PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет. Най-вероятно не споделени чувства.



TVDCW
12-17-2014, 19:52
Здравейте! Незнам какво ще си помислите, но мисля, че трябва да споделя. Направо ще започна. Има едно момче много момичета го харесват аз започнах в началото на учебната година, но наскоро тои тръгна с една от близките приятелки на най-добрата ми приятелка и трябва да го виждам постоянно да се натискат, постоянно се засичаме, а на всичкото отгоре имаме колективна работа заедно, но най-странното е,че той най-вероятно не знаеимето ми,а аз знам всичко занего. Не бих се определила,като най-магнетичното момиче защото не съм нито хубаванито... Ако някои знае начин да го забравя или да приема фактите да коментира. Имам нужда от съвет.

marilyn
12-17-2014, 20:16
Като за начало..."несподелени" е една дума. Частицата "не" се пише отделно от глаголите (освен недочувам, недовиждам) => не знам са две думи.

Иначе несподелените чувства са нещо нормално за тийнейджърството. Това е опит, гледай положително на нещата. На всеки се е случвало това, аз си спомням, че бях в подобна на твоята ситуация, когато бях на 14. Гадно е, но вероятно скоро ще си харесаш някой друг и ще забравиш за този.

BeTheOne
12-19-2014, 14:49
Нормално е да се увличаш по момчета, които се ползват с авторитет в обществото. Това са типични реакции между мъже и жени. С поведението си той показва, че е Алфа и е нормално да привлича интерес. Явно привлича и твоя. Едва ли обаче може да бъде привлечена любовта на някого по този начин.

За любовта се иска време, внимание, доверие и компромиси. Вие този път не сте го извървели заедно. Така че ти си привлечена от него. Разбирайки това, би трябвало да можеш да осъзнаеш, че той не е единствен на света и има много други.


Поздрави!


BeTheOne

NomNomNom
12-19-2014, 19:55
Не бих се определила,като най-магнетичното момиче защото не съм нито хубаванито...
Стани.
Цял живот ли ще си живееш с "ми не съм хубава, не съм магнетична".

Погледни се в огледалото и реално си кажи - трябва да отслабна, или да напълнея, или да спортувам, или да си скубя веждите, или да си слагам някакъв грим, или да махна тоз черен мустак, или може би да си променя стила на обличане, да се усмихвам малко повече, да се смея малко повече, да съм по-уверена, да имам повече хобита.

И като промениш това, ще разбереш че всъщност проблемът може и да не идва съвсем от там, че не изглеждаш по определен начин.