PDA

View Full Version : Колкото и да се лекувам гъбичките не се махат?!? СПЕШНО !!



MsLostTreasure
12-20-2014, 07:38
Здравейте, пиша ви тъй като имам един много сериозен проблем и търся съвет. От 6 месеца се боря срещу вагиналните гъбички и не успявам да се излекувам. Смених 2 лекаря и пак нищо. Проблема се получи още лятото, имах цистит, но седмица преди да се появи бях в болница и пих 1 антибиотик. Лично аз мисля че гъбичките се появиха от 2-рия антибиотик тъй като не беше минал 1 месец от предишния, но не беше и само цистит, а и някаква болест предавана по полов път. Имам голямо доверие на партньора ми, с който съм до ден днешен и силно се съмнявам да ми е изневерил или нещо такова. Даде ми хапчета хем за цистита, хем таблетки за другото бяло течение. Лекувах се близо 2 седмици и ми мина (поне аз така си мислех де). 2 седмици след лечението пак получих сърбеж, подуване и кожата ми се белеше там долу. Реших да не ходя на лекар, а да си практикувам същото лечение и се лекувах със същите лекарства за гъбички (клотримазол вагинални таблетки). Мина се 1 месец от самолечението и ми се появи някакво жълтеникаво течение и аз направо се бях побъркала от лекарства и антибиотици и реших да спра за малко.. Но преди 4-5 дни пак дойдд ужасния сърбеж, болки и жълтото течение си седи... Не издържах и отидох на гинеколог, не успя да ме прегледа, защото каза че съм била много зачервена и подута и стигна до извода че пак имам гъбички и някакво течение(болест предавана по полов път) ... Изпвисаха ми ПАК антибиотик, като се има впредвид че точно преди 1 месец имах гнойна ангина и изпих 2 антибиотика подред... Както и да е изписа ми макмирор вагинални таблетки и такива за пиене.. От 4-5 дни ги взимям НИКАКЪЕ ефект!! Не знам лекарите в България ли са малоумни и знаят само да лапат пари, в мен ли е проблема?! Да подчертая че при всяко мое лечение, приятеля ми също се лекуваше заедно с мен..

Ако някой е имал този проблем и е успял да се оттърве от гадните вагинални гъбички МОЛЯ ВИ споделете как!! И моля ви препоръчайте ми свястен лекар, който наистина ще успее да ми предпише правилните лекарства :( благодаря предварително !!

dammnn
12-20-2014, 21:46
Аз също имах години наред проблем с гъбичките. Имах ужасно силно течение , което се оказа , че е примесено с някаква друга течност и след усърдно лечение се оправих. Наскоро пак ми се образуваха гъбички и ми предписаха вагинални таблетки Клион и останах доволна. Изводът , до който стигнах е , че приятелят ми си е позволил да спи с друга. Така че недей да имаш толкова доверие в приятеля си. Той не мисли какви неща може да ти прехвърли без да знае. Щом става въпрос за здраве , никога не трябва да правиш компромиси. А колкото до антибиотиците , чувала съм , че засилват течението. Само се чудя в твоя случай дали тази полово предавана болест ти образува течението. Знам , че лекарите в България са безкрайно некадърни , затова ти препоръчвам един професионалист - проф. Стефан Иванов - завеждащ I-во АГ Варна. Няма начин да не ти помогне. Не отлагай проблема повече и не се лекувай сама.
Успех :)

marilyn
12-25-2014, 18:17
Ужас, голяма напаст са тия гъбички явно. Мога да ти препоръчам добър лекар в София.

anonymous708973
12-25-2014, 20:06
Изводът , до който стигнах е , че приятелят ми си е позволил да спи с друга.

А така ли е въобще?
Честно, мега зле си. Вземи прочети какво аджеба са гъбичките, щото да ти ги предаде някой е само една от възможностите!

bloodyF
12-28-2014, 12:28
Ако правите секс, докато се лекуваш, е възможно от това да не протича лечението по правилният начин. Когато имаш гъбички трябва да не правиш секс известно време.
По принцип, освен антибиотик се изписват и глобули, ти ползвала ли си такива?
Отделно че гъбички може да хванеш от 1829893893 неща, недей да го обвиняваш напразно човека 8-)

daniela0108
01-06-2015, 08:44
Отивай на лекар, но венеролог. Оставам с впечатлението, че не са ти взели проби от течението за изследване, а това е задължително. Не знам от кой град си, но в София имам контактите на много добра лекарка, д-р Петрана Каляшева, на мен ми помогна при подобен проблем.

Медицински център „Дерма София”
София, бул. България 118, ул. Бяло поле 3, Бизнес център „Комфорт”, ет. 2, офис 6 (собствен паркинг)

Телефон
+359 886 888 668

MsLostTreasure
01-06-2015, 09:03
Ще ти бъда безкрайно блгодарна, ако ми препоръчаш някой/я свестен лекар, който наистина ще ми помогне !

MsLostTreasure
01-06-2015, 09:04
Както казах, имам му доверие и смятам че гъбичките са от антибиотиците, но за другата болест вече не съм сигурна...