PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми трябва ми съвет относно едно момче...



Yoni-bonboni
12-19-2014, 20:37
Така никога не съм мислила,че ще ми се наложи да търся съвет точно тук,но не знам вече какво да правя.Ето я и моята история преди 3 месеца се запознах с едно момче по фб харесахме се,после си писахме дълго време с часове.Той ми казваше постоянно,че иска да ме целува и един път ми каза,че ме искал и аз не го разбрах тогава много добре. Но след това спря да ми пише, нещо стана и аз не знам какво и сега преди няколко дни пак ми писа,колко съм била красива и как ме иска. Не знам какво да правя наистина го харесвам,но има един проблем,той е с 7 г. по-голям от мен.Искам да ви попитам дали той иска само да спи с мен или наистина е сериозен и ако му кажа,че искам да спя с него дали ще си помисли нещо за мен например,че съм к..ва. МОЛЯ без обиди ако някой ме разбира please help me.!!!

cunt
12-19-2014, 21:04
какво може да иска момче ,което е с 7 години по-голямо от теб? естествено ,че секс ..близко е до акъла да се сетиш , а това какво ще си помисли едва ли е от значение тъй като неговата му цел е да те изчука и да те заебе

BeTheOne
12-20-2014, 14:53
Разликата в годините би била проблем ако единия е пълнолетен, а другия не - това от чисто законова гледна точка.
Иначе ако има между вас доверие, компромиси и разбирателство няма никакво значение кой на колко е.

Харесваш го така ли? И как го разбра само от фейсбук? Излезте и прекарайте известно време заедно, тогава ще можеш да си направиш извод дали го харесваш. Всичко останало е харесване на един имагинерен образ създаден от съзнанието ти.

Дали той те харесва? Същото. Може да има някакъв интерес, но да те харесва просто така от един чат е трудна работа.


Поздрави!


BeTheOne

baby_baby
12-20-2014, 15:05
По интернет няма как да разбереш дали иска само да спи с теб

Излезте и ще разбереш по държанието му

anonymous908491
12-20-2014, 15:15
По интернет няма как да разбереш дали иска само да спи с теб


Искам само да спя с теб, нищо друго.

Yoni-bonboni
12-20-2014, 16:25
BeTheOne аз съм на 18 г. а той е на 25 и съм му казвала,че искам да се видим ,но все нещо става и не може да се видим.Но имам чувството,че ме лъже и може би е женкар или си има приятелка. Вие как мислите???

WhiteTreasure
12-20-2014, 21:11
Според мен просто иска да бъде с теб за една вечер. Едва ли си има приятелка.

Wikzinka
12-21-2014, 00:56
Според мен иска само секс. Щом ти пише само колко си красива и как те иска, то е ясно. Щом го харесваш излезте поне веднъж на кафе, но в никакъв случай не ходи в тях, ако не искаш да правите секс. Има някакъв вариант и да иска нещо повече, но това само ти можеш да го разбереш.

marilyn
12-21-2014, 20:13
Ясно е, че иска само да спи с теб.

svetulka.v
12-22-2014, 09:53
Не се занимавай, просто се забавлява, ако е искал да те види или каквото и да е, досега да е станало. Забавлява се с теб когато му е скучно.

GuardianAngel
12-22-2014, 13:15
Пробва те кога точно ще му пуснеш.Ако стане стане ако не ще го преживее...Иска те само за секс бъди сигурна в това и не се впрягай сериозно...какво ще си помисли няма значение...важното ти какво ще напрвиш и ти какво мислиш за себе си.

RapExotic
12-26-2014, 19:44
Той ми казваше постоянно,че иска да ме целува и един път ми каза,че ме искал и аз не го разбрах тогава много добре. ... и съм му казвала,че искам да се видим ,но все нещо става и не може да се видим

Питаш дали момче, което никога не те е виждало и ти казва, че иска да те целува и "те иска" има сериозни намерения?
НЕ. И не защото:

какво може да иска момче ,което е с 7 години по-голямо от теб? естествено ,че секс ..близко е до акъла да се сетиш
, ами защото е несериозно да го кажеш на човек, когото реално не познаваш.