PDA

View Full Version : Знаци и намеци



wildbear
12-24-2014, 09:25
Момичета, какви знаци и намеци правите когато харесвате някое момче? Било то да му кажете нещо, да го гледате, да му се усмихвате, какво правите за да му покажете, че го желаете, било то за връзка или за секс? Дето се вика мен трябва някое момиче да ме хване за онази работа за да разбера, че има интерес към мен. Ама вие си кажете по-нормалните и не чак толкова забележими знаци, моля. :D

draid
12-24-2014, 18:35
Като знам мъжете колко отбираме от подобни знаци като цяло...

Mr.Killer
12-26-2014, 00:12
Дето се вика мен трябва някое момиче да ме хване за онази работа за да разбера, че има интерес към мен. :D

Ахахахаха :D Ако трябва да съм честен и мен трябва да ме хване някое момиче за онази работа за да зацепя ,за какво иде реч. Та да ти кажа за такива знаци не знам аз ,като гледам и женската част много,много не коментират. Знам уж за един ,но може би е мит. Когато мацката пуши цигара и ти изпусне(не можах да намеря по подходяща дума) дима в лицето ти ,това било намек за секс. Не знам колко е вярно ,но ако е така...мамице колко съм изпуснал. :D :o

xXxPETYAxXx
12-26-2014, 07:26
Ъм, не съм сигурна, но ако наистина харесвам някого, дори в най-шибания си ден ще му се усмихвам и ще се старая да не изглеждам негативно настроена докато съм с него.
Btw... тук се сещам и за един приятел, който ми обяснява, че когато аз съм канила момче да излезем и то едва ли не е било сигурно, че искам нещо от него. Едва ли не, просто когато момиче канило момче, значело, че го харесва. Ако има още някой заблуден и вярващ в това нека му кажа, че не е така! Има и такава вероятност разбира се, но е относително. Аз например каня момчета да излезем: 1)защото са ми приятна компания(приятели или познати, които се надявам да станат приятели) 2)Харесвам ги наистина 3) Много ми е скучно и искам да изляза с някого просто.
И също се сетих за онова с въртенето на косата, но напоследък с когото и да съм си играя с нея, така че също го мисля за глупост.
Ако искам да спа с някой или нещо повече, ще го поканя да гледаме филм у нас.

sayhello1914
12-28-2014, 08:25
+10