PDA

View Full Version : Харесвам го. Може би е взаимно. Проблем..



Karina.Ivanova
12-19-2014, 16:46
Здравейте. Реших и аз да споделя това,което ме гризе от вътре. Харесвам едно момче. Не съм сигурна дали е взаимно, защото е "курвичката" на града. Занимава се с всяка втора. Не знам, може би този път е сериозен. Или аз съм заблудена... Та.. Когато се запознах с него си казах, че никога, ама никога няма да си харесам такъв тип момче. Е, не стана точно така.. След всяка негова прегръдка, след всяка негова мила дума, когато ме погледне с уникалните му очички, или пък когато ми направи комплимент се разтапям. От една страна ме отвращава, а от друга ме кара да се чувствам на седмото небе. Всеки ден ми прави някакви подкани. Кара ме да го целуна или той тръгва, но аз му се дърпам. Искам да го направя, но ме е страх да не се изложа. Целувала съм се с двама- трима, а той с да кажем, целия град. Единственото ми оправдание е това, че не искам да го целувам, защото се е целувал с всяка втора. Но не е така. Просто ме е страх да не се изложа. Наясно съм, че мога да съм поредната му играчка,но защо да не пробвам..
Някой изпадал ли е в такава ситуация? Да го целуна ли? Объркана съм много...

TIFOSO
12-19-2014, 16:50
Кой е "курвичката", че се обърках?

Karina.Ivanova
12-19-2014, 17:27
Той. В смисъл такъв, че се занимава с всяка втора...

Nicole Stoyanova
12-19-2014, 19:32
Според мен трябва да пробваш с него, ако нещата не се получат ще сложиш край и готово. Нямаш какво да губиш :). Късмет

Lilanda
12-19-2014, 19:45
Ооо не, в накакъв случай. Ще си изпатиш много! Бягай надалеч!

NomNomNom
12-19-2014, 19:48
Според мен само си създава такъв имидж, кой знае колко е сдухан реално.

per-dead
12-20-2014, 05:57
Според мен трябва да пробваш с него, ако нещата не се получат ще сложиш край и готово. Нямаш какво да губиш :). Късмет

Ще очаквам от теб тема "на него малко му шарят очите, ама реших да пробвам, що пък, можеше да е различно, но сега съм наранена, какво да правя?"
Определено има какво да губи - време и нерви.

Авторке, ако се занимава с всяка втора, с теб няма да е по-различно. Сама си прави извода какво се опитвам да ти кажа.

Karina.Ivanova
12-20-2014, 06:06
Няколко пъти сме говорили по тази тема. Един от тези няколко бях доста крайна и си му казах, това, което мислех - не искам да съм с такъв човек като него. Той ми каза, че момиче го е направило такъв, момиче, което му е разбило сърцето. Каза ми, че иска сериозна връзка с мен и че ще се промени. Нр съм сигурна дали гговори истината или поредната лъжа..

xXxPETYAxXx
12-20-2014, 08:11
Определено има какво да губи - време и нерви.

Авторке, ако се занимава с всяка втора, с теб няма да е по-различно. Сама си прави извода какво се опитвам да ти кажа.

Тя време и нерви ще изгуби дали сега с този или след 1-2 години с Гошко Кварталния - все някога ще се случи. Ако пробва сега, може да придобие опит, който да ѝ бъде полезен, когато наистина ще ѝ трябва след години. Нещата се научават най-добре след като се изпитат на свой гръб. Че няма да е по различно и сама ще се убеди, но ще си вземе и поука за следващия път, а не да се чуди "дали все пак можеше да се получи".

Memiliq
12-20-2014, 08:39
Щом излиза с всяка 2-ра едва ли с теб ще се държи по различно.Кой знае дали не е казвал на всички момичета с който е ходил че иска сериозна връзка.

NissaN
12-20-2014, 08:42
Сигурно е играч-като мен и не му е само зор за целувка...

WhereIsMyCrown
12-20-2014, 19:24
не се занимавай с момчета с такава слава
все пак тази слава не се е появила от нищото ;)

weheartiit
12-20-2014, 21:25
Недей ,само ще си патиш ...

Wikzinka
12-21-2014, 01:08
И според мен не се занимавай с него. Говори ти така, защото му се дърпаш. Който и да е на негово място, ако иска само секс примерно, много ясно, че няма да го каже така при положение, че вижда, че ти не искаш само това и разбира се, че ще разправя, че иска да се променя и всевъзможни глупости. Колкото и да ти харесва, че в момента ти обръща внимание, след 1 седмица ще си просто поредната. Ако успееш да устоиш ще си запазиш самоуважението и няма да се чувстваш наранена като му омръзне да се занимава с теб. Ако познаваш някое от момичетата, с които се е занимавал попитай я какво и е говорил и съм почти сигурна, че ще ти се стори много познато ;)

RapExotic
12-27-2014, 20:56
Харесвам едно момче. Не съм сигурна дали е взаимно, защото е "курвичката" на града.

Питаш ни дали да започнеш връзка с момче, което наричаш курвичка? Ами ДА - заслужаваш го.