PDA

View Full Version : Проблем в сексът



zaxon
12-23-2014, 06:53
Здравейте! Имам си сериозен приятел,който страшно много обичам,но имам проблем, не мога да свърша, докато правим секс . Най-лошото е,че той си мисли ,че свършвам а не е така просто изпитвам удоволствие,но не и оргазъм. Как да му намекна за това без да го засегна,?

DarkManX
12-23-2014, 08:02
Здравей,смятам че щом го обичаш не е проблем да му споделиш, знаейки истината ще е по-добре и вероятно ще намери алтернатива с която да те накара да изпиташ оргазъм,въпреки че за да достигне една жена до оргазъм по-време на секс има своите предпоставки и изисквания.

NomNomNom
12-23-2014, 08:42
Не му казвай директно, а му покажи веднъж как точно ти харесва за да свършиш и той сам ще направи разликата вероятно.

marilyn
12-23-2014, 14:01
Недей да го лъжеш, няма смисъл. Кажи му какво ти харесва и кое може да те накара да свършиш. Всеки човек е различен и му харесват различни неща. Насочи приятеля си натам, където обожаваш да те докосват, кажи му какво те подлудява. Повечето момчета биха направили и невъзможното, само и само гаджето да свърши. А ако му дадеш ясна насока и той ще се кефи.

bmwsasho
12-23-2014, 14:04
Определено смятам, че е по-добре да му кажеш.В една връзка, особено в интимен план, не трябва да има "скрито, покрито".Говори с него !Как точно да му го кажеш, вече си зависи от теб, ти го познаваш, надали някой тук ще ти даде най-правилното решение.

http://carsmods.net/favourite/160

baby_baby
12-23-2014, 16:00
Не го мисли толкова отпусни се

Wolfmerrya
12-25-2014, 15:33
Аз имам същият "проблем" :D от близо две години... пробвахме какво ли не, но просто не мога да свърша и това е... (имала съм и други сексуални партньори и с тях също не можех) Ако никога не ти се е случвало да свършваш може би причината е в теб. Аз по друг начин не мога да си го обясня...

DarkManX
01-02-2015, 18:54
По принцип за да достигне една жена до оргазъм това се дължи на множество от фактори пример:
1.Колко вода приема на ден.
2.Дали е спокойна или не да не е под стрес.
3.Задължително е да има любовна игра.
4.Краката ти трябва да са топли т.е ако е студено мястото също е по-трудно.
5.Приятелят ти може да ти направи малко орална любов или мастурбация
И вече ако секса е по-продължителен 20+ минути има шансове,и най вече зависи от жената.

С бившата ми приятелка нямаше нужда от това,с текущата ситуацията е по-трудна.
Така, че както ние се стараем е хубаво и вие да го направите.

Wolfmerrya
01-02-2015, 22:32
Пич, с приятеля ми съм от две години и правим тези неща които изброи, даже в повече, но пак не се получава. Както казах - зависи от жената. ;)