PDA

View Full Version : Сериозни съвети...



limpk0nk3
12-22-2014, 17:28
Имам връзка близо вече 2 години и половина, на 17 съм той е на 19. Връзката ни отначало беше най-хубавото нещо което ми се е случвало, бях влюбена до лудост в него, но когато ме заобича всичко се промени, от дразнения на скандали, не ползввах фейсбук бях загърбила всичките си приятелства,караници, удряния, обиди и началото на това лято ми прекипя оставих го, до 1 месец всичко беше перфектно имах си друг приятел, докато пак не започнах да мисля за него и се събрахме. Така от тогава пак сме заедно 1 месец беше добре излзиахме си навсякъде, при което и спахме и пак се почна "ти без мен на дискотеки няма да стъпиш" , "ако си смениш паролата късаме" , караме се всеки ден, не изпитвам удоволствие дори от целувките ни..... нямаме какво да си кажем, до преди 1 седмица обикалях за коледни подаръци не се бях чувствала толкова щастлива и почнахме да се караме всичко се развали, от друга страна той е 12ти клас и заминава. Аз съм ревнива, но го пускам навсякъде , все пак мисля че това са ни годините да се забавляваме, не сме женени, нямаме деца, но той не мисли по тоя начин, едва ли не ние сме семейство.. Нямам смелост да го оставя защото винаги ми липсва когато го нямам, не ми липсват целувките му, а това да имам човек до себе си ...
Не знам какво да правя, искам тая тръпка като го видя да ми се преобръща всичко.. Искам просто да стоя да гледам момчето до мен и да се радвам, че го имам, но с него това не става, от караници нямам желание за нищо с него. Дори от секса нямам удоволствие...
Какво да направя???????

Доротея1
12-22-2014, 17:41
Трябва да кажеш "Край!" .Не може да те контролира така и да иска да те зареже ,защото си сменяш собствената парола на ФБ ( защо изобщо ти има паролата ?! Моя ,ако ми иска паролата никога не бих му я дала ,защото това е лично пространство там си пиша с приятелки ,споделяме си ,ако ми няма доверие и ми иска паролата значи не е за мен (както и това момче не е за теб) .Зарежи го , не се подлагай на такъв тормоз ! Ще си намериш по-добро момче!
Късмет :)

limpk0nk3
12-22-2014, 17:48
Нямам смелост, не уча, мисля само за него когато сме разделени........ а когато го имам едва ли не ми е все тая, сега някой може да каже не знаеш какво искаш, именно че знам трая всичко това, но май няма никакъв смисъл :|

xXxPETYAxXx
12-22-2014, 18:13
Нямам смелост да го оставя защото винаги ми липсва когато го нямам, не ми липсват целувките му, а това да имам човек до себе си ...
А преди това казваш:

до 1 месец всичко беше перфектно имах си друг приятел, докато пак не започнах да мисля за него и се събрахме.

тоест, си имала друг човек до себе си, но си поискала да си пак с тоя цървул.

Не е никак хубаво когато човек потъпква себе си в името на някого. А в твоя случай момчето въобще не си струва. По-добре да си сама, отколкото зле придружена!