PDA

View Full Version : Ръката на Фатима?



Wild child.
12-24-2014, 14:12
Случайно да знаете какво е това? Мисля, че е ръката на Фатима, но не знам. Благодаря.
http://prikachi.com/images.php?images/910/7802910I.jpg

DoctorSatan666
12-24-2014, 22:12
Случайно да знаете какво е това?

Да, това е просто дрънкулка, на която отдаваш смисъл и качества, неприсъщи на нея сама по себе си. Единствено общото отдаване на тези качества и смисли ги кара да изглеждат привидно правдоподобни.
Та ако индивидуалното влагане на смисли е равносилно по доказателствена тежест на колективното такова, то какво значение има дали ще е ръката на Фатима или ръката на Пенка?

Wild child.
12-25-2014, 01:16
Та, знаеш ли или не? Защото ако не знаеш, по-добре не пиши. Дори не знаеш защо питам, но гледаш да си споделиш ненужното мнение. Мерси ;)

DoctorSatan666
12-25-2014, 01:30
Всъщност защо питаш? Допуснах че може да имаш интерес към историческата или символичната страна на предмета, но все пак това е тийн форум, а и профила ти ми подсказа друго.

Frederick
04-28-2015, 19:56
Трудно е да се каже какво точно е, но със сигурност не е ръката на Фатима! Ръката на Фатима е с едно око в дланта на ръката и двата и показалеца и кутрето са леко свити (според легендите за нея). Та със сигурност не е това, съжалявам че не мога с друго да помогна.