PDA

View Full Version : Махам се от тая продънена държава !



apsen4ik
12-22-2014, 14:41
На 25 съм, завърших бакълавърска степен във Винса - Финанси с успех над 4,5

След това магистър в СУ - менинджмънт с отличен успех. Също така имам сертификати за перфектно владение на английски и немски.

(Не съм някой простак, който скача по дърветата и друса херца).

Проблемът е следния, от тийнеджър съм фен на твърдата електронна музика.Ходил съм на доста евенти в чужбина и тн. Имам татус на гърба,ръкав и на пръстите.

Именно заради татусите отказваха да ме вземат да работя в банка ? пхаха.

Мисълта ми е следната, тая шибана държава никога няма да се оправи от батака в която е навлязала !

Ако един работодател съди за хората си по татус, то сметнете за що иде реч...

Това лято получих оферта от Немска фирма за работа. Много се радвам, че ще се махам оттук. Ажабааа как Немска фирма ми приема документите, а нашите работодатели, живеят с консервативните си изгледи от 20век... еми няма как да стане



п.с ето ми го татуса http://prikachi.com/images.php?images/940/7798940Z.jpg

Ivaaaaa
12-22-2014, 14:48
хардкор :Д
ам, чйек, не разбирам защо музиката, която слушаш трябва да рефлектира върху външния ти вид. всъщност разбирам, но аз се обличах като депресирана метълка в 8-ми клас. предполагам така вдъхваш несигурност. тъпо е, знам, ма велкам то булгариа.
/много тъпаци също са с отлични дипломи, но това не ги прави кадърни/

LoadRunner
12-22-2014, 17:16
Изключотено грозен татус, то поне да беше нещо оригинално или поне добре направено ми ти си го пльоснал на пръстите кат първия затворник. Ми няма да те вземат мн ясно. Първо един разсъдлив човек никога няма да си направи татус на пръстите който всеки ще види, това че го кефи нещо не значи че трябва да го натрапва на всички. Другото е че ако разсъждаваше малко щеше да шпомислиш и за последствията от тая грозотия и че повечето хора няма да го одобрят и да те приемат професионално понеже банкерите се срещат с хора ежедневно, а не после да се оплакваш.

Доротея1
12-22-2014, 17:22
Ужасна татуировка :D
То е ясно ,че държавата ни хич я няма ,ама такъв селски език да използваш .
И в банка щял да ми работи Hardcore bank

NaOH
12-22-2014, 18:53
Заличи си татуса ако смяташ да работиш като нещо повече от метач по улиците или общ работник. Няма как да те приемат на някаква изискана работа в този външен вид.

haritov
12-22-2014, 19:12
тва че си завършил нещо не те прави нещо повече от другите

същия келеш си без грам стаж а най-лошото е че си завършил нещо дето го завършват бая народ успех

ако се беше пробвал като фармацефт нямаше да си така

Fisherman
12-22-2014, 19:18
ти завърши най-изтърканата специалност и изглеждай като пънкар,после държавата ти е виновна,че немаш мозък

Fisherman
12-22-2014, 19:22
тва че си завършил нещо не те прави нещо повече от другите

същия келеш си без грам стаж а най-лошото е че си завършил нещо дето го завършват бая народ успех

ако се беше пробвал като фармацефт нямаше да си така

фармацевт искаше да каже

haritov
12-22-2014, 19:23
фармацевт искаше да каже

грешката е вярна

golemiq_korab_minava
12-23-2014, 12:43
Polovinata ot pisalite v temata sa kone s kapaci, oshte ne rabotili nishto, normalno.

tireheb
12-23-2014, 13:06
стаай и са маай

AngelBelchev
12-23-2014, 13:08
Не виждам защо ще ти правят проблем за татуировките. Просто се заяждат и/или нямаш достатъчно връзки. Имам приятел, който започна работа в ГДБОП при това без връзки и на всичкото отгоре беше нашарен - там много трудно приемат хора с татуси на видни места. Моите татуси (вкл и на средния пръст на едната ръка) досега също не са ми били проблем при намиране на работа, дори напротив.