PDA

View Full Version : Проблем с момиче :/



streetworkout00
12-21-2014, 16:27
Здравейте, аз съм момче на 14...Това е първата ми тема, така че се извинявам ако не е написана добре. Наистина ми трябва помощ. От скоро започнах да навлизам в "любовния" живот и да се запознавам с момичета. Преди около 1 месец забелязах във фейсбук едно момиче, добавих я в приятели и й писах. След 2 седмици писане я поканих на кънки, тъй като никога не бях ходил преди. Разбрахме се и отидохме. След като покарахме 2 часа каза, че има среща с други хора и си тръгна. Тя има всичко което търся в едно момиче, силен характер, красива е и е умна. След като и двамата се прибрахме пак си писахме. Каза ми, че не й харесвало момчетата да се държат с нея мило, карало я да се чувства като кифла, а аз точно това правех през цялото време. Вече споменах, че е красива, това означава, че има още много други момчета, които я искат. Имам съмненията че може и да ме харесва, но не знам как да направя следващата стъпка без да звучи мило. Знам, странно е момиче да не харесва милите неща, но тя е точно такава. Трябва ми съвет какво да направя за да я спечеля. Цветя, плюшени мечета и мили думи не стават. Не мога просто да отида и да я целуна, защото никога преди не съм се целувал с момиче и не знам как стават нещата. Моля ви за съвети :)

Little Monster
12-21-2014, 19:22
Всяко момиче обича милите неща по собствен начин. От теб единствено зависи как ще поднесеш милите думи, подаръци и т.н..

TROLLDADLOLCAKE
12-23-2014, 03:22
Мирише ми на момиче, което е яло попарата...Страх я е един вид да се отпусне в "милото" , защото веднъж е барала мекия (с извинение) ... Дай го леко по - грубата..."Ай утре та вода на кафе, айляк ли си? " .. Може да подейства..Карай го чисто - приятелски като за начало и ако има нещо ще усетиш. :)

bunny500
12-23-2014, 20:06
Повечето момичета на тази възраст ( след като ти си на 14 предполагам , че и тя е на 14-15 ) харесват момчета тип отвън гадняр , отвътре мил.Използвай думи като "мацко" "бейбе" и т.н :D

darkneesssss
12-23-2014, 20:25
Само да не се набута в friend зоната ,че от там излизане няма . Карай го по спокойно бъди хладнокръвен , момичетата обичат да ги разсмиват ,но това не означава да наизустиш няколко вица и готово , става в момента на разговора ви . Не се престаравай , не бъди нито прекалено мил нито прекалено гаден абе както се казва бъди себе си (знам звучи ужасно ,но това е тайната ,която ти убягва ).

RapExotic
12-27-2014, 14:16
Не се прави на такъв, какъвто не си заради нея. Ако те харесва ще хареса и държанието ти, ако пък не - не е за теб. Осъзнаваш ли колко глупаво ще изглеждаш, ако единият път си се държал като ангелче с нея, а на следващия път се издокараш като някоя мутра?