PDA

View Full Version : Искам да се преместя в друго училище



omega_negative
12-23-2014, 19:28
Аз съм момче на 14.Не си харесвам училището.Всички са ме запомнили като лош,побойник, а аз не съм такъв.Искам да се преместя в друго училище след първи срок, но родителите ми не одобряват това. Викат ми ако не ти хареса и там какво ще стане?. Аз им казвам, че нищо не губя.Ако не ми хареса там ще си е същото ама може и да ми хареса.Моля помогнете как да убедя родителите си.

Доротея1
12-23-2014, 19:42
Става винаги по-добре след всяка следваща година :)
След 2 години ще искаш да си с тези хора нон-стоп !
Късмет !

skate
12-24-2014, 00:24
mn iska6

RapExotic
12-24-2014, 17:26
Премести се. Веднъж закучи ли се работата по-добре я остави, от колкото да търпиш и да се опитваш да свикнеш.

omega_negative
12-24-2014, 19:10
Ne pitam dali da se premestq ili ne.Pitam za tova kak da ubedq roditelite si

OMGOMG
12-24-2014, 20:20
В осми клас можеш да се преместиш САМО в общообразователна паралелка,а там е ад.......

omega_negative
12-24-2014, 20:42
Не мога ли да се преместя в паралелка със същия профил..?

OMGOMG
01-01-2015, 07:33
Не,в девети клас можеш да отидеш в техникум или нещо от сорта (ако има места)

OlD Shutherhand
01-01-2015, 09:27
По-добре не се мести .Не се знае дали като се преместиш няма ти да си този на когото ще се подиграват

omega_negative
01-01-2015, 14:07
otkazah sa she si preeba jivota she pusha she piq she bqgam ot chas i tolkova ;(

omega_negative
01-01-2015, 14:10
i ne sum va pital dali da sa premestq da ne ste kuhi da va eba maykite. :@:@:@ Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.Моля помогнете как да убедя родителите си.

Indistinct
01-24-2015, 20:27
Чудно ми е как са те запомнили като побойник а пък ти да не си такъв. И като гледам последния ти коментар...а ако искаш да убедиш родителите си - кажи им,че нямаш приятели в класа, чувстваш се изолиран...абе кажи си истината защото иначе няма да се получи.