесваш, ами и го покажи

La.Francé
12-17-2014, 10:15
Проблема е, че ме е срам.. Аз съм много отворен (гововя за външния свят) , т.е не се притеснявам с никой ..но.. Точно с нея не искам да сгафя, че после много ще съжелявам.. А пък да я заговоря .. С нея един път съм си говорил и то така от лигости тя го направи.. Аз ѝ подарих една рисунка на Натсу днес, тъй като и двамата сме аниме фенове и от там се познаваме. Казах на едно момче, на което също му подарих да ѝ я предаде и той каза че ѝ я е дал.. Но.. Просто много я харесвам и аз не съм от тея дет гледат само секса и бройка.. Аз искам да я гушкам, целувки, кино и всичко най-сладко .. Но просто нямам смелостта да я заговоря.. Все пак благодаря галакси.. с:

Wednesday666
12-17-2014, 10:36
Няма какво толкова да сгафиш, ако я попиташ просто дали й се ходи на кино например.
Щях да кажа разходка, обаче в това време няма да е готино за първа среща.
Не се притеснявай толкова, не е нужно да й казваш, че я харесваш, просто го покажи.
Бъди спокоен най-вече, от там насетне би трябвало да потръгнат нещата.

La.Francé
12-17-2014, 11:38
Ще помисля над това.. Но първо искам да видя някакъв признак от нея, че и тя има малки симпатии и днес най-верояно ще разбера.. Благодаря за отговорите. Ако може и някой да даде още 1 мнение и ще си направя сметката кое да направя и кое не (; мерси

strawberry88
12-17-2014, 21:52
Покани я! Няма как да не разбереш дали и тя те харесва.

BeTheOne
12-19-2014, 15:13
С риск да те разочаровам, ще кажа, че това не е любов, а центриране на живота ти върху определена личност. Колкото по-рано осъзнаеш това, толкова по-добре за теб.

По принцип живота на човек може да бъде центриран върху различни неща. Върху семейството, върху съпругата/приятелката, върху работата, върху приятелите, върху фикс идея, върху парите и така на татък. Проблемът на този вид центриране, е че когато се появи проблем в съответната сфера, живота ти се преобръща с краката на горе и ти си изцяло зависим от това. Настроението ти се определя от този фактор.

В твоя случай, това е човек, който е външен за теб, но по някаква причина много цениш. И какво се получава? Ако си пишете си щастлив и доволен, ако не си пишете изпадаш в депресия. Ако ти се усмихне си на седмото небе, ако ли не гориш в деветия ад.

Ако се чудиш, върху какво трябва да е центриран живота ти - отговора е върху принципи - но това е друга тема.

По въпроса за това как да ви се получат нещата. Първо започни с идеята, че може да не се получат. Хората мислещи позитивно биха казали, че това е негативно мислене и че така ще настроиш Вселената срещу себе си, но това е единственият начин да се предпазиш от разочарование.

В главата си ти си създал един магичен свят, в който всичко е цветя и рози - е не е.

А за да разбереш дали и тя има интерес, просто прекарайте време заедно. Излезте заедно. Може да е просто излизане, никой не е казал, че трябва задължително да излезете на среща. Например, ако харесва сладолед: "Хайде след училище да отидем да изядем по сладолед" - нещо в този дух. Ако има интерес, дори да не иска да яде сладолед в момента, тя ще го направи заради теб.


Поздрави!


BeTheOne

RapExotic
12-27-2014, 22:07
Един път си писах с нея и после бях като все едно пушил марихуана, защото бях на 7-мото небе..

Представям си ако се стигне до целувка.. Сигурно ще си като надрусан с хероин.