PDA

View Full Version : 2 години и нищо :X



peti123
12-22-2014, 19:08
Здравейте ,искам и аз да споделя своята история и да попитам има ли някой друг тук като мен с подобно нещо :X. Така значи от 2 години почти се занимавам с момче, което не знае какво иска. На 22 години е, а аз на 18 и единственото нещо , заради, което го правя е защото много го обичам наистина...Постоянно играем игрички , къде съм и с кого съм аз и къде е той. Занимава се с други, но откакто беше с мен с другите нищо сериозно.Спукваме се да правим секс и смея да кажа, че става страхотно. През този период от 2 години сме спирали да се чуваме дори и виждаме и след определено време той ме търси пак.Държи се с мен понякога сякаш сме гаджета , гушка ме и ме целува , не ме пуска да си ходя, но въпреки всичко , той не иска нищо сериозно, казва ми , че не може да има сериозна приятелка и имал прости принципи как да се отнася с жените. Разправял ми е за предишните си връзки, имал е само една по.сериозна за около 2 години , но момичето го е оставило, защото е бил същия идиот както и с мен в момента е . Казвал ми е , че мтого я е обичал , но просто никога не е показвал ясно любовта си , така както тя и че винаги тя го е молила да се сдобряват. Като цяло може ли някой дами обясни какво е това, ще стане ли мъж някога от него и мани моето бъдеще , ама аз се чудя , тоя човек ще се ожени ли някога бе? :X Искам ако е възможно и някой мъже да пишат тук и да споделят, какво точно се случва с тяхната психика :X

bunny500
12-23-2014, 20:24
Бягай докато е време.Какво бъдеще имаш с човек който не иска сериозна връзка?

marilyn
12-25-2014, 17:29
Не се надявай на нещо повече. Ако те харесва, няма да те ползва само за секс.

strawberry88
12-25-2014, 17:39
ще стане ли мъж някога от него

Не.

baby_baby
12-25-2014, 17:49
Не се занимавай няма смисъл явно те иска само за секс

RapExotic
12-27-2014, 21:14
ще стане ли мъж някога от него


Не.

Това звездите ли ти го казаха .. ?

Към авторката: Нямаш представа един човек колко може да промени друг човек ако го накара да се влюби в него. Е, надали това ще си ти. За 2 години ако е трябвало да стане нещо е щяло да стане.

peti123
12-27-2014, 22:27
разбирам , но тоя човек просто си поставя някаква граница и ту ми показва ,че ме иска ту не ... на мен ми е трудно естествено , защото го обичам много и той си го знае , аз знам ,че нищо няма да стане , вече и няма смисъл идващата година завършвам и мисля да се махам от тук , казала съм му го също. Просто единственото нещо , което искам да разбера е дали поне за малко е бил влюбен в мен , така както аз в него.