PDA

View Full Version : Целувка..



Mitkoo991
12-17-2014, 14:41
Здравейте,
Преди около месец се запознах с едно готино момиче.
Харесах го още щом го видях.
Запознах ме се, още на същата вечер си говорихме, поканих я на танц, не отказа.
Тя ме добави в фейсбук още същата вечер(прибра се по рано)
И от тогава си пишем всеки ден-с часове.
Разменихме си и номерата, говорим си почти всяка вечер по телефона - рядко под час.
Започнахме да си изпращаме целувки, сърца и т.н, но до там. Не знам как да постъпя.
Тя ми е първата, която харесвам като повече от приятелка.
Моля, дайте ми съвет. Как да и предложа?

snejko
12-17-2014, 16:39
Целуни я мисля че ще е достатъчно :)

Mitkoo991
12-17-2014, 18:03
просто да я целуна?

gerincito
12-17-2014, 18:33
В процес на някакъв разговор - говорите по някаква тема, попитай я може ли да те целуна? И ако тя изпитва нещо към теб няма да откаже. Тя ти е първата, дано и ти си и първият.

Mitkoo991
12-17-2014, 19:00
Тя си е имала приятел. И си личи, че е доста по-опитна от мен, също така е с 1 година по-голяма от мен.
Хвърляла ми е намеци, че ме харесва, но аз не знам как да постъпя.
Казвала ми е, че се чуства самотна, питала ме е като си нямам приятелка не се ли чуствам и аз самотен..

marilyn
12-17-2014, 20:19
Как да и предложа?

Само не ѝ казвай "искаш ли да станем гаджета?"
Просто я целуни, това ще е най-добрия вариант. Може следващия път да ѝ подариш цвете, да я заведеш на някакво по-спокойно и романтично място, примерно тихо кафе, в което да можете да си говорите. Усещаш кога е най-подходящия момент и я целуваш.

GLaDOS
12-17-2014, 22:41
Действай по въпроса да не изтъвеш момичето ;)

Mitkoo991
12-18-2014, 06:37
Ще излизаме тия дни..
А как да усетя точно този момент и как да разбера дали е реагирала добре или не?

kate_rima
12-18-2014, 10:29
Излезте, говорете, забавлявайте се. Изпрати я и просто я целуни. Ясно е, че и тя те харесва, затова няма от какво да се притесняваш.

baby_baby
12-18-2014, 12:19
В процес на някакъв разговор - говорите по някаква тема, попитай я може ли да те целуна? И ако тя изпитва нещо към теб няма да откаже. Тя ти е първата, дано и ти си и първият.

Това

teenems
12-18-2014, 19:31
Излезте двамата,говорете си за хубави работи.Усети подходящият момент и я целуни.Също така може да и подариш цвете или нещо символично.

BeTheOne
12-19-2014, 15:20
Не мисли за предлагането, като точно определен момент. Излезте прекарайте време заедно, забавлявайте се. Докосвайте се, прегръщайте се. След това идва момента на първата целувка. Може да го направиш без да казваш нищо, само в правилния момент, а може пак в правилния момент да кажеш едно "харесвам те" пак да последва целувка.

Правилният момент от срещата, е онзи момент, в който и двамата сте във висока точка на енергия, казали сте си достатъчно неща, чувствате се спокойно заедно, усещате взаимно привличане, гушкали сте се.... и идва време за черешката на тортата.

След този момент може да смяташ, че си й предложил и тя е приела.

Поздрави!


BeTheOne