PDA

View Full Version : Предложете ми сериал please!



merilyn85
12-23-2014, 17:47
Моля предложете ми сериал! Падам си по абсолютно всякакви без историческо или нещо подобно! Да предупредя, че съм гледала - The Walking Dead, Prison Break, Lost, Friends, How i Met Your Mother, The Big Bang Theory, Hustle, Breaking Bad, Monk, Bates Motel, Breaking Bad, Two and Half Men, The 100, Nikita, The Flash, The Vampire Diaries, Modern Family, American Horror Story(сезон 2), Leverage, Supernatural, Dexter, Under the dome, Orange is the new black, Ghost Wisperer! Гледала съм малко и Arrow, Game of thrones, Fringe, The Mentalist, Californication, White collar и Suits, но изобщо не ме кефят, така че не ми ги препоръчвайте! Благодаря предварително!

LoadRunner
12-23-2014, 18:20
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/571835-%D0%9A%D0%BE%D0%B9-%D0%A1%D0%95%D0%A0%D0%98%D0%90%D0%9B-%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5-VOL-etc?highlight=%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB


малко реклама

sl1nceetoo
12-23-2014, 18:28
The secret circle, Devious maids, 2 broke girls, Nikita, Pretty little liars, The originals...

merilyn85
09-01-2015, 17:55
Още си търся сериал. Ако имате предложения ще се радвам да ги чуя... :)

inewton
09-01-2015, 18:15
Елементарно, Уотсън; Новите съседи.

raztrevojena
09-01-2015, 19:15
Silicon Valley,Fear the Walking Dead,Empire, Gotham

ангелче_12513
09-01-2015, 19:19
Koи филми не си гледала?

LoadRunner
09-01-2015, 19:31
"90210"

Mischeto
09-01-2015, 23:12
Once upon a time;Orange County

merilyn85
09-02-2015, 20:25
Koи филми не си гледала?

Аман от евтини заяждания....като ще се правите на интересни напуснете

merilyn85
09-02-2015, 20:30
90210 и orange county ми изглеждат малко тийнейджърски, но ще ги проверя. Въпреки че съм тийнейджър не ми допадат тези сериали/филми, но не всички не ми допадат. Новите съседи е много забавен и по принцип го следя като го дават по тв-то. И като огромна мегафенка на the walking dead, няма как да не гледам и fear the walking dead, който също е уникален. Гледала съм първите епизоди на Empire и Gotham и не ми допаднаха особено или поне gotham. Иначе empire може и да го игледам. Ще проверя и Silicon Valley и Once upon a time. Много благодаря за предложенията! :)

Blab
09-10-2015, 12:31
Heroes не си гледала, пробвай с него. Ако ти хареса - също и новия на нетфликс sense8;
Scorpion може да ти допадне.

...Rammstein...
09-14-2015, 18:58
досиетата грим

merilyn85
09-18-2015, 23:31
Heroes гледах един сезон от него и не се сещам защо го спрях, може би защото имаше много негативни коментари за 3 и 4 сезон и съм решила да не го продължавам, но ще видим. Изгледах трейлъра на Heroes: Reborn, демек 5-ти сезон и може и да започна да го следя като започне тази есен, ако не е много тясно свързан с предишните сезони. Sense8 още се чудя дали да го гледам, ще го видя, но се съмнявам, че ще ми хареса. Scorpion го следях като го даваха по нова, интересен е. Колкото до досиетата грим, опитвала съм да го гледам, ама не ми се получава. Може и да го разгледам по обстойно някой път. Благодаря за предложенията.

П.С. През лятото изгледах отчаяни съпруги...уникален! Сега започнах Доктор Хаус. На втори сезон съм и много ми харесвам въпреки, че не съм много по медицинските сериали, но как да не се влюбиш в Хаус <3 Ако искате може да оставяте още предложения, ще ги видя задължително. Благодаря на всички :)

Blab
09-20-2015, 10:55
Heroes реално зацикля по едно време, но се съвзема после, точно преди да го спрат... И все пак е супер за въображението)

ако ти харесва (персонажа на) Хаус, сигурно ще ти допаднат и Lie to me и Forever (който спряха по неясна за мен причина, защото е прекрасно написан и сниман жанров сериал).

виждам, че не се ограничаваш до определен жанр, но не си гледала много семейни.
може да пробваш: Switched at birth, Nashville, Parenthood, The Fosters...
Pretty little liars е уникален по рода си жанров микс, дори само заради това си заслужава да се погледне според мен.
2 broke girls, заради Two and a half men, TBBT и HIMYM;
Grey's anatomy ми е любим на мен (до един момент), щом те кефят и по-новелести, знам ли...

MelodyV.
09-21-2015, 12:02
Може да пробваш Glee. ☺

reddevil1878
09-21-2015, 14:52
Гледай Gotham :)
Днес е премиерата на 2 сезон :)

ДОТА
09-21-2015, 17:26
ако ти харесва (персонажа на) Хаус, сигурно ще ти допаднат и Lie to me и Forever (който спряха по неясна за мен причина, защото е прекрасно написан и сниман жанров сериал).


Ако харесва Хаус е по-добре да гледа полицейската му версия Backstrom
http://www.imdb.com/title/tt2099034/

anonymous708973
09-21-2015, 18:27
Моля предложете ми сериал! Падам си по абсолютно всякакви без историческо или нещо подобно! Да предупредя, че съм гледала - The Walking Dead, Prison Break, Lost, Friends, How i Met Your Mother, The Big Bang Theory, Hustle, Breaking Bad, Monk, Bates Motel, Breaking Bad, Two and Half Men, The 100, Nikita, The Flash, The Vampire Diaries, Modern Family, American Horror Story(сезон 2), Leverage, Supernatural, Dexter, Under the dome, Orange is the new black, Ghost Wisperer! Гледала съм малко и Arrow, Game of thrones, Fringe, The Mentalist, Californication, White collar и Suits, но изобщо не ме кефят, така че не ми ги препоръчвайте! Благодаря предварително!

Аплодисменти за Декстър, ама как може да не харесваш White collar и Suits??

Копирам ти какво ми написаха на стената във фб, когато аз исках сериал:
Orphan Black, Jane the Virgin, Broad City
Orange is the new black, Empire
Narcos
New Girl
Daredevil
Bones, Criminal Minds
El Barco, Dr Who
The Royals, Elementary, Graceland, Ballers

Бих казала да надникнеш медицинските - Grey's Anatomy, House MD. В Lie To Me главният герой е почти същият задник както и Хаус + че има елементът на търсенето на проблем, който много ме грабва.
От тийнейджърските - Desperate Housewives, Devious Maids, 90201, Greek
True Blood е доста по-различна интерпретация на вампирски истории. The Originals e със семейството на Клаус, интересно е.
Сериалът Sherlock си заслужава също! 3 сезона по 3 серии, всяка час и половина, тоест са си филми.

Eбаси, колко сериали съм гледала. :д

Два сериала, които лично мен не ме грабнаха: Skins, Misfits

Жалко за историческите - The Tudors e доста готин.
Spartacus e великолепен сериал също.

eminem98bg
09-22-2015, 09:21
Supernatural

merilyn85
12-14-2015, 16:50
Благодаря на всички! Ще направя лек ъпдейт за всичко като цяло.
Последно ви казах, че съм на 2-ри сезон на Хаус.....е отдавна изгледах всичките сезони. Уникален, както споменах.
Започнах да гледам и Анатомията на Грей, в момента съм на 11 сезон....и дааа имам много свободно време. В последно време доста се запалих по медицински сериали. И този сериал както Хаус е доста добър и го гледам с голям интерес.



Orphan Black, Jane the Virgin, Broad City
Orange is the new black, Empire
Narcos
New Girl
Daredevil
Bones, Criminal Minds
El Barco, Dr Who
The Royals, Elementary, Graceland, Ballers

Бих казала да надникнеш медицинските - Grey's Anatomy, House MD. В Lie To Me главният герой е почти същият задник както и Хаус + че има елементът на търсенето на проблем, който много ме грабва.
От тийнейджърските - Desperate Housewives, Devious Maids, 90201, Greek
True Blood е доста по-различна интерпретация на вампирски истории. The Originals e със семейството на Клаус, интересно е.
Сериалът Sherlock си заслужава също! 3 сезона по 3 серии, всяка час и половина, тоест са си филми.
Eбаси, колко сериали съм гледала. :д
Два сериала, които лично мен не ме грабнаха: Skins, Misfits


Не знам защо и дали съм споменала, но съм гледала Orphan Black, OITNB(До 2-ри сезон някъде) и Deseprate Housewives(не харесвам сапунки и тръгнах с такова впечатление да го гледам, обаче страшно много ми хареса и го изгледах за нула време). Ще проверя другите, но по принцип не съм много по английските сериали и от тях съм гледала само Hustle, който ми стана един от най - любимите. Мислила съм си за Dr. Who, Sherlock(защото и го предложиха доста отдавна и се се каня да го гледам), за Empire споменах преди, както и за някои други. Но все пак ще проверя останалите. Благодаря много.

П.С. Мислех си да изгледам Tera Nova, защото ми се стори интересен, знам че е само един сезон, но пък какво от това..

skate
12-14-2015, 18:00
Sons of anarchy също е добър,не знам дали някой го е споменавал

manoelg
01-13-2016, 10:12
Бих препоръчал Blindspot, наскоро го гледах, нов филм е,през цялото време те държи в напрежение и след всяка серия искаш да гледаш още и още, но за съжаление за сега са само 10 епизода. Също така, бих препоръчал Лутър,но той е малко психарски, тежък филм е. Криминален психо, държи в напрежение, 4 сезона са но с по 4-5 епизода в сезон. Това са филмите които гледах наскоро. :)

дамски боти (http://vikont.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8/%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8)

merilyn85
01-15-2016, 18:52
Бих препоръчал Blindspot, наскоро го гледах, нов филм е,през цялото време те държи в напрежение и след всяка серия искаш да гледаш още и още, но за съжаление за сега са само 10 епизода. Също така, бих препоръчал Лутър,но той е малко психарски, тежък филм е. Криминален психо, държи в напрежение, 4 сезона са но с по 4-5 епизода в сезон. Това са филмите които гледах наскоро. :)

дамски боти (http://vikont.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8/%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8)

Много ти благодаря за предложението. Започнах него да гледам и в момента съм на 5 епизод. Наистина много ми хареса и определено си струва! :)

Indistinct
01-15-2016, 19:07
Elementary

merilyn85
02-24-2016, 14:21
Лек update. Както споменах бях започнала blindspot...много ми допадна. Не мога да кажа, че е the best ever или нещо от сорта, но аз по принцип не съм много по крими сериалите. Но все пак го следя с голям интересен и очаквам останалата част от сезона

Преди време бях започнала и 4400-те. Първите два сезона бяха страхотни, но третия леко забози и го спрях, защото стана доста скучничък и някак си мистерията и тръпката от сериала изчезна.

Изгледах и пръвия сезон на Daredevil...по принцип не съм огромна фенка на комиксовите сериали, освен the flash, но този страшно много ми хареса. Нямам търпение да излезе и 2-ри сезон.

Изгледах първите 2-3 епизода и на weeeds, ама изобщо не ме грабна. Сега някои ще кажат - ами то първите епизоди може и да не ти харесат, но нататъка става по интересно...да ама не. На мен не ми ли хареса обстановката и атмосферата и идеята като цяло, няма шанс да влезем в топ любими и нататък. Плюс, че още с първия епизод, дори и да не е от най - интересните разбирам дали нататък ще ми хареса. За пример давам Grey's Anatomy. Първия сезон беше слаб. Но някак си знаех, че нататък ще ми хареса и за това продължих да го гледам и сега ми е един от най - любимите.

Иначе в момента гледам:
The Walking Dead
The Flash
Shameless
Legends of Tomorrow
The 100
The Big Bang Theory
Grey's Anatomy
Daredevil(не знаех дали да го включа, тъй като днес доизгледах и последния епизод)

merilyn85
02-24-2016, 14:22
Та ще се радвам, ако ми предложите още някой...благодаря предварително :)

merilyn85
02-27-2016, 20:54
Забравих да вметна, че се опитах да гледам nip/tuck....опитах

martenichka
03-03-2016, 22:35
orijinsls, the100, supernatural i teen wolf

merilyn85
03-05-2016, 15:32
orijinsls, the100, supernatural i teen wolf

Както споменах съм гледала teen wolf и supernatural и в момента гледам The 100... а това orijinsls не знам какво е

Indistinct
03-05-2016, 16:24
Както споменах съм гледала teen wolf и supernatural и в момента гледам The 100... а това orijinsls не знам какво е

Явно е имал предвид The Originals.

solo_
03-05-2016, 16:44
orijinsls, the100, supernatural i teen wolf

Здраво !

tkc3
03-05-2016, 19:51
supernatural, the100, the originals, teen wolf и vampire diares може да ти харесат.