PDA

View Full Version : Поставяне на изкуствени нокти



helper4ee
12-24-2014, 09:38
Здравейте! Иска ми се да ви питам как да си поставя изкуствени нокти за кратко време имам предвид три или четири часа. По принцип си слагам и стоят три или четири дена, а аз не искам. Искам от сутрин до вечер не повече и да мога да си ги махна лесно. Аз ги махам като си потопя ръцете в топла вода и сол, но за да паднат лесно трябва да минат около два или три дни за този начин. Не искам някое супер развалящо ноктите лепило а някое много,много слабо за около три или четири часа както написах вече. Благодаря!

kaRamella
12-28-2014, 10:47
В комплекта с нокти нямаше ли тубичка лепило? Попр. те държат толкова кратко време.

helper4ee
01-01-2015, 15:49
да ама пробвах и не издържаха и 30 минути, а аз искам по цял ден какво лепило да си взема миналата година си залепих с капчица и стояха около 2 дни, защото не издържа на водата, но после нямат очистване собствените ми нокти и все пак знаете ли с какво лепило да ги залепя, за да може да държи 2 или 3 дена

teenobsessions
01-02-2015, 14:42
Точно тези нокти ме пукат яко от смях, скоро ги видях на мадама на около 25 години и така лековато и стояха.. ужас

zuzimuzivdeistvie
01-04-2015, 18:50
Във всичко по левче има смао такива! Дори са за по 2 часа, така че не си мотай много дебелия космат задник по улиците бързай да се прибереш и да зарадваш глупавото си гадже! Целувки от прадавачките в КРЕЗ ! :*

helper4ee
01-08-2015, 14:32
Във всичко по левче има смао такива! Дори са за по 2 часа, така че не си мотай много дебелия космат задник по улиците бързай да се прибереш и да зарадваш глупавото си гадже! Целувки от прадавачките в КРЕЗ ! :*

ей вари да използваш последната си мозъчна клетка в бедната си работа и проследи ферментацията на мозъка си преди съвсем да се е разградил от пирогроздена киселина съгласна ли си. Виждам такива като теб навсякъде и повече не искам да коментирам, защото не желая да стигам твоето ниско ниво!