PDA

View Full Version : Невъзможната любов



samotnata_petq1
12-23-2014, 12:35
Привет!Аз съм момиче на 18.Преди 2 години и нещо се преместихме в София със семейството ми и започнах в ново училище.Децата не ме приеха много добре ,но за мен те нямаха значение освен едно момче.От първия миг когато се видяхме започнах да чуствам нещо специално към него.И така се влюбих.С него сме в един клас.Той е красив и богат единствено дете на богаташи и момичетата доста го харесват и е доста закачлив.Преди нещата не вървяха толкова добре ,но лека полека нещатата станаха все по-добре.Той е обвързан с момиче от морски град.С мен когато сме в клас или сами се държи супер мило и добре идва при мен говорим си стоим на един чин понякога,но когато е събрано цялото училище или когато най-вече е с всичките си приятели се държи хладно и дистанцирано.Не мога да разбера защо е така дали ме мисли за някоя селенка ако е така ще се натъжа много някакви идеи какво да правя?Той е моята невъзможна любов...но ако не мога да го имам и не мога да го забравя тогава?

marilyn
12-23-2014, 14:17
Или просто човекът е влюбен в приятелката си и не се интересува от други? Има шанс да те подценява и заради това, че не си от софия или просто не те познава достатъчно, защото си новата в класа. Това, че харесваш някого, не означава, че и той трябва да те харесва.

samotnata_petq1
12-23-2014, 14:59
Не от 2 години се познаваме не съм чак толкова нова

marilyn
12-23-2014, 15:08
Не от 2 години се познаваме не съм чак толкова нова

Това не значи, че се познавате особено добре. Важно е колко интензивно сте комуникирали, а не от колко години се познавате. Всъщност не знам какъв точно съвет искаш. Насила хубост не става. Все някога ще срещнеш любовта и тя ще е споделена. Май всеки тийн е минал през някакво такова несподелено харесване. Нормално е.

bunny500
12-23-2014, 19:58
Като за начало ще те посъветвам ако искаш съвети от други не използвай израза "той е богат" , защото човека от който стой срещу теб ще си направи грешна преценка за теб.Според мен е просто дружелюбен , ако те харесваше щеше да ти намекне по някакъв начин , а ако не ти харесва моят отговор можеш просто да се изправиш пред него и да го попиташ вместо да си блъскаш главата с въпроси '' Дали , дали .. ? " ;)

lubopitna_123
12-23-2014, 20:59
Наистина е важно колко сте си говорили до сега и как се е държал с теб

RapExotic
12-27-2014, 14:23
Има шанс да те подценява и заради това, че не си от софия

Няма такъв шанс. Ако си търсеше столичанка не би ходил с момиче от морски град.

Най-вероятно ти е казал две-три мили приказки и ти си си направила грешни изводи, че може да те харесва.

per-dead
12-27-2014, 14:39
Най-вероятно ти е казал две-три мили приказки и ти си си направила грешни изводи, че може да те харесва.

+1
В днешно време елементарната любезност често се бърка с флирт.