PDA

View Full Version : Забравяне на миналото



Novinizk
12-18-2014, 20:32
Здравейте! Нов съм във форума. Имам едни сериозен проблем който си е изцяло породен от мен и същността ми. Започнах връзка. В началото всичко беше наред и без никакви задни мисли от моя страна. Докато не пожелах да разбера с какъв човек всъщност съм се захванал и какъв е бил освен това което аз виждах. Тя не пожелаваше по никакъв начин да споделя с мен и казваше, че е било и всичко сега е различно. Аз си намерих необходимата информация по неправилния начин за съжаление. Сега съжалявам. От прочетените неща разбрах, че някой неща ги е спестявала, че дори и "друга" истина така да го кажа за някой неща ми е споделяла. Конкретно говоря за секса. С една дума е по-скромна и не опитвала разни неща пред мен отколкото реално е. Знам, че всичко което ми казва освен нещата за преди мен са истина и искам да обръщам внимание точно на тях. Но от тези неща които разбрах някак се промени нещо в мен. Цена я и наистина искам да съм с нея, защото си допадаме. Искам да не се сещам за това какво е правила. Просто искам да се справя с този проблем и ще съм благодарен за съвет. :/

s0b1esk1
12-19-2014, 05:30
ей балък, тая те прави на палячо, а ти още искаш да си с нея. на други е пускала отзад а на теб не иска. смяяяяяятай

AliceSw
12-19-2014, 20:10
Играта за порастналите е друга...не се тревожи, пак до секс се опира...

RapExotic
12-24-2014, 12:47
Всеки има неща, които иска да забрави и да не споделя с никой никога. Особено в тийнейджърските си години човек прави простотии, от които после се срамува. По скоро потърси причината, поради която ги крие от теб, отколкото да я съдиш за това, което е правила.

NomNomNom
12-24-2014, 12:57
Че миналото си е нейна работа и явно с цел не го е споделила, защото е знаела, че няма да го възприемеш нормално.
Какво точно те притеснява и защо?

Novinizk
12-28-2014, 22:30
Притесняваше ме това, че след като не споделя може да има все още нещо към този човек. Просто трябва най-вероятно да се доверя (за този момент) и да не ме интересува наистина какво е правила, а да обръщам внимание на това сега как се държи (към мен) и като цяло...
Отделно случайно дори може да се видят с въпросния а това някак не ми допада.

an7raks
12-31-2014, 12:13
Авторе, логиката ти е много тъпа... Меко казано...
И аз не обичам да ме разпитват за миналото ми... Не, че има кой - знае какво да крия, но ми е дразнещо и не говоря за това. Що се задълбаваш в глупости, ами не си гледате кефа и двамата СЕГА?

tori
12-31-2014, 12:25
А, тя работата била, че ревнуваш от бивш. Виж сега, ако бившия е бил стока или работите са вървели добре, е нямало да те има теб в живота ѝ. Аре стига квича за глупости и си гледай приятелката, сега е с теб, защо мислиш за преди?

Novinizk
01-05-2015, 10:22
Мисля защото не и е бивш а някой с когото е искала да бъде. Той не е искал, но са се имали за изгода най-точно и гадно казано. Притесняваше ме, че просто си комуникират това е. Смисъл той си съществува и си е там и няма да има проблем да прави каквото и да било. Всичко си опира до мен. Благодаря за отговорите, ще се справя :) Наистина си ми е кеф сега ...ако има да става нещо да става, то ще се разбере рано или късно. Ако не бях разбрал тези неща щеше да ми е в пъти по-добре, но в крайна сметкаа...случило се е.