PDA

View Full Version : Отношението МУ към мен



TurnTheMusic
12-22-2014, 21:46
Здравейте! С приятеля ми сме заедно от почти година. Разбираме се, понякога се караме, но уж това е съвсем нормално за една връзка.Много държа на него и винаги се стремя да му помогна, дори ако това значи да лиша себе си от нещо. Преди време, понеже в началото на връзката ни доста ме лъга за някои неща, се изкуших да му погледна онлайн чатовете... И видях, че когато говори за мен пред приятели се държи изключително неуважително, псува ме.. дори не ме нарича по име, а използва думи като тая или оная, когато става въпрос за мен. Когато го попитах защо? Той отричаше до дупка.. че никога не е изричал подобно нещо за мен, той толкова ме обичал, как би си го позволил.. а аз прекрасно знаех, че ме лъже. Скарахме се много сериозно,нещата бяха пред раздяла, но все пак му простих. Накрая призна, че го е казвал, че е било в момент на афект когато ми е бил ядосан и за това... Уж всичко беше нормално известно време.. дори отношението му към мен се промени към по-добро. И вчера, съвсем ненадейно, един приятел му писа, докато бяхме заедно, и аз видях последната им хронология.. в която моя му казваше:Брат, всички жени са мега тъпи същества, е я и оная пак ми се надува, че не я търся..запотрябвала ми е... И мен ми светва, че именно в деня, в които са си казали това ние с него се бяхме скарали, защото не ми обръщаше внимание. Той, естествено, започна да отрича, каза, че ставало въпрос за друго момиче, не говорели за мен, а за гаджето на приятеля му. После обърна нещата и започна да казва, че това, което е казал, не го е мислел. Те с приятелите му си говорели страшни простотии, но това си било ей така, важно било как се държи пред мен и какво казва на мен...
Възможно ли е въпреки всичко да държи на мен?Дали да му повярвам?

xXxPETYAxXx
12-22-2014, 22:02
А на живо как се държи с теб, когато сте с приятелите му?

По принцип е кофти това, което си прочела, но е чат все пак. Понякога и на мен ми се е случвало да казвам по-груби думи за "половинката", ама не значи, че имам точно това предвид.
Но от друга страна... оправданията му са много тъпи и най-вероятно просто ти замазва очичките. :)

TurnTheMusic
12-22-2014, 22:12
Аз не одобрявам компанията му и не излизам с тях. Откакто се скарахме започна повече да се интересува от мен, иначе преди винаги аз трябваше за звънна първа или да го поканя да излезем. Почти не ми казва, че ме обича.. когато го кажа аз получавам само отговор "аз също" и толкова. Иначе доста често се е случвало да предпочете приятелите си пред мен, дори да сме имали уговорка за среща.. И после следват един куп извинения и обещания и мили думи от рода, колко му липсвам.. объркващо е.

bunny500
12-23-2014, 20:19
Съжалявам , че ще ти го кажа но погледни реално на нещата.Колкото по-често един човек казва думите "Съжалявам" и "Извинявам" толкова повече те избледняват.Според мен поговори с него обясни му всичко което сподели на нас и му дай втори шанс , ако го пропилее значи не си заслужава..

GLaDOS
12-23-2014, 21:02
Ама как ги търпите такива плужеци? Най-малкото да има доблестта да си застане зад думите...

NomNomNom
12-24-2014, 09:33
Не е нормално такова отношение, ако се обичате и нещата са сериозни. Ако не са сериозни, и не те обича, да окей е.
Иначе гледа да се прави на мъж пред приятелите си , ама пък ако беше наистина мъж, нямаше да се изцепва така.
Да говориш неуважително и лошо за половинката ти означава единствено лошо за теб, защото ти сам си си я избрал и си избрал да си с нея.