PDA

View Full Version : Коледа



Siqna12
12-17-2014, 12:04
Здравейте! Искам да ми помогнете с избора на подарък за майка ми,баща ми и брат ми. По принцип мога да рисувам и ми се отдава мислех да направя по една картина на всеки като за начало и после някакъв парфюм, ама не съм сигурна защото не мота да избирам парфюми. Амм давайте идеи дори да не са за всички по отделно- само за брат ми например. Кажете какво ще подарявате вие? Изобщо в правилна посока ли съм се насочила? Благодаря предварително!

prosto_chovek
12-17-2014, 13:58
Според теб някой тук знае ли вкуса на вашите за аромати, за да можем да ти помогнем? Аз мисля, че е най - добре да видиш какви ползват те в момента, да определиш съответно леки/тежки/сладникави/плодови парфюми ли обичат да ползват, след което, ако не си сигурна, да отидеш с този критерий в магазина, например мъжки парфюм с тежка миризма до еди какви си пари, предложете ми няколко вида и да вземеш който ти допадне най - много. А дали си се насочила правилно също никой не може от тук да ти каже, понеже никой не знае интересите на вашите и от какво имат нужда към момента. Вероятно ще се зарадват на каквото им подариш, тоест правилно си се насочила от тази гледна точка.

baby_baby
12-18-2014, 12:28
Ти най-добре трябва да знаеш ваще какво харесват ние няма как да ти предложим като не знаем какво харесват