PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА СИ ИЗЛЕЯ ДУШАТА!



per-dead
12-21-2014, 15:59
Егати. От октомври месец с приятеля ми повдигаме въпроса КЪДЕ АДЖЕБА Ш СМЕ НА НОВА ГОДИНА и всеки път "ще говорим следващия път" и снощи "оле, вярно, леле, ко ш прайм, де ш сме, как ш намерим къща". Ей на са. Всичко заето. Десет дена преди нова година, как ли не се сетих. Звъннах на едно номерче и "Госпожице, по този повод се правят резервации от септември-октомври, сега е невъзможно да намерите нещо". Егати. Две къщи по принцип имам. В едната щяла да ходи кака ми, в другата живее дядото, който посмъртно няма да я отстъпи.
Егати прецакнята.

SonataArctica
12-21-2014, 16:07
Tъжна история. Ще празнувате на някоя пейка.

per-dead
12-21-2014, 16:12
Не бъди такъв песимист.
В краен случай - мдзата, ама долу последния път кат мятали пиратки, не завършило добре.

SonataArctica
12-21-2014, 16:18
Ок. :)

LoadRunner
12-21-2014, 16:18
направо ме трогна, много сърцата история кво да ти кажа
Бих те поканил в нас ама за приятеля ти сигурно няма да има място, прав ще стой човека, тъй че по- добре да не идва обмисли го.

mayaaa
12-21-2014, 16:24
С компанията от месец и половина търсим и пак не се уредихме... По едно време намериха, на всичко отгоре етаж, а не къща, ама хората тогава се бяха разколебали и докато се организираме наново и това взеха. :/

per-dead
12-21-2014, 16:59
На мен ми е главно за пиратките и пиенето. Не можем да се натикаме в апартамента ми - първо, защото стаята няма да побере толкова хора, второ, че като се напием всички и последиците ще струват парички и трето, като се почне с приратките, съседа пак ще ми прави скандал, че съм му уцелила колата. МИ ДА Я ПРЕМЕСТИ ОТ ТАМ, БЕ! Толкоз години не се научи.

tori
12-21-2014, 17:33
Я съм на домашно с едни мои, да видим кво ще се получи. Иначе правилно ти е казал човека - трябвало е да се сетите по-овреме за резервации. То по тия вили-мили бая компании се събират за нова година, та гледаш да си резервираш колко се може, по-рано.

per-dead
12-21-2014, 18:03
Именно. Както вече казах - повдигнали сме въпроса още от началото на октомври и всеки път ще се обсъжда другия път.
Най-накрая наистина ще сме в мдзата.

prosto_chovek
12-21-2014, 19:08
Стига с тия пиратки бе. Като ония на 08.12, дето дали 1700 лева за салфетки. Пари на вятъра. Единственото готино за мен е ако сам си ги направя :D

mayaaa
12-22-2014, 21:48
Пфф, ние ся нещо почнахме да въртим други идеи, ама да видим какво ще се получи. Стискайте ми палци! :cool:

tireheb
12-22-2014, 21:57
е на 23ти нема си намерите
ний преди 2-3 седмици тражихме некви хижи
и малкото, дето беха свободни, искаха по 200 камъка на калпак
тъйче намирайте свободен апартамент

pac0line
12-22-2014, 23:03
Точно защото всички млади хора го превръщат в култ това на Нова Година да се отрежеш с компания на някво екстравагантно място хижа вила и каквото и да е, да се изгърмят 30000 пиратки и све, и затова настъпва някакъв хаос
А то си е просто един ден, след който идват следващите 365 :Д

per-dead
12-23-2014, 09:39
Просто е повод да се нагърмиш.
И да мяташ пиратки.
Без хората да те гледат накриво.
Мятала съм пиратки по средата на годината посред бял ден.
Определено не ме гледаха с възхищение. :D

tori
12-23-2014, 10:06
Думите „хижа/вила“ и „екстравагантно място“ не си подхождат в едно изречение, Пацо. Тва си е просто наета къщичка за една/две/три/колкото-щеш нощувки, нищо повече. Купона си го правиш ти. Иначе тва за гърменето и пиратките, ми то реално само повод ти трябва, за да се забавляваш, никви култове и нам-ко. Ако ти е кеф да пиеш на 31ви декември, пиеш. Аз лично цяла вечер мога да изкарам на кола и една чаша шампанско за след 12 часа.

xCut0utMyTearsx
12-25-2014, 17:04
Що си мислиш, че на някого му пука какви проблеми имаш с приятеля си и къде ще празнуваш новата година?
*facepalm*